0

u nich zimowy trening? ja dziś miałem trening w -20 ;p to jest zimowy trening :D haha

0

Pamietam, jak wtedy sie rozplakalem po tej bramce....... A teraz za kazdym razem co ja ogladm przechodza mnie ciarki ;] Piekne chwile, a nawet nie plakalem wygraniu jakiegos trofeum, tylko potej bramce...

0

a mozna sciagac na przemian???

0

mecz moze byc na cyfrze, tylko ze na jakis arabskich/chinskich kanałach... jak ktos bedzie znal kanal na cyfrze to przosze podac

0

a mnie przenosi z tego iraqgoals czy jakos tak na jakas strone co kilka minut :(

0

NO dobrze, ale nie ma odpowiedzi na moje pytanie.

0

Ej, a to chodzi o to, że mecz będzie zorganizowany między polskimi zawodnikami ktorzy grali 20 lat temu i dawną drużyną Cruyffa, a nie obecnymi pilkarzami Barcy, TAK???? Mam juz zrobione foty ale nie wiem czy wyslac.

0

"Dream Teamu" czyli??

0

No wes ktos mi odpisz bo nie wiem czy fotki wyslac!!!

0

HELLO, odpowie mi ktos??

0

Ej, a to chodzi o to, że mecz będzie zorganizowany między polskimi zawodnikami ktorzy grali 20 lat temu i dawną drużyną Cruyffa, a nie obecnymi pilkarzami Barcy??????

0

tez sie poplakalem w czasie tego meczu :):):)

0

ok, ja tez na tym ogladam

0

tomislav - to nie jest c+ sport2

0

Proszee napiszcie na jakim kanale na sopcast jest canal+ sport2????

0

Żeby tylko nie chcieli sprzedać eto'o, przecież to świetny piłkarz, w końcu najlepszy strzelec la liga.

0

Valdes01 - nie, nie jestesmy 1 kolejke w tył. Chodzi o to, że do końca sezonu pozostało 12 kolejek, a nie 13, czyli 1 mniej :)

0

Dzieki x3 Nie ogladalem meczu i wlasnie chcialem zobaczyc najwazniejsze sytuacje

0

Kurcze chciałem obejrzeć ale zapomniałem :/:/:/

0

11028 na sopcast zawalisty kanał

0

kanał 11028 świetna jakośc wbijać!!!!!!!!

0

no

0

mi tez

0

cctv 5 na sopcast (nie z polskim komentarzem)

0

Barca jest w znakomitej formie!!!!

Eto - klasyczny snajper 4 bramki w jednej połowie - niesamowite

Mam nadzieje ze wszystkich objedziemy w lidze a szczegolnie real!!!!!

Niech w końcu zobaczą kto jest najlepszy!!

0

wspaniała pierwsza połowa, piękny gol Alvesa, brawo barca!!!

0

0

wbijajcie na cable sport na sopcascie

0

wielkie dzięki

0

moderator91 - na sopcascie kanał cctv5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?