Tysque
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poza tym, nie tylko Douglas, Neymar i Suarez są spoza UE, jest jeszcze Messi, Bravo, Dani Alves, Masche, Rafinha... chyba, że trollujesz...
0
"Wyporzyczyć" to Ty idź sobie do biblioteki słownik... co z tego, że mamy 3 zawodników spoza UE? Real ma Jamesa, Marcelo, Navasa i mieli Di Marię do wczoraj, to było 4... z dupy sobie chyba to ograniczenie wyjąłeś.
0
Do Barcy (miejmy nadzieję) Hazard ;P
0
Jest artykuł na stronie Sportu, że cele Barcy na końcówkę tego okienka to Koke, Cuadrado, Hazard
0
To jest Puchar Capital One, a nie jakiś mecz towarzyski. A grali w takim składzie pewnie dlatego, że geniusz van Gaal myślał, że dadzą radę... w ogóle nie wiem, co on sobie myślał, robiąc 3 zmiany już w 57 minucie?!
4
Szkockie media:
Gość od podawania wody Mariboru miał pudełko o jeden odcień pomarańczowego jaśniejsze, niż kolor pudełka Celticu - UEFA bada sprawę.
0
Ja słyszałem, że ten gość miał rozwiązanego buta, gdy podawał wodę trenerowi. Skandal, myślę, że będzie walkower.
1
Ostatnio interesujemy się jeszcze Hazardem :P
0
Nie wiem, ale chyba nawet pijany by tak nie obstawił...;P
2
Akurat w ekstraklapie są ładne stadiony ;P
0
Manchester United. A, no tak...
1
Reus lepszy od Hazarda? Haha... przede wszystkim Hazard jest młodszy, bardziej wszechstronny i ma lepszą technikę oraz drybling.
0
Przetłumaczone przez profesjonalnych tłumaczy:
"Barca powinna pójść na zagrożenie"
Debata przekazanie odbyło na premierze "100% Barca" z "Sport TV" zaskoczony podkreślić figurę Square i Koke i doprowadzić do głosu pęknięcia belgijskiej Eden Hazard Chelsea
7
Chyba przeszedl do Realu by lizac dupe Cristiano
8
Bale upudrowany, rozowe butki i te wlosy... Mrrr ;D
0
Ibra? Hahahahahhah
0
Jak najszybciej zmien to badziewie ;) tylko kase wyludzaja od ludzi, a nic tam nie leci
0
On jak go podsadzą to do poprzeczki nie dosięgnie ;D
0
Futbolhd.pl tam masz za free w dobrej jakosci
1
Hahhaa cyfrowy polsat
0
Niedawno odszedł do Osasuny
0
Może zmienić formację na 4-5-1, w pomocy dać Rakitićia Masche Busiego Inieste i Xaviego, a na szpicy Messiego i młodzików nie będzie.
0
Deulofeu sobie pograał...;P
0
A Suarez za UGRYZIENIE dostał taką karę... a ta panienka się zdenerwowała i dwukrotnie uderzyła go w twarz i nic.
0
Błąd sędziego. Kurczę, szkoda...
0
Zazdrość. :-)...
0
Dziwne mieć je w wieku 22 lat
0
Na bramce jaki jaskiniowiec ;D
0
O k nie Beto :(
0
Gdyby on wszystkie swoje 100% wykorzystał (nawet niektóre z 1 m) to by miał złotego buta ;P