0

Jesli Deulo, Munir lub nawet Pinto beda tak u nas smigac na skrzydle ze bedziemy miec co roku mistrzostwo to niech se odwala szopki. Nawet może podskoczyć do Suareza i go ugryźć.

0

jak bedziemy wygrywac majstra za majstrem to watpie...

0

hahahahahhah bo jeszcze kolega naprawde tego uzyje

4

w sumie jeszcze w razie gdyby Alba lub Digne dostał kontuzji to lepiej miec jednego zmiennika, weic ja bym sciagnal Marcelo z Madrytu

0

Dziękujemy zacny panie

5

Pojechał negocjować swój transfer do Termalici bo juz ma dość tego szajsu w Barcelonie

5

Mimo wszystkim głosom z niebios, uważam ze Barca musi wydać to ponad 250 milionów zeby sciagnac klasowych zawodników.

Po pierwsze odchodzi Neymar, czyli genialny napastnik. Mimo wzzystko watpie zeby Deulofeu mógl równie dobrze podawać i strzelać.

Po drugie w zeszłym sezonie nie mieliśmy pomocy. W tym sezonie jesli nie kupimy Coutinho na pozycje Iniesty bedzie tak samo. A nawet gorzej, bo w zeszłym sezonie Ney jeszcze troche odciazal Messiego od kreowania gry. Co by nie mowić to byli dwaj piłkarze z najlepszym przeglądem pola. Dodatkowo Rakitic i Gomes to nie sa piłkarze którzy kiedykolwiek beda bardziej kreatywni. Nie mozna sie przeglądu pola nauczyc. Totalnie nie na ta pozycje piłkarze ( pomocnik w Barcelonie). Jedyna nadzieja gdyby nje udało sie ściągnąć to odrodzona forma Busiego, ktory by wrócił do prostopadłych podań oraz odpalenie sie Denisa, bo chłopak pokazuje ze ma lepsza wizje niz połowa naszych pomocników.

Po trzecie - kluby wołają za wysokie ceny podobno. Załóżmy ze zachowujemy 300 milionów na następne okienko. Oprócz tego ze ryzykujemy dymisja Ernesto Valverde (oraz naszego kochanego zarządu). Czy maja 400-450 milionów w następnym okienku nagle Liverpool bedzie zadał 50 milionów za Coutinho? Wszyscy beda wiedzieć ze mamy jeszcze wiecej hajsu i desperacko potrzebujemy wzmocnień bo Barca nie chce trzeciego z rzędu zmarnowanego sezonu.

3

Jak ty chcesz go namówić na transfer? Dac mu numer 10 nazwisko Messi i Antonelle?

12

Podobno Barca chce złożyć ofertę za Marco Asensio (klauzula 80 milionów)
[Don Balon]

Obiektywnie patrząc to jest to lepsza opcja niz Cout i Dembele (cena do jakości). Ale ja nie moge co te gazety piszą Xd

0

Ja bym brał i z pocałowaniem reki Suareza im podrzucić

0

Real to powinien grac 4-5-1. Bez Benzemy i Bale ale z Asensio i isco. Ale mam nadzieje ze Ziduś sie nie ugnie i bedzie 4-3-3 z Bałem i Benzema na El clasico :))

3

Eh, niech zarząd składa oferty gdzie sie da. Mane, Dele Alli, Hazard, Seri, Dybala, Eriksen, Neymar, Cristiano, Asensio, Kucharczyk. A nuz cos sie uda

2

Ale my nie gramy z Wigrami...

0

Uff jak dobrze ze to Robert Fernandez jest dyrektorem sportowym a nie Ty. A jak wiemy fernandez narazie srednio wykonuje swoja robotę. Ale do rxeczy. Rafinha dostawał szanse, tylko jak ich dostał za duzo to łapał kontuzje. Za to Samper i Denis wcale nie sa szklani jak Alcantara (zreszta obaj sa szklani i maja to genach ale Thiago jest mimo wsyzstko ciutke, nieco, troszeczkę lepszy.) A co do wcześniej wymienionej dwójki Denis pokazalł w minionym sezonie kilka ładnych prostopadłych podań i umiejetność do gry kombinacyjnej m in z Messim. Niestety Gomes i Rakitic, dwa mobilnie rzecz ujmując drewna tego nie umieja. (Problem niekreatywnej pomocy zeszłego sezonu) Samper za to jest bardzo inteligentnym graczem niczym Busi i wydaje sie nieco bardziej zwrotny i szybszy niz Sergio. I jest jedynym sensownym zmiennikiem Busquetsa. (Pasuje do tej roli lepiej niz Roberto czy Masche i Gomes bo jest wychowany do gry jako Barceloński SPD)

