0

@barcelonaLM Po moim trupie

1

@Barwindg I ci wszyscy kibice angielscy Where is Bydgoszcz?

0

Grealish wchodzi xD

1

Katar jako pierwsza drużyna na świecie nie dość ze przegrała pierwszy mecz jako gospodarz to odpali jako pierwsi. Great

0

@norbi77 Ciekaw jestem co jej sie sniło po tym nokaucie :)

2

@Poversky1000 Jutro z San Marino

1

I jeszcze te modły pokazują do akbaru

1

@AFA90 Czekał na info z VAR-u bo moze sam nie wie co to spalony :)

3

@Lathspell Kocioł to robią drużyny afrykańkie taki np Senegal jakby na jakis dopalaczach byli :)

3

@Lathspell Bardziej stypa

0

@arsenallondyn0 Coś tam mamrotali pod nosem

1

Ekwador ciśnie Holandię jak Arabia Argentynę

1

Ja pitole dlaczego to nie wpadło

1

Valencia ty kocie

1

AHhahaha VAMOS EKWADOR

0

Spalony niestety

0

@Jacu327 Jak to gdzie u nas.

2

GAVI i mamy 5:0

0

@cris2706 Raków Częstochowa

2

Vamos Australia jechać tych żabojadow

0

Możecie mnie zwyzywać ale powiem wam tylko jedno jak widzę końcową tabele naszej grupy 1. Arabia Saudyjska 2. Polska 3. Argentyna 4. Meksyk i kropka.

1

@Deeespacito dobrze mówisz kolego

0

Lepszy remis niż przegrana jest dobrze.

0

Czuję ostatnie miejsce w grupie.

2

@ranger3120 ty tak naprawdę?

0

No i koniec nie ma co oglądać Dobranoc

0

No i pojawił się Kacper przyjazdy duszek

1

Macie swoje typy kto by zaśpiewał hymn mundialu gdyby to w Polsce organizowano Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej?

2

Wchodzę na LaBambę by poczytać coś ciekawgo co ludzie piszą a tu 90% komentarzy na temat Krystyny. Ileż można o grzmocie gadać ludzie kochani.

0

Chcieliscie sprzedawac De Jonga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?