28 października 2014, 22:42
0
Za te symulki Penaldo i płetwal powinni od razu być skreśleni
28 października 2014, 22:36
2
Brakk Suáreza to kpina! Rozumiem ugryzł, ale był faworytem do wygrania ZP. Sezon życia, najlepszy strzelec w Europie i co? I dupa! Nie nominujemy, bo ugryzł Chielliniego... Coś tu jest nie halo
28 października 2014, 22:31
7
Wina sędziego! Matko, takie artykuły wsadźcie sobie w dupę. Murawa też była na niekorzyść Barcy?
25 października 2014, 18:39
3
Mathieu?!?! Inne mecze ogladamy! Swietny jest dzisiaj
25 października 2014, 17:20
1
Czyzbysmy zagrali w 3 obroncow? Pique, Masche, Mathieu w jednym składzie. A Masche nie zagra na ŚPD bo jest Busi
15 sierpnia 2014, 23:20
16
Patrzcie na to: http://scr.hu/1qjo/o2tyg To dopiero jest skład!
15 sierpnia 2014, 23:11
12
Alvesa. Wszędzie chcieli dać Alvesa.
26 sierpnia 2014, 23:41
Sterling > Januzaj + Welbeck
2 października 2014, 16:31
10
Przyszedła... Boże, widzisz i nie grzmisz!
1 września 2014, 16:47
Moti > Casillas
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Za te symulki Penaldo i płetwal powinni od razu być skreśleni
2
Brakk Suáreza to kpina! Rozumiem ugryzł, ale był faworytem do wygrania ZP. Sezon życia, najlepszy strzelec w Europie i co? I dupa! Nie nominujemy, bo ugryzł Chielliniego... Coś tu jest nie halo
7
Wina sędziego! Matko, takie artykuły wsadźcie sobie w dupę. Murawa też była na niekorzyść Barcy?
3
Mathieu?!?! Inne mecze ogladamy! Swietny jest dzisiaj
1
Czyzbysmy zagrali w 3 obroncow? Pique, Masche, Mathieu w jednym składzie. A Masche nie zagra na ŚPD bo jest Busi
16
Patrzcie na to:
http://scr.hu/1qjo/o2tyg
To dopiero jest skład!
12
Alvesa.
Wszędzie chcieli dać Alvesa.
12
Sterling > Januzaj + Welbeck
10
Przyszedła... Boże, widzisz i nie grzmisz!
10
Moti > Casillas