Tysque
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za te symulki Penaldo i płetwal powinni od razu być skreśleni
2
Brakk Suáreza to kpina! Rozumiem ugryzł, ale był faworytem do wygrania ZP. Sezon życia, najlepszy strzelec w Europie i co? I dupa! Nie nominujemy, bo ugryzł Chielliniego... Coś tu jest nie halo
7
Wina sędziego! Matko, takie artykuły wsadźcie sobie w dupę. Murawa też była na niekorzyść Barcy?
3
Mathieu?!?! Inne mecze ogladamy! Swietny jest dzisiaj
1
Czyzbysmy zagrali w 3 obroncow? Pique, Masche, Mathieu w jednym składzie. A Masche nie zagra na ŚPD bo jest Busi
0
10
Przyszedła... Boże, widzisz i nie grzmisz!
0
W Anglii ktoś go musi chcieć... tam są wysocy piłkarze, ale nikt nie skacze na 5m zeby do jego wrzutki dosiegnac
0
Bravo - kilka meczy, all czyste konto... Stegen - 2 mecze 3 stracone gole
gole. Wiem, ze trudno porównywać P$G do zespołów z La Liga, ale to Stegen sam zawalił te 2 bramki. Jak już wychodzi, to niech to piąstkuje, a jak nie to niech stoi w bramce. Gdyby został to by ten strzał złapał... a tu Veratti bodajze 164cm i glowka strzela ;)
0
Macie tego waszego Stegena, to co on wyprawiał to się w głowie nie mieści... Z takiej odległości co strzelał Matuidi to on tę piłkę powinien złapać, a on dziurę dostał. Przy rożnym co strzelił Veratti to śmiech na sali, wyszedł z bramki i się na piłkę patrzy... Bravo, graj też w LM!
1
Wystarczy być za Realem i mieć 12 lat
0
Typowa cebulandia... "Gdzie transmisja?!?!?!?!?", byle tylko za darmo... Na NC+ TRANSMISJA! Legalnie..
0
Na nc+ można oglądać mecze... czemu nie kupicie legalnie dostępu do meczu?
0
Racja, za Vermę Bartra :)
0
Oprócz nazwisk tamten komentarz był mądry. Zjarany jestem :)
0
Bez Szawiego*, pomyleczka
0
Vermaelen, Mathieu, Pique - Masche - Busi - Rakitić, PP - Alves, LP - Alba. N: Neymar, Messi
0
W Madrycie :) Przy takich ŚO jacy są w RM to naprawdę trudny żywot golkipera
2
Luiz? Mathieu > Luiz
0
A Ty co, jasnowidz?
0
0
Lucho chyba nie ma na treningach, on nie widzi ze bm munir i alves to padaka?
0
Alves padaka... Niech go za munira dadza na prawe skrzydlo a na PO Montoya
0
Mathieu sie teraz zamotal, a Munir... HAHAHA
0
Jakich wielkich czarnuchów oni mają na tej obronie... masakra, Ney bedzie sie od nich na pare metrow odbijał
0
A sam to ribisz :)
0
I kto mowil, ze Jeremy jest fatalny? Rudy uratowal nas przed strata bramki ;)
1
Kopnął w kolano gracza West Ham. Bez powodu, nie bylo zagrozenia, biegl po prostu z pilka przez srodek pola i takiego kopa dostal...
0
Gdy ma 1,74 to ma analogicznie krótsze nogi, a więc mniejszy zasięg wślizgu. Same plusy są z posiadania wysokiego stipera.
0
Rooney to cham i prostak...