0

Główna walka o fotel prezydenta rozegra się między Barto a Laportą i po tym co powiedział Laporta (że to on i Abidal będą decydować jakich piłkarzy pozyska klub) gorąco liczę na to że wygra Barto, choć sam nie zagłosowałbym na żadnego z nich.

3

Bravo
Bartra Pique Adriano
Pedro/Alves Mashe Alba
Iniesta
Messi Suarez Ney

1

Adriano mógłby grać częściej i na PO.

0

Kto to ?Thiago?

0

i z kartami w ręku

0

I bardzo dobrze

0

Ten niekontrolowany wybuch radości po przeczytaniu tego........

1

Teraz wszystko zaczeło mi się układać. LE to jest taki koń trojański wysłany do Barcy przez Florka. On to robi specjalnie żeby pogrążyć nasz zespół. Teraz rozumiem jego słowa uczę się na błędach on to robi specjalnie jeśli np. Busi rozwala nam grę to znaczy że ma pewne miejsce w składzie.
Ahhhhhh ten Perez.....

6

Co się stanie jak spadniemy do Ligi Adalante bo szkoda mi chłopaków z Barcy B .

0

Najpierw niech ktoś jemu coś powie.

1

Cóż jest jeszcze plan plan awaryjny :
Znajdujemy jakiś ciekawy klub, grający fajną piłkę, z fajnej ligi.
W miarę mocny np. chelsea i zaczynamy mu kibicować a o Barcy zapominamy do 2016.

0

rysiek z klanu>Enrique

0

Ja się nie mogę doczekać aż pożegnamy się z zarządem

0

Tą rewