Tysque
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Finał LM:
Real Madryt - Atletico Madryt.
Przez takie mecze La Liga zjada BPL.
0
Podobno Di Maria nie chce grać w MU...
0
Everton 2 - 2 Arsenal (Coleman, Naismith | Ramsey, Giroud) - KONIEC
Osasuna 2 - 0 FC Barcelona B (Nino x2) - 86' MINUTA
Malaga 1 - 0 Athletic Bilbao (Luis Alberto) - 86' MINUTA
Borussia Dortmund 0 - 2 Bayer Leverkusen (Bellarabi, Kiessling) - KONIEC
0
Ty tak na serio, czy trollujesz?
5
Co Ty na Ukrainie robisz? W bunkrach się przed Putinem chowasz? ;P
0
Tamten komentarz z Explorera wysłałem już w 36 minucie, zaraz po golu. Ten już z Chrome i jest lepiej
0
Dobrze grają, ciężko oczekiwać wygranej z zespołem, który jest głównym faworytem do awansu. Ale myślę, że stać FCBB na remis.
0
Nie Żiru tylko Girwood ;P
0
Malaga prowadzi z Athletic Bilbao 1:0 po golu Luisa Alberto... przestrzelił karnego, ale dobił.
2
Koniec 1. połowy:
Osasuna 1 - 0 FC Barcelona B
(Nino 17')
Składy:
Osasuna:
Riesgo (GK), Javier Flano, Miguel Flano, Nino, Cuevas, R.T. Morales, Sisi, M.S. Oier, Gato Silva, Raoul Loe, Mikel Merino
FC Barcelona B:
Vano (GK), Patric, Edgar Ie, Joan Roman, J. Marie Dongou, Bicho, Frank Bagnack, D. Diagne, Lucas Gafarot, Alen Halilovic, Wilfrid Kaptoum
0
Kto wie, jaką klauzulę ma Di Maria?
0
Ma ktoś stream z Arsenal - Everton? Dobrze ma zagrać Baines, Mirallas, McGeady, Szczęsny, Sanchez i Debuchy ;P
0
Wiem, dlatego właśnie napisałem tamten komentarz :D
0
Ta cała Bundesliga to śmiech na sali... wczorajszy mecz Bayern - VfL, tak to zapowiadali, ci "eksperci" się wymądrzają, że Bundesliga to najciekawsza liga na świecie. Potem zaczyna się mecz i już nie jest tak kolorowo. Usnąłem, ale na szczęście obudziłem się gdzieś tak o 22, więc mogłem obejrzeć mecz Realu...
0
Zluzuj, nie śmieję się z kibiców Realu, bo gwarantuję Ci, że żaden by tak nie napisał ;P
3
Co do historii Realu, to za rok będzie już nieaktualne. Kibice z rm.pl są przekonani, że zdobędą drugą La Decimę!
0
Jest jakaś liga FCBarca.com w Fantasy PL? Jak tak, to poproszę o kod ;P
0
Lepszy rydz niż nic ;)
0
Nie, zadzwonimy po Crisa. On go zastąpi. Z pewnością.
0
Na NC+ jest taki kanał?
0
A ja nie ogarniam, co Tobie do tego, kto komu kibicuje? City to mój ulubiony klub z PL, jednak nie jestem ich kibicem, jeśli już, to po prostu wspieram ich w PL. Dlatego, że grają tam piłkarze których lubię - Aguero, Kompany, Zabaleta, Toure, Silva... i co Ci do tego?
0
Oby się zaprezentował z jak najlepszej strony, w moim fantasy PL jest najdroższym wydatkiem ;P
0
Guziczki, kołnierzyk... dodajmy jeszcze krateczkę i kieszonkę na piersi :>
0
Chłopcze, proszę nie bądź ironiczny bo Ci to nie wychodzi. Jeśli uważasz, że 24 lata to nie jest młody wiek to nie wiem na jakim ty świecie żyjesz... 3/4 tej strony zachwyca się Hazardem, mówiąc że taki młody i utalentowany, a później pisze, że 24 lata to nie jest młody piłkarz... tymczasem Hazard jest tylko rok młodszy... właściwie niecałe pół roku.
1
Nie jest gorszy? Proszę Cię... Angel teraz w wielkiej formie jest od Niemca o połowę lepszy.
1
Hmm, chciałbym zobaczyć di Marię w bordowo-granatowej koszulce.
Wie ktoś, jaką ma klauzulę?
Może chciałby dołączyć do Messiego... mają dobre relacje, a te akcje co na mundialu tworzyli - cudo.
0
Jesli wliczamy Jese, to do Barcy wliczmy tez Munira...
0
24 lata to bardzo młody gracz.
0
Kto to k...a jest Daglas?!
0
On ma 18 lat...