VEB 10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
brawo!!!!! Veb
0
cctv 5 na sopcast fadnie smiga
0
cctv 5 na sopcast fadnie smiga
0
teraz sie tez tnie...............
0
dajcie jakis dobry link bez przycinek bo to sie wszystko tnie
0
channel is oflinne.......
0
co sie dzieje? w pierwszej połowie tak ładnie graliśmy!
0
Gramy dobrze, wreszcie poprawiliśmy skuteczność
Ale nie może byc tak że gościu ze sportingu objeżdża naszych dwóch obrońców i dopiero Márquez zatrzymuje go faulem w polu karnym (dobrze że sędzia tego nie widział)
0
trzeba wygrac nie można tracic głupich punktów bo potem czołowka nam odskoczyi bedzie dupa a
Lucky - czemu 2 przecież jeden mecz przegrała i jeden zremisowała tabela jest dobra
0
http://www.mogulus.com/futbol_tv - mi tu sie strasznie tnie macie cos innego????????????
0
musimy poprawić skuteczność, musimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bo juz we wtorek mecz ze sportingiem a to nie jest wisła, numancia, czy racing
0
http://www.kuszotv.pl/index2.php?id=trans&d=13&m=09&r=2008#4497
wbijajcie na to i na sopcascie kanał cable sport
bardzo dobrze smiga
0
Cemu bez iniesty, messiego w pierwszym składzie i henryego w osiemnastce ???!!!
0
i ciekawe kto by tam grał........................... rezerwy barcy ?
0
mógłby by go wpuścić chociaż na te 15 minut...........................
0
a ja sie nie zgadzam ze lewy atak jest naszym najsłabszym ogniwem - oczywiście nie mamy zmiennika dla Henryego (który moim zdaniem powinien grać na pozycji lewego skrzydłowego) - grał tam kilka razy i widać że się dobrze czuje
a jego zmiennikem powinien być arszawin lub hernanes
0
władze barcy bardzo dobrze zrobiły
0
można go kupić, na razie na ławke, ale ma tylko 20 lat - może być przyszłością barcy
0
przepiękna bramka - szacunek dla deco (szkoda że dla barcy tak nie strzelał)
0
wszystkiego naj... naj... naj...
powrotu do formy, zdobycia z barcą ligi mistrzów, 100 bramek i 100 lat
0
dobry pomysł
tam będzie grał w 1 składzie , a w barcy niewiadomo nawet czy byłby wpuszczamy
pogra z rok i wróci - będzie bardziej ograny
0
bajer że barca gra do końca i nie poddaje się na przykład w 90 minucie gdy wynik wynosi 0-1.
0
przydał by się ale mamy dużo napastników - messi, henry, eto'o, hleb, bojan
pozatym ostatnio arszawin nie imponuje formą..............................
0
dzięki !!!!!!!!!!! skrót w dobrej jakości