0

Magia Ea xD, teoretycznie jak do nich zadzwonisz powinni Ci dać paczki, chyba, że Ci np inernet na sekundę odcięło ;), wcześniej mi komentarz ucięło ;)

1

Hulk, przez pierwsze 4 mecze był wybierany do jedenastki kolejki, a Cr7, czy sie go lubi czy nie, niestety musi być w tej jedenastce z powodu 11goli..

0

Jest limit, De Bruyne ma tyle razy if'a bo miał upgrade ;) i te ify które pokazuje strona to sa ulepszenia starych ifów. Sprawdź na rynku ;)

0

Max. 3 ify.

1

Kurde trudno wygrać 10 na 12 :/
Ale Brawa dla Nolito :D
Moze ukąszą jeszcze raz?

0

Chelsea, a Cecha nie pokonał tez nigdy :/

22

Messi to taki solidny zmiennik ;D
A niektórzy mówili, że nie mamy ławki ;D

32

Ludzie!
To jest niemożliwe, zeby tak "klasowy" bramkarz jak wy to uważacie puszczał tyle goli.
ME 4 z Portugalia
SPE 4 z Sewilla
SPH 4 z Athleticiem.
Były błędy obrońców, ale nie uważacie, że to o czymś świadczy? On sie źle ustawia, skoro zawsze "nie ma szans". Po czym wnosicie, że ma talent? Narazie to on miał więcej fatalnych interwencji niż dobrych.
Gol z Villareal
Gol z Atheliciem
Gol z PSG.
Wszystkie po błędach, które nie maja prawa sie zdarzyć.
Miał kilka dobrych w meczu z Bayernem, a Bravo? Ratował nam dupe z Valencia i to w obu meczach. Z Relaem jak obronił strzał Benzemy z 5 metrów nie wiem. Ale co ja tam wiem w końcu zostanę okrzyknięty "znafcą". Pozdro ;)

2

To miał byc jeden z czynników, po których mozna rozpoznać, że to sarkazm ;)

2

Wy wszyscy w ogóle nie macie szacunku do Bekaniteza. On ma swoj plan i go realizuje. Ludzie, on przegrał specjalnie, bo łatwiej sie goni ;)

0

Ja mam to szczęście ze byłem juz 3-ci raz ;) raz z Malaga kiedy wygrywali ligę (wtedy kiedy Malaga była w LM), raz z levante 7:0 przy debiucie Ney'a i teraz. Liczylem na podnoszenie pucharu, ale emocje i tak były niesamowite :)

0

Ja byłem na trybunach i około 85 minuty mi łzy ciekły.

22

Lord zaczął na ławce, zeby dać Bayernowi szanse ;D

3

Trofea dzisiaj
Lord-1
Messi-0
Lord>Messi
To jest prawdziwy koks piłki nożnej!

4

Radzę poczytać o rządach Bartomeu ;)
Wiem, że inna strona i troche długi artykuł, ale dobry i polecam ;)
http://blaugrana.pl/17427-Z-tronu-wprost-do-rynsztoka

31

Jak do nas przyjdzie to prędzej czy pózniej wyczuwam Pogbagate..

0

Plus indywidualne! ;DD

0

To jest nazwa gazety ;)

0

Ile Messi ma teraz trofeów?

0

Wie ktoś czemu lazarow wchodzi z reguły tylko na karne?

0

Bravo w RSSS grał w LM..

0

Typowy napinacz internetowy ;D
Dla mnie zrobił dość dla Barcy by iść na Emeryturkę, wolałbym zeby tu zakończył karierę jak Puyol, ale trudno. Mój drugi ulubiony piłkarz, VeB

2

Jutro As "możemy wykupić Morate za 30 mln"

0

Chyba chodzi o Zamore ;P

0

Podasz zródło ? :)

0

Asysty LM
1.Giggs 30
2.CR7 22
3.Messi 21.
Myśle ze wyśrubuje ten rekord tak samo jak i goli :)
Top 50 tutaj, http://www.statbunker.com/alltimestats/AllTimeCompetitionMostAssists?comp_code=UCL

0

Chyba ile filiżanek xd

1

Morata prawdziwy Madritista powinien oddać tego pustaka Ronaldo xd

0

Według mnie byli czwarci, ew. 1/8 ;P

7

Masz [pusty link], mam nadzieje ze pomogłem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?