1

Zgadzam sie w 100%. Rakitić został uznany za dobrego piłkarza bo był w once de gala i wygralismy tryplet. Problem jest taki, ze Rakitić wtedy byl przedstawiany jako swietny pilkarz z powodu poswiecenia i asekuracji w obronie. Miał po swojej stronie Alvesa, który odwalał za niego całą "kreatywną robote" + wystarczyło podać do Messiego a on to wrzuci do Neya/Suareza. Odszedł Alves, Roberto przestał wrzucać asysty za asystą na boku obrony i widzimy, ze Rakitić nie ma zadnej kreatywności. Może i jest dobrym pilkarzem, zeby podac do napastnikow (nie za plecy!) lub dostac pilke w pole karne i wylozyc patelnie. Jak gomes podniesie swoj poziom to spokojnie bedzie grał na takim samym poziomie. A młodszy, a mniej zarabia. Gołym okiem widać i mozna porownac kto z naszych pomocnikow jest bardziej blyskotliwy. I denis, i Alena i nawet samper wrzucaja lepsze pilki za plecy (jak to powinien robic pomocnik Barcelony) niz ociezały rakitic...

0

widac bylo wczoraj. Valverde wolał wpuscic Munira niz Turka

0

Jest takie cos jak 'sekstet w sezonie'...Mianowicie Superpuchary dwa, KMS i klasyczny tryplet na koniec sezonu...jak grochem o ścianę

0

Jak Mou nie zniszczy marzeń o sekstecie to my je zniszczymy

1

A ja Kroosa, Isco, Ronaldo i Asensio

0

kilka dni temu byla fala takich informacji na rambli...

0

Podobno Valverde nie ufa Umtitiemu :v

1

Obyśmy jie czekali znowu 3 miesięcy az gruby ogarnie swój celownik :)

0

na takie akcje jest ok, ale zeby poslac podanie za plecy obroncow przez 35 metrow to nawet Alena go zjada

0

a tak, Mathieu ma jeszcze wpisane na profilu ze jest pilkarzem Barcelony

1

Douglasa mzoe chcą

0

Jakim ze to cudem 40 milionów za Paulinho jest Ok cena a 100 milionów za Dembele jest zła? Jeden małymi narazie krokami zmierza do konca kariery, drugi ja rozpoczyna dopiero! Nie mówiąc juz o jakości obu piłkarzy....

0

potencjał nie ten...Gdyby to Neymar był starszy a Messi młodszy to i tak by wyszedł z tego cienia już...

0

Nie chce pisac drugi raz takiej samej odpowiedzi Wiec patrz na gore

0

Poczytaj se komentarze i zobacz co ludzie piszą. Ja nie krytykuje artykułu tylko widziałem juz 50 komentarzy gdzie ludzie mówią Dybala Dybala! Obok messiego i suareza tralalala...

17

Po prostu jak do ściany....


Ludzie
1) Dybala zagrał równiutkie 0 meczy na lewym skrzydle w ostatnich 3 sezonach.
(https://www.transfermarkt.pl/paulo-dybala/leistungsdaten/spieler/206050/plus/0?saison=ges)
2) Dybala jest lewonożny i co za tym idzie, na lewa strone jest beznadziejna opcją jak ma schodzić do srodka i podawac/strzelac gorsza noga (my tak gramy, boczni napastnicy do srodka)
3) Zreszta i tak skrzydłowy z niego mierny, bo całą młodość spędził na cofniętym napastniku, a na prawym skrzydle wg transfermaktu zagrał 2 mecze
4) Widzę pod tym postem dużo komentarzy o Dembele
DEMBELE NIE JEST JEDYNIE PRAWYM NAPASTNIKIEM, co wieksza ZAGRAŁ O 6 MECZÓW WIECEJ na lewej stronie w zeszlym sezonie (https://www.transfermarkt.pl/ousmane-dembele/leistungsdaten/spieler/288230/plus/0?saison=2015)

Reasumując, Dybala wporzo, jako nastepca Suareza (Messiego zreszta tez, ale na ŚPO to jeszcze moze byc Cout, Dembele, Denis), ale tylko przy wymianie Rafinha, Gomes

A na miejsce Neymara to Dybala nie nie nie, Coutinho i Dembele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?