0

Lucho grał na rb rm i rw

1

Barca "A" też

0

To Pedro wiec po co go pisac ;P. My mamy taktykę 10+1, dziesieciu produktywnych i jeden pedro xd

0

Za samego Messiego chcą tyle dać xd

0

Zubi Stopera nie kupiłeś
Ale hanbe na klub przynosiłes
Nikt cie w Barcelonie nie lubi
Oj Zubi oj Zubi oj Zubi

0

Sandro i Munir sa wiec transfery tez zaliczone xd

0

Iniesta i busi bd rotacja, Iniesta moze byc tutaj zmiennikiem alby Rakiticia i moze nawet pedro, a Busi od Mascherano i według mnie jak cm od Rakiticia. Zawsze narzekacie, że nie mamy ławki, a jest szansa miec porządna. Jeszcze nie zapominaj, ze iniesta juz za niedługo bd miał 30 lat, a busi zastąpi Masherano, ktory też najmłodszy nie jest ;)

0

Czemu zawsze podajecie przykład z Realem xD. I nwm czy wiesz ale w takich formacjach prawy pomocnik zastępuje PO i w dodatku zostają obrońcy do asekuracji. Wiec oni robią przechwyt, a jak sie nie uda to wtedy po prostu jak w ataku pozycyjnym atakują go zeby odebrać mu piłkę. Nawet w Fifie Boateng wygrywa z Bale'em bo ma wiecej siły. Siła tez ma znaczenie .

0

Ja tam mam za kilka dni 15 i lubie czytać, a o Barcelonie to mam prawie wszystkie ksiazki, wiec nadzieja niech umrze ostatnia xd

0

Pierwszy finał tego roku xD

0

Nie miałbym nic przeciwko zeby Śląsk, Baskowie i jeszcze inne krainy sie oddzieliły od państw. Przepraszam jestem Hanysem ;/

3

W dzisiejszej piłce uważam, że Barcelona powinna zrobic krok do przodu i zmienić ustawienie. Z powodu braku rasowego PO jestem za
3-1-3-1-2

Bravo-Bartra, Pique, Mathieu- Mascherano- Alba, Rakitić, Pedro- Messi- Suarez i Neymar

0

Te podatki nie obowiązują piłkarzy itp. spoza kraju, czyli np. Monaco i moze wtedy Katalonia. Podatki byłyby jak w Kataloni. Tak mi sie wydaje

88

A 4 nie powinien byc arsenal? ;)

0

Pastore jako dm? Może ci z kimś pomylił ale na pewno nie pastore i dm xD i poza tym oni graja 2 dm wiec potrzeba im kilku. Cabaye tez za bardzo nie jest dm. Pogby jeszcze nie maja, a mowić o Rabiocie to jak o Samperze czyli brak doświadczenia i bardzo młodzi

4

Podczas finału LM :D

0

Tez byles w Katowicach dzisiaj?

0

A ile zagrał meczy? Król asyst ostatniego sezonu (Di Maria) nie miał ich nawet 30. Nie jestem pewien ale cos w okolicach 20-25

36

Na Ibre Ibrakdabre i Zlatana, a co myślałeś xD

0

2:0 z athleticiem to nie jest skromnie według mnie

0

Nawet jakby strzelił to z Realem Chelsea i Bayernem bd grał na DM tylko w LM.

0

Nie jestem pewien, ale Messi nie biegl do tej piłki, bo chyba był na spalonym ;)

0

Świetne :') powiem w szkole

6

Najwiecej goli w fazie grupowej LM ;)

0

Akurat Roberto to asystę załapał xD

0

Ten moment, w ktorym zdajesz sobie sprawę, że Masip jest straszy od Ter Stegena xD dużo osob pewnie chce zeby zagrał Masip bo to "młody wychowanek"

0

Leży, przepraszam ;/

0

Mylić* przepraszam, z telefonu pisze a zaraz bym juz miał pełno odpowiedzi ze sie pomyliłem ;/

1

Region Valencia graniczy z Katalonią ;), moge sie mydlić ale bd nwm z jakies 100 km od valencii(miasta) do Barcelony, ale chyba wiecej

2

Redakcjo popraw, że po strzale Neymara;) (chyba, że tak naprawdę powiedział)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?