1

Nie będzie mógł czego?

1

Ty jesteś ekspertem który wyniki sprawdza na Onecie, a jedyne co ogląda to mecze Barcy i mundial... Ligue 1 to Ty na pewno nie oglądasz, gdzie Ajaccio z PSG mecze typu PSG 20 celnych strzałów, Ajaccio 2 i wynik 1-1...

1

Po pierwsze, chłopcze to chyba pomyliłeś serwisy. To nie jest serwis o żadnej fifie czy czymś takim, poza tym ani trochę kultury w Tobie nie ma.

1

Messi - Villa - Pedro xD Najlepszy atak w historii... I nie znam takiego piłkarza jak Etto, kto to?

1

Weź słownik ortograficzny i poszukaj wzmianki o tym, że nazwy własne piszemy wielką literą.

1

Reus się przyda, jesli zagramy 3-5-2, to samo Cuadrado. Wyobraz sobie:
Cuadrado - Rakitic - Masche - Iniesta - Reus. I napad Messi, Neymar. A gdy wróci Suarez to z jednym ŚP i jednym ŚPD, a Leo/Ney cofniety napastnik

1

Mamy*

2

Do pazdziernika nie mamy: ani jednej klasycznej "9", ani jednego napastnika z wzrostem 175+ (zresztą ogólnie ani jednego prawdziwego napastnika). No, i Pedro Pedrito.

Ofensywa jak się patrzy. Obyśmy z grupy wyszli

8

Nie sądzę, piłkarze używają pryszniców. Poza tym chyba niewiele tutaj osób go wąchało. Może napisz mu maila z zapytaniem, czy śmierdzi?

1

Bez skrzydeł? :>

1

Wstrzymam się, i gdy zapadnie decyzja TAS'u o Legii to Ci odpowiem ;)

1

Z tego co wiem, to oficjalnej wiadomości o tym jeszcze nie ma (choć mogę się mylić). W takim razie kogo masz zamiar dać na skrzydła, jak nie Deulofeu i Pedro? Można ew. na lewą pomoc dać Albę/Adriano, a na prawej Pedro to wg mnie dobre rozwiązanie.

1

Nie znasz? Jeden z lepszych polskich grajków - Eustachy Edytuj, gra na pozycji prawego ręcznikowego :>

1

Powinni, ale nie zrobili, licząc, że bez tego Suarez się ogarnie. Nie ogarnął i ma za swoje - tyle zawieszenia, wg. mnie należy się. Zakaz trenowania to była akurat tragedia, ale już jest ok.

Btw. oceńcie http://lineupbuilder.com/?sk=42ky5

1

W żartobliwym sensie czy raczej na poważnie?

4

Słowo klucz: recydywa. W końcu musieli mu coś większego zrobić, bo gdyby znowu dali coś w stylu 3 mecze zawieszenia i 5tyś odszkodowania to dalej by praktykował wesołe gryziołkowanie.

1

Na początek stawiam na taki skład:
3-5-2
Bravo

Mathieu - Bartra - Vermaelen

Pedro, Rakitić, Masche, Iniesta, Deulofeu

Messi - Neymar

Edytuj

1

Na początek stawiam na taki skład:
3-5-2
Bravo

Mathieu - Bartra - Vermaelen

Pedro, Rakitić, Masche, Iniesta, Deulofeu

Messi - Neymar

1

ew. za Busquetsa - Masche i za Mathieu - Bartra

1

Bravo,Adriano - Mathieu - Vermaelen - Alba,Busquets,Rakitić-Iniesta,Messi,Suarez - Neymar

2

Racja, James który miał tylko udany mundial jest przed królem strzelców BPL, w dodatku zdobywcą złotego buta.

1

Pff, śmiech na sali. James - za co? Muller - za co? Costa - za co? Lahm - za co?

Gdzie Lewy, ja się pytam? Król strzelców Bundesligi, jednej z najlepszych lig świata... Messi na 6. miejscu? Gracz, dzięki któremu Argentyna w ogóle wyszła z grupy? I za nim wielkie odkrycie - James...
Ronaldo, Robben i Neuer jako pierwsza 3? Cristiano - ok, najlepszy sezon w jego karierze, zasłużył. Ale Neuer i Robben? Największa gwiazdeczka, kreowany przez media wielki bramkarzyna - który w rzeczywistości popełnia masę błędów (gdyby Algierczycy mieli choć trochę zimnej krwi to by go parę razy lobowali lub po prostu zwodem przeszli i strzelili do pustej). I on niby najlepszy bramkarz świata... ta nagroda zdecydowanie należy się na ten moment Ochoa lub Courtois. A Robben? Nie skomentuję tego... wyskoczył jak Filip z konopii na mundialu, gdzie miał parę udanych dryblingów i całkiem udane nurkowanie, dzięki któremu wyeliminowali Meksyk, a poza tym nic nie pokazywał.

Wg mnie najlepsza 3:
Cristiano, Suarez i - tutaj trudno zadecydować... myślę, że Lewy.

2

No co? Zniszczyli Celtic i mają grać dalej ;)

2

Panie trenerze Pedro Roddrriguues, dziękujemy za informację.

1

Dobrze, TAS! Teraz jeszcze tylko pomóżcie naszej Legii :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?