VeBartek
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Magia Ea xD, teoretycznie jak do nich zadzwonisz powinni Ci dać paczki, chyba, że Ci np inernet na sekundę odcięło ;), wcześniej mi komentarz ucięło ;)
1
Hulk, przez pierwsze 4 mecze był wybierany do jedenastki kolejki, a Cr7, czy sie go lubi czy nie, niestety musi być w tej jedenastce z powodu 11goli..
0
Jest limit, De Bruyne ma tyle razy if'a bo miał upgrade ;) i te ify które pokazuje strona to sa ulepszenia starych ifów. Sprawdź na rynku ;)
0
Max. 3 ify.
1
Kurde trudno wygrać 10 na 12 :/
Ale Brawa dla Nolito :D
Moze ukąszą jeszcze raz?
0
Chelsea, a Cecha nie pokonał tez nigdy :/
22
Messi to taki solidny zmiennik ;D
A niektórzy mówili, że nie mamy ławki ;D
32
Ludzie!
To jest niemożliwe, zeby tak "klasowy" bramkarz jak wy to uważacie puszczał tyle goli.
ME 4 z Portugalia
SPE 4 z Sewilla
SPH 4 z Athleticiem.
Były błędy obrońców, ale nie uważacie, że to o czymś świadczy? On sie źle ustawia, skoro zawsze "nie ma szans". Po czym wnosicie, że ma talent? Narazie to on miał więcej fatalnych interwencji niż dobrych.
Gol z Villareal
Gol z Atheliciem
Gol z PSG.
Wszystkie po błędach, które nie maja prawa sie zdarzyć.
Miał kilka dobrych w meczu z Bayernem, a Bravo? Ratował nam dupe z Valencia i to w obu meczach. Z Relaem jak obronił strzał Benzemy z 5 metrów nie wiem. Ale co ja tam wiem w końcu zostanę okrzyknięty "znafcą". Pozdro ;)
2
To miał byc jeden z czynników, po których mozna rozpoznać, że to sarkazm ;)
2
Wy wszyscy w ogóle nie macie szacunku do Bekaniteza. On ma swoj plan i go realizuje. Ludzie, on przegrał specjalnie, bo łatwiej sie goni ;)
0
Ja mam to szczęście ze byłem juz 3-ci raz ;) raz z Malaga kiedy wygrywali ligę (wtedy kiedy Malaga była w LM), raz z levante 7:0 przy debiucie Ney'a i teraz. Liczylem na podnoszenie pucharu, ale emocje i tak były niesamowite :)
0
Ja byłem na trybunach i około 85 minuty mi łzy ciekły.
22
Lord zaczął na ławce, zeby dać Bayernowi szanse ;D
3
Trofea dzisiaj
Lord-1
Messi-0
Lord>Messi
To jest prawdziwy koks piłki nożnej!
4
Radzę poczytać o rządach Bartomeu ;)
Wiem, że inna strona i troche długi artykuł, ale dobry i polecam ;)
http://blaugrana.pl/17427-Z-tronu-wprost-do-rynsztoka
31
Jak do nas przyjdzie to prędzej czy pózniej wyczuwam Pogbagate..
0
Plus indywidualne! ;DD
0
To jest nazwa gazety ;)
0
Ile Messi ma teraz trofeów?
0
Wie ktoś czemu lazarow wchodzi z reguły tylko na karne?
0
Bravo w RSSS grał w LM..
0
Typowy napinacz internetowy ;D
Dla mnie zrobił dość dla Barcy by iść na Emeryturkę, wolałbym zeby tu zakończył karierę jak Puyol, ale trudno. Mój drugi ulubiony piłkarz, VeB
2
Jutro As "możemy wykupić Morate za 30 mln"
0
Chyba chodzi o Zamore ;P
0
Podasz zródło ? :)
0
Asysty LM
1.Giggs 30
2.CR7 22
3.Messi 21.
Myśle ze wyśrubuje ten rekord tak samo jak i goli :)
Top 50 tutaj, http://www.statbunker.com/alltimestats/AllTimeCompetitionMostAssists?comp_code=UCL
0
Chyba ile filiżanek xd
1
Morata prawdziwy Madritista powinien oddać tego pustaka Ronaldo xd
0
Według mnie byli czwarci, ew. 1/8 ;P
7
Masz [pusty link], mam nadzieje ze pomogłem ;)