VamoSBarca88
Dołączył/a: marzec 2022
Katowice
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Lewy zaszczepił sobie DNA Barcy
0
Dobrze ze Arabusy mają cela jak Frankowski co wyjebał piłkę po za stadion.
0
@Kamiloza91 Widziałeś bramkarza z Japonii? Nie? to zobacz.
0
Zaraz będzie gol dla Arabusów.
9
Oj jak boli, oj jak boli, Oj jak boli.
2
Teraz tylko liczyć na wygraną Meksyku z Argentyną i jesteśmy w domu. Możemy przegrać z Argentyną a Meksyk wygrywa trzeci mecz z Arabusami
1
Dajcie podgląd na szatnie Arabusów.
0
Chciałbym mocno by to Polska i Arabia wyszły z grupy.
0
Ja pierdole tu nie nie było
0
Spokojnie Arabia odpaliła się w drugiej połowie więc wszystko jest możliwe.
0
@draxidox straszną padakę
1
Dlaczego oni się do cholery cofają pod nasza budę
2
@DonAndresFCB chłop spanikował
0
@MateuszGotowka99 Jak to mozliwe być jednocześnie na rambli i grać w repce w Katarze?
1
Gotówka za to zagranie czerwo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie zdziwię się jak zremisujemy z Arabią a Argentyna wygra z Meksykiem i baju baju do domu
0
@barcelonaLM Po moim trupie
1
@Barwindg I ci wszyscy kibice angielscy Where is Bydgoszcz?
0
Grealish wchodzi xD
1
Katar jako pierwsza drużyna na świecie nie dość ze przegrała pierwszy mecz jako gospodarz to odpali jako pierwsi. Great
0
@norbi77 Ciekaw jestem co jej sie sniło po tym nokaucie :)
2
@Poversky1000 Jutro z San Marino
1
I jeszcze te modły pokazują do akbaru
1
@AFA90 Czekał na info z VAR-u bo moze sam nie wie co to spalony :)
3
@Lathspell Kocioł to robią drużyny afrykańkie taki np Senegal jakby na jakis dopalaczach byli :)
3
@Lathspell Bardziej stypa
0
@arsenallondyn0 Coś tam mamrotali pod nosem
1
Ekwador ciśnie Holandię jak Arabia Argentynę
1
Ja pitole dlaczego to nie wpadło