Tysque
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W takim razie zagra, dziękujemy bardzo.
2
13 lat to Ty chyba masz... Widać co się stało z Casillasem
0
Wszystko dzieki Mathieu
2
Van Gaal hahahahahhah
10
Moti > Casillas
0
Porównajcie Mastoura z Messim...głupota
0
Canal + Family 2
0
Tragiczny? Czemu niby? Mecz z Villarealem pokaże...tragiczny to może być np. Ramos...
1
Jeśli on powołuje Ramosa czy Casillasa to wiesz...najmądrzejszy to on nie jest
0
Santosie*, pisze z telefonu.
0
Tak się sracie o tego Alvesa, a on od kilku meczów pokazuje, że jest najlepszym PO w klubie. Montoya, który w ogóle nie gra nagle wejdzie i zacznie grać lepiej od Daniego, ogranego w lidze? To świadczy, jak bardzo wielu z Was nie zna się na futbolu.
Albo może Daglas? Obrońcy z ligi brazylijskiej śmiech na sali... jakieś ogórki które nic wielkiego nie pitrafią kiwają ich jak chcą. Przykład Neymar, który wiele potrafi i jest świetny, ale jego gra w Sanktosie...te ogórki typu Daglasa dostawały siaty, nie wiedziały nawet gdzie piłka jest. Albo Roni, który jest już wiekowy, tego Daglasa i dwóch jego kumpli, gdy piłka była przy lini bocznej, zdezorientował dwoma ruchami ciała i przebiegł z piłką....obrońcy z ligi brazylijskiej - tym bardziej ci, którzy w wieku 24 lat są jechani przez nastolatków w tej śmiesznej lidze - do niczego się nie nadają.
0
Nie mnie decydować, mnie urzekł Schürrle, dobrze grali bramkarze - Navas, Ochoa, Bravo, Neuer. Robben, James także byli świetni... ciężko stwierdzić, musiałbym się z kimś długo naradzać :)
2
Widać, ile dzieci jest na tej stronie... To nawet nie jest śmieszne, gdy piszą coś typu " krysia zel se kup pedalku" itp. Tylko pokazują swój poziom podłogi...
1
Wiem, że tobie, "kibicu" idący do 5 klasy 1 września trudno chociaż pomyśleć, żeby powiedzieć coś dobrego o Realu. Jednak gdy dorośniesz, dowiesz się, co to obiektywizm ;)
0
Ma racje, w 100% zgadzam się z tym, co mówił o Messim. Za co nagroda na mundialu?! Wyprowadził w pojedynkę drużynę z fazy grupowej, ale dalej jakby zgasł. A co do tego, że myśli, że jest najlepszy - o ile to nie prowokacja, tylko szczerość - bardzo dobrze to powiedział. Nie mówię, że się z tym zgadzam, ale on ma do tego prawo i co najważniejsze podstawy, by tak sądzić. Jak dla mnie od pół roku Di María,w tej swej wielkiej obecnej formie jest najlepszy. Nie można określić, kto jest definitywnie najlepszy, bo to się zmienia.
Pozdrawiam, obiektywny kibic Barcelony :)
0
U niego konar zapłonął :P
0
Z tymi amatorami wartymi okręgówki Mariborem nawet mój miejscowy klub by wygrał :)
0
Bo trafilismy na PSG?
0
Za Leverkusen Galata/Live
0
Dziś o 17:45 jesli sie nie mylę
0
Pewny jestem: Barcelona, Borussia, Olympiakos, Roma :P
0
Nie szczerze, kłam...
0
A można po polsku?
0
Nie potrafisz nawet odróżnić żartu od poważnej dyskusji, więc nie będę Ci już odpisywał, żegnaj
3
Daj swoje zdjęcie, chętnie również się pośmieję
1
Wiesz, normalny człowiek raczej nie typuje 1,2 i 3 miejsca po pierwszym meczu ligi, ani nie typuje, kto wygra LM przed rozlosowaniem grup...
0
Podałem przykłady.
12
Sterling > Januzaj + Welbeck
1
Kto to k*rwa jest Daglas?!
1
Wyjdź, chłopcze