0

Bravo,
Alves - Vermaelen - Mathieu/Pique/Bartra - Alba
Mascherano
Rakitić, Iniesta
Munir - Messi - Rafinha

0

Neymar, Messi, Suarez, Pedro - wymień mi choć jeden lepiej obsadzony atak w Europie...

Real ma podobnie:
Benzema - James - Cristiano - Bale.

4

Fabregas mówił, żeby go zabili, gdy założy koszulkę Chelsea. Widać, ile warte jest słowo ludzi :)

1

Po co mają kogoś z Bayernu kupować?
Może w Bayernie są piłkarze, którzy szanują klub, w którym grają i nie odchodzą do największego rywala?

1

Widać, że kibic Realu :) Nie idzie mu = kontuzja...

0

Niczego wielkiego nie pokazał? Był kulą u nogi Realu, wszystkie piłki tracił w amatorski sposób.

0

To ma być transfer typu kupujemy i wypożyczamy.

0

Z innej beczki, co sądzicie o Ronaldo? Wiem, że to jest tutaj taki temat tabu, nie wypowiadamy się zazwyczaj o nim. Ale w ostatnim meczu zaprezentował się fatalnie, co sądzicie?

1

Przedłużył, co z tego?

1

Heh, śmieszny chłopczyku jesteś. Mówię tylko moje wrażenie, a ty już mówisz, że robię transfer :)

0

Że Reus? Ma się zwiększyć, a nie zmniejszyć :)

1

Ja nie widzialem wiec sie nie wypowiem na ten temat, aczkolwiek na filmikach na YT prezentuje się solidnie, ale nie jakoś wybitnie.

1

Egoizm na poziomie Ronaldo? Proszę Cię...

1

Twój pierwszy komentarz dotyczył Blinda, napisałeś w nim, ze jest to mundialowy blysk jak James...

4

Ale przyznaj, skład świetny.

1

A widzisz w moich komentarzach cokolwiek, co wskazywałoby na to, że mówie, że James gra w lidze holenderskiej?...

Mówię o Blindzie, tak trudno się domyślić? Bo czytania ze zrozumieniem to już od Ciebie nie wymagam, wyższa szkoła jazdy

1

Mój jest duużo lepszy: http://scr.hu/1qjo/o2tyg :D

16

Patrzcie na to:
http://scr.hu/1qjo/o2tyg

To dopiero jest skład!

1

Mówię poważnie:
http://scr.hu/1qjo/o2tyg

1

To masz dosyć krótką pamięć, bo on ciągle gra w lidze holenderskiej.

12

Alvesa.
Wszędzie chcieli dać Alvesa.

1

Moja wersja składu, dopóki nie będzie Suareza:
http://www.footballuser.com/1072766/FC_Barcelona

Pedro i Alba cofaliby się, podczas ataku byłoby to 3-5-2, a podczas obrony 5-3-2.

6

Cały ten skład jest taki, jakby ustalał go ktoś kto się z ch...jem na mózgi pozamieniał :)

2

Kurde, od kiedy zmieniliśmy zarząd? Jakiś Le, Bartolomeu... nie wiedziałem o tym.

2

Elshe? To jakiś nowy klub? Nie słyszałem o nim, a co dopiero, że będziemy z nim mieli sparing! Dzięki, za uświadomienie.

1

Tym czytelnikom sportu albo ktoś kazał tak wybierać, albo to są kompletne matoły

1

Oglądasz ligę holenderską? Nie. Więc na jakich podstawach osądzasz? Swoją drogą James to nie "mundialowy błysk", w Monaco też grał wspaniale.

1

Jeszcze tylko Piszczu/Cuadrado i jedziemy z sezonem ! :)

1

Można go zawsze oddać za darmo, "zaoszczędzi się na pensji" :P

1

Nie? 442 to 2x śp i LP oraz PP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?