0

Poza tym, nie tylko Douglas, Neymar i Suarez są spoza UE, jest jeszcze Messi, Bravo, Dani Alves, Masche, Rafinha... chyba, że trollujesz...

0

"Wyporzyczyć" to Ty idź sobie do biblioteki słownik... co z tego, że mamy 3 zawodników spoza UE? Real ma Jamesa, Marcelo, Navasa i mieli Di Marię do wczoraj, to było 4... z dupy sobie chyba to ograniczenie wyjąłeś.

0

Do Barcy (miejmy nadzieję) Hazard ;P

0

Jest artykuł na stronie Sportu, że cele Barcy na końcówkę tego okienka to Koke, Cuadrado, Hazard

0

To jest Puchar Capital One, a nie jakiś mecz towarzyski. A grali w takim składzie pewnie dlatego, że geniusz van Gaal myślał, że dadzą radę... w ogóle nie wiem, co on sobie myślał, robiąc 3 zmiany już w 57 minucie?!

4

Szkockie media:
Gość od podawania wody Mariboru miał pudełko o jeden odcień pomarańczowego jaśniejsze, niż kolor pudełka Celticu - UEFA bada sprawę.

0

Ja słyszałem, że ten gość miał rozwiązanego buta, gdy podawał wodę trenerowi. Skandal, myślę, że będzie walkower.

1

Ostatnio interesujemy się jeszcze Hazardem :P

0

Nie wiem, ale chyba nawet pijany by tak nie obstawił...;P

2

Akurat w ekstraklapie są ładne stadiony ;P

0

Manchester United. A, no tak...

1

Reus lepszy od Hazarda? Haha... przede wszystkim Hazard jest młodszy, bardziej wszechstronny i ma lepszą technikę oraz drybling.

0

Przetłumaczone przez profesjonalnych tłumaczy:
"Barca powinna pójść na zagrożenie"
Debata przekazanie odbyło na premierze "100% Barca" z "Sport TV" zaskoczony podkreślić figurę Square i Koke i doprowadzić do głosu pęknięcia belgijskiej Eden Hazard Chelsea

7

Chyba przeszedl do Realu by lizac dupe Cristiano

8

Bale upudrowany, rozowe butki i te wlosy... Mrrr ;D

0

Ibra? Hahahahahhah

0

Jak najszybciej zmien to badziewie ;) tylko kase wyludzaja od ludzi, a nic tam nie leci

0

On jak go podsadzą to do poprzeczki nie dosięgnie ;D

0

Futbolhd.pl tam masz za free w dobrej jakosci

1

Hahhaa cyfrowy polsat

0

Niedawno odszedł do Osasuny

0

Może zmienić formację na 4-5-1, w pomocy dać Rakitićia Masche Busiego Inieste i Xaviego, a na szpicy Messiego i młodzików nie będzie.

0

Deulofeu sobie pograał...;P

0

A Suarez za UGRYZIENIE dostał taką karę... a ta panienka się zdenerwowała i dwukrotnie uderzyła go w twarz i nic.

0

Błąd sędziego. Kurczę, szkoda...

0

Zazdrość. :-)...

0

Dziwne mieć je w wieku 22 lat

0

Na bramce jaki jaskiniowiec ;D

0

O k nie Beto :(

0

Gdyby on wszystkie swoje 100% wykorzystał (nawet niektóre z 1 m) to by miał złotego buta ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?