1

34 gole w PL jaki to jest kocur

1

Lecimy City dzisiaj na fotel lidera wchodzi.

0

Cudowna majówka się zapowiada taka deszczowa, i jak tu grillować w taką pogodę.

9

Xavi na konferencji powie ze księżyc przeszkadzał w meczu bo oślepiał piłkarzy.

0

@seeba Tak zagra wszystko w porządku

0

@tristan87 Krystyna gdzie nie pójdzie to będą skandować nazwisko Messiego, jakie to jest piękne.

0

@darek60 09.05 i 16.05

0

Tuchel schowany jak przed jakąś kochanką xD

0

@partymaker Lepiej usuń ten komentarz bo sie sprawdzi.

0

Ale bym prychnął gdyby Bayern strzelił jeszcze 3 gole :)

0

To bedzie bramka na do widzenia dla Bayernu w LM :)

0

Ja pitole co ten Coman odwala

2

Inter już prowadzi 2:1 to bedą derby mediolanu w półfinale

1

Napoli spadło z rowerka

0

Derby mediolanu w półfinale LM to by było coś.

0

W tym meczu już nic sie nie wydarzy wiec można przełączyć na Milan vs Napoli

1

Zobaczycie Inter jeszcze zagra w finale z MC

1

No i dziękuję dobranoc koniec meczu

1

Ja nie wiem dlaczego Lewy zamiast odrazu strzelać to on z tą piłką próbuje wejść do bramki.

0

Gra tak ciekawa że nawet dzieciaki zasypiają na trybunie xD

1

@PatrykBarcelona Może nie na temat Prison Break ale na HBO Max jest The Last Of Us

1

@partymaker Ileż mozna wałkować na temat Valverde to już drugi dzień dajcie już z tym spokój

1

@PatrychoO tak btw jezeli ktoś nie oglądał Pasji w reż. Mela Gibsona to o 22:35 na TV4 POLECAM!

2

@PatrychoO Wolę Nietykalnych na TVN7 a po godz 22:10 Evan Wszechmogący na Polsacie

0

Jaki wynik stawiacie w meczu Arsenal vs Liverpool?

u mnie to 3:1 dla Arsenalu

0

@Zoker Wystarczy że jest na HBO MAX i to bez reklam

0

@zmiter912576 Myślę że Napoli wciągnie Milan nosem.

2

-15 w Madrycie i mam nadzieję że tak pozostanie po jutrzejszym meczu prześcieradeł.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Straszna stypa zrobiła sie z tej La Ligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?