0

brawo!!!!! Veb

0

cctv 5 na sopcast fadnie smiga

0

cctv 5 na sopcast fadnie smiga

0

teraz sie tez tnie...............

0

dajcie jakis dobry link bez przycinek bo to sie wszystko tnie

0

channel is oflinne.......

0

co sie dzieje? w pierwszej połowie tak ładnie graliśmy!

0

Gramy dobrze, wreszcie poprawiliśmy skuteczność

Ale nie może byc tak że gościu ze sportingu objeżdża naszych dwóch obrońców i dopiero Márquez zatrzymuje go faulem w polu karnym (dobrze że sędzia tego nie widział)

0

trzeba wygrac nie można tracic głupich punktów bo potem czołowka nam odskoczyi bedzie dupa a

Lucky - czemu 2 przecież jeden mecz przegrała i jeden zremisowała tabela jest dobra

0

http://www.mogulus.com/futbol_tv - mi tu sie strasznie tnie macie cos innego????????????

0

musimy poprawić skuteczność, musimy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bo juz we wtorek mecz ze sportingiem a to nie jest wisła, numancia, czy racing

0

http://www.kuszotv.pl/index2.php?id=trans&d=13&m=09&r=2008#4497

wbijajcie na to i na sopcascie kanał cable sport

bardzo dobrze smiga

0

Cemu bez iniesty, messiego w pierwszym składzie i henryego w osiemnastce ???!!!

0

i ciekawe kto by tam grał........................... rezerwy barcy ?

0

mógłby by go wpuścić chociaż na te 15 minut...........................

0

a ja sie nie zgadzam ze lewy atak jest naszym najsłabszym ogniwem - oczywiście nie mamy zmiennika dla Henryego (który moim zdaniem powinien grać na pozycji lewego skrzydłowego) - grał tam kilka razy i widać że się dobrze czuje

a jego zmiennikem powinien być arszawin lub hernanes

0

władze barcy bardzo dobrze zrobiły

0

można go kupić, na razie na ławke, ale ma tylko 20 lat - może być przyszłością barcy

0

przepiękna bramka - szacunek dla deco (szkoda że dla barcy tak nie strzelał)

0

wszystkiego naj... naj... naj...

powrotu do formy, zdobycia z barcą ligi mistrzów, 100 bramek i 100 lat

0

dobry pomysł

tam będzie grał w 1 składzie , a w barcy niewiadomo nawet czy byłby wpuszczamy

pogra z rok i wróci - będzie bardziej ograny

0

bajer że barca gra do końca i nie poddaje się na przykład w 90 minucie gdy wynik wynosi 0-1.

0

przydał by się ale mamy dużo napastników - messi, henry, eto'o, hleb, bojan

pozatym ostatnio arszawin nie imponuje formą..............................

0

dzięki !!!!!!!!!!! skrót w dobrej jakości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?