Veb1233
Dołączył/a: marzec 2015
Bydgoszcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Nie dobrze. BBC ucieka Paulinho. :(
1
Serwery padły najprawdopodobniej.
1
Najlepszy piłkarz w historii asysta. Jak można nazywać go egoistą?
0
Coś czuje że Benzema ich uciszy i strzeli bramkę. I mówię serio.
0
Chiellini i Ferdinand.
0
100 mln bo będzie miał taką klauzulę.
2
Cillessen miał więcej podań od Aleni. To źle świadczy.
0
Nie wiem czy było ale Walcoot postanowił na końcu (nie wiem czy celowo) strollować Arsenal. Takie coś wstawił na twittera. https://pbs.twimg.com/media/DTwg8yKXUAAhmy7.jpg:large
1
Czyli najprawdopodobniej w barwach Barcelony już go nie zobaczymy. :( Mimo wszystko przeszedł do historii bo miał swój udział w remontadzie.
3
W lidze jeszcze z nim w składzie nie przegraliśmy.
0
Skoro Coutinho bierze 14 a nie 7 to może oznaczać transfer Griezmanna. A jesli chodzi o Szefuncia to marzy mi się jego bramka w pozegnalnym meczu.
17
Nie żebym coś sugerował. ( ͡° ͜ʖ ͡° ) https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26733864_834282880087179_1087180587951834983_n.jpg?oh=251cb1a78d880001c822a274a18d377e&oe=5ADF9578
0
Lepiej z futbina nie patrz bo wiele osób tam zagląda i przez to te karty, które są w tych składach są droższe. A jeśli chodzi o te SBC o Informa to zależy od szczęścia.
1
Otwórz paczkę gdy będzie jakaś lepsza drużyna tygodnia. Ja również zrobiłem to SBC i narazie trzymam tą paczkę i po prostu poczekam na jakieś lepsze TOTW. A informy najlepiej sprzedawać kilka tygodni bo jego trafieniu i codziennie sprawdzać jego wartość i wystawić gdy będzie już dosyć wysoka.
39
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26815101_1986025484759457_260276185178007906_n.jpg?oh=41f247f99c82292ddae1d219ca624cca&oe=5AEEB4DA Najgorsza jedenastka La ligi w tym sezonie.
0
Rafinha jak ja za nim tęskniłem.
2
Jak myslicie Rafinha dostanie powołanie w obliczu kontuzji Dembele i Iniesty? Bo w zasadzie może on grac na pozycji Andresa jak i Ousmana.
0
Chyba w te kilka godzin spadło tyle samo śniegu w co cały poprzedni rok.
1
Marca ostatnimi czasy jest obiektywna.
26
Przed kontuzją był zawodnikiem 1 składu. Moim zdaniem Rafinha> Denis.
0
Racja. Dzieki za poprawke.
0
Wszedlem na fanpage Las Palmas a tam nazywają jesli dobrze rozumiem nazywają Jemeza rasistą.
1
Wiem, tylko jestem zdziwiony,że został tak szybko stamtąd usunięty.
8
O proszę Arda już usunięty z zakładki "Pierwszy zespół".
7
Kazdemu zdazaja sie slabsze mecze. Ja nadal chetnie bym go zobaczyl w Barcelonie.
3
Az przypomina mi sie mecz wlasnie z Celta gdy wygralismy 6:1.
0
Dobry timing.
2
Plebania i Janusz Tracz w roli głównej.
1
Trzymam cie za slowo. :)
0
To bylo do tej osoby do ktorej odpowiadalem. :P