Veb1233
Dołączył/a: marzec 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pazinniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
#Benzema
1
Gdy dostawał szansę to ją wykorzystywał. Tylko te kontuzje go hamowały. Gdyby nie one myślę, że mógłbym grać w pierwszym składzie w Barcelonie.
1
Szkoda mi Rafinhi. Stara się ale jak gra się z takim Vecino to co można zrobić.
1
Tym czasem Rafinha pojawia się na boisku w meczu Inter vs Crotone. Narazie rezultat wynosi 1:1.
0
Morales drugą dobrą kontrę zepsuł.
4
Muszę przyznać interesujące. Na stronie 1008 dni a mimo to jest nowy.
1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
21
Nie dosyć, że młody to już jeden z najlepszych na świecie i do tego wyciągnięty za śmieszne pieniądze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Brawo Levante!
0
Tak.
16
Wygrywają też wszyscy ci na których nie postawiłem w lidze typerów. A biorąc pod uwagę fakt, że postawiłem na Real to... ( ͡° ͜ʖ ͡° )
0
Haha w sumie racja. :P
1
Właśnie zobaczyłem wynik meczu Sevilli. Może ktoś mi wytłumaczyć co się tam działo?
0
Priv
0
Vezo i Montoya w obronie Valencii to musi się zakonczyc conajmniej 3 bramkami dla nas.
1
Aleix znowu dostaje szanse. :) Szkoda że Cou na ławce ale #ErnestoUfamTobie.
0
United,PSG i Bayern.
0
Jeszcze jest Atletico nie ma co przypisywac sobie mistrzostwa bo moze byc podobnie jak w drugim sezonie Lucho.
0
Nie bylo to zbyt odkrywcze co napisales. Mozna np. w telewizji.
1
Krychowiak jakaś kontuzja, że szedł w 33 minucie?
0
Akurat go sprzedałem jedna z niewielu moich dobrych decyzji.
0
"Może grać na wielu pozycjach – jako mediapunta, z lewej strony, tak jak w Liverpoolu, i z prawej, tak jak w reprezentacji Brazylii." Z ostatnią część wypowiedzi się nie zgadzam.
1
Gwarantuje im miejsce w europejskich pucharach, nie wydaję ogromnych pieniędzy na transfery( wyjątek Lacazette i Aubameyang) , ludzie przychodzą żeby to oglądać mimo że ceny biletów są najwyższe w całej Premier League.
0
Mi brakuje takich lobów Leo przez całą obronę. Szczególnie takich jak w pierwszym sezonie Lucho.
1
Niech Pacheco jeszcze poleży troche tak jak wcześniej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Zacytuje ten komentarz na początku drugiej połowy. "Suarez gra słabo więc raczej coś strzeli"