0

Artur Szpilka... I Believe I Can Fly

1

Zazdroszcze tym osobom co sa na Narodowym.

0

Ajtujjjjjj Szpilllllllka

1

Maniek pokaż Arturowi dokąd nocą tupta jeż..

0

Materla połknie Paczuskiego

0

Tak btw wybiera się ktoś w Niedzielę na ten wielki marsz w Warszawie?

0

@tbas Najlepiej gdyby podał się do dymisji. Wstyd na cały świat

0

@Pawlak1992 Tak był to Mourinho tryplet zgarnął z FC Porto i Interem Mediolan.

0

Jeżeli City wygra LM to Pep dołączy do José Mourinho gdzie 2 razy zdobył tryplet.

9

Wielkie ukłony dla wielkiego Pepa Guardioli Chapeau bas.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie zdziwię się jak Inter podniesie Puchar LM.

0

Spokojnie zaraz będzie 1:1

3

Jako że mieszkam w Japonii i jest grubo po godz 04:02 to moge wam powiedzieć że MC wygra z Realem Madryt 2:1.

0

Ale dzicz na Etihad

4

Dobry meczyk do zasypiania.

0

@piterheh86 Skoro to nie był incydent to co do cholery!

0

@Antimadridista_WR Tak przed chwilką panowie z reżyserki w programie Eleven Gol potwierdzili ze 500k

0

@messi33 Jakies 100k Euro

0

Tfuuu na Espanyol

0

A ta co ma na tych plecach XDD

0

@MesQueUnClub96 typiara z UK to tam ziewała niż śpiewała.

0

@barcelonaLM No i prawidłowo.

0

Mój głos oddany na Estonię dla mnie TOP1 i gdzieś tam daleko daleko w oddali Szwecja.

0

Ale dzicz z tych brytoli

0

UK zaśpiewała tak jakby jej nie zależało na wygranej.

0

Dobra ta mama jak lubi traktora i romona

0

Ooo faworyt teraz

4

@Deviler Lordi wygrało piosenką Hard Rock Hallelujah

0

@Szmulek Lepiej gdybyś napisał Lordi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?