3

Lewy zaszczepił sobie DNA Barcy

0

Dobrze ze Arabusy mają cela jak Frankowski co wyjebał piłkę po za stadion.

0

@Kamiloza91 Widziałeś bramkarza z Japonii? Nie? to zobacz.

0

Zaraz będzie gol dla Arabusów.

9

Oj jak boli, oj jak boli, Oj jak boli.

2

Teraz tylko liczyć na wygraną Meksyku z Argentyną i jesteśmy w domu. Możemy przegrać z Argentyną a Meksyk wygrywa trzeci mecz z Arabusami

1

Dajcie podgląd na szatnie Arabusów.

0

Chciałbym mocno by to Polska i Arabia wyszły z grupy.

0

Ja pierdole tu nie nie było

0

Spokojnie Arabia odpaliła się w drugiej połowie więc wszystko jest możliwe.

0

@draxidox straszną padakę

1

Dlaczego oni się do cholery cofają pod nasza budę

2

@DonAndresFCB chłop spanikował

0

@MateuszGotowka99 Jak to mozliwe być jednocześnie na rambli i grać w repce w Katarze?

1

Gotówka za to zagranie czerwo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie zdziwię się jak zremisujemy z Arabią a Argentyna wygra z Meksykiem i baju baju do domu

0

@barcelonaLM Po moim trupie

1

@Barwindg I ci wszyscy kibice angielscy Where is Bydgoszcz?

0

Grealish wchodzi xD

1

Katar jako pierwsza drużyna na świecie nie dość ze przegrała pierwszy mecz jako gospodarz to odpali jako pierwsi. Great

0

@norbi77 Ciekaw jestem co jej sie sniło po tym nokaucie :)

2

@Poversky1000 Jutro z San Marino

1

I jeszcze te modły pokazują do akbaru

1

@AFA90 Czekał na info z VAR-u bo moze sam nie wie co to spalony :)

3

@Lathspell Kocioł to robią drużyny afrykańkie taki np Senegal jakby na jakis dopalaczach byli :)

3

@Lathspell Bardziej stypa

0

@arsenallondyn0 Coś tam mamrotali pod nosem

1

Ekwador ciśnie Holandię jak Arabia Argentynę

1

Ja pitole dlaczego to nie wpadło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?