1

Mnie to cieszy po bylibyśmy jedyną drużyna z TOP 5 lig która jest niepokonana w lidze, w LM i pucharze krajowym.

1

Szachtar prowadzi z City!

0

Panowie i panie jaki mecz proponujecie dzisiaj obejrzeć bo nie mogę się zdecydować.

14

Mam złą wiadomości. Dzisisj Benzema na ławce. Mam nadzieję że to nie oznacza że Zidane w końcu przejrzal na oczy.

3

Najlepsi lewi obrońcy świata wg ESPN:

1. Marcelo (Brazylia, Real Madryt);
2. David Alaba (Austria, Bayern);
3. Jordi Alba (Hiszpania, Barcelona);
4. Alex Sandro (Brazylia, Juventus);
5. Cesar Azpilicueta (Hiszpania, Chelsea);
6. Benjamin Mendy (Francja, Manchester City);
7. Filipe Luis (Brazylia, Atletico);
8. Danny Rose (Anglia, Tottenham);
9. Ricardo Rodriguez (Szwajcaria, Milan);
10. Raphael Guerreiro (Portugalia, Borussia Dortmund).

1

Najlepsi prawi obrońcy według „ESPN”:

1. Dani Carvajal (Hiszpania, Real Madryt),
2. Dani Alves (Brazylia, Paris Saint-Germain),
3. Kyle Walker (Anglia, Manchester City),
4. Antonio Valencia (Ekwador, Manchester United),
5. Juanfran (Hiszpania, Atletico Madryt),
6. Fabinho (Brazylia, AS Monaco),
7. Hector Bellerin (Hiszpania, Arsenal),
8. Serge Aurier (WKS, Tottenham),
9. Nelson Semedo (Portugalia, FC Barcelona),
10. Victor Moses (Nigeria, Chelsea Londyn)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobra dziękuje w takim razie.

1

Ej co musi się stać żeby United nie awansowało?

10

Wam też aliez padło?

3

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/24296666_1937178092977530_6032833004917249791_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=aaf893716610cec49c15bab08356ff73&oe=5ACB784B To zdjęcie chyba oznacza ze zagra Leo bo nie widzę innego powodu dla czego miałaby obok jego koszulki leżeć opaska kapitanska.

1

Racja dzięki za poprawienie.

0

Swoja drogę wszedłem dzisiaj na notatnik a tam widze artykuł o wypowiedzi Puyola o tym że wbił szpilke Ramosowi. Wchodze w komentarze a tam zero negatywnych komentarzy. Wszyscy chwala Kapitana i piszą że takich piłkarzy się już nie produkuje i pytają się gdzie jest niby ta wbita szpilka. To pokazuje tylko jakim ogromnym szacunkien cieszy sie nasz kapitan.

0

Niektórzy zostali zgłoszeni. Np.Aleña czy Ortola.

5

Hirving Lozano, który latem przeniósł się z Pachuki do PSV wypowiedział się na temat gry w Holandii oraz tego, gdzie chciałby trafić w przyszłości.
Meksykanin kosztował klub z Eindhoven osiem milionów euro i w zasadzie od razu zaczął błyszczeć w jego barwach. W 15 dotychczasowych spotkaniach atakujący, który najczęściej operuje na lewym skrzydle, zdobył 11 bramek, do których dorzucił pięć asyst.

- Wszystko ułożyło się dla mnie bardzo dobrze. Zostałem świetnie przyjęty przez kolegów z zespołu i cały klubowy personel. Do zakończenia rozgrywek jednak jeszcze daleka droga. Cały czas muszę się uczyć i rozwijać. Mam nadzieję, że uda mi się wskoczyć na jeszcze wyższy poziom.

- Krok po kroku nad wszystkim pracujemy. Czy poziom ligi holenderskiej jest niski? Nie wiem, ludzie i tak będą mówili swoje. Ja mam nadzieję utrzymać obecną wydajność. PSV zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i liczę na to, że już tak zostanie.

- Z jakim zawodnikiem chciałbym jeszcze kiedyś zagrać? Z Leo Messim. Jest świetnym graczem. To prawdziwy fenomen. Transfer do Barcelony? Mam nadzieję, że Bóg na to pozwoli. Zobaczymy. Na pewno lubię rozgrywki LaLiga - powiedział Lozano, którego umowa z PSV jest ważna do 30 czerwca 2023 roku. (Marca) Świetny zawodnik chętnie zobaczyłbym go w Barcelonie.

0

Mógł powołać Arde zamiast Messiego. To i tak mecz o pietruszke a może Arda w końcu jakoś by się wykazał a Messi odpoczął.

1

A wczoraj wszyscy narzekali że zremisowalismy i tylko 2 punkty przewagi nad Valencia. A okazalo się że powiekszylismy przewage nad Valencia nad Realem zostala taka sama tylko nad Atletico się zmniejszyła.

0

Skoro ściągnęli jednego obrońcę któremu kończy się kontrakt to może niech spróbuja jeszcze jednego. Proponuje Stefana de Vrija.

4

"Cristiano to prawdziwy drybler" dlatego ma 7 udanych dryblingow w tym sezonie a w poprzednim sezonie więcej udanych dryblingow miał od niego Douglas.

0

Benevento nie zdobyło do tej pory punktu. I właśnie zdobyli 1 punkt w debiucie trenerskim Gatusso.

0

Czyli Mikołaj nie istnieje? ;(

4

Marlon w podstawowej jedenastce Nice na mecz z Metz.

25

Jeśli było to przepraszam. Dzięki bramce z Celta Luis Suarez zajmuje 10 miejsce w rankingu wszechczasów jeśli chodzi o najlepszych strzelców Barcelony.

2

I jeszcze porażka Valencii.

1

Myślę że po tym jak wypadł Umtiti to zostanie.

6

A Strasbourg prowadzi z PSG.

0

Iago Aspas swoją drogą to świetny napastnik i chętnie zobaczył bym go w Barcelonie jako zmiennika za np. Arde czy nawet Deulofeu.

0

Mam dokładnie tak samo. Gdy tutaj się wchodzi nie oglądając meczu to depresji można dostać.

0

Podobna sytuacja jak kiedyś gdy Moreno złamał nogę Shawowi. Gdy grałem wczoraj grałem mecz w A klasie jakiś gościu tak we mnie wjechał że aż mi nogę złamał. Ból był niesamowity. A sędzia nawet faulu nie odgwizdał. :)

0

Co proponujecie zrobić aby się trochę uspokoić gdy wczoraj złamałem sobie nogę a dzisiaj Barcelone dymają sędziowie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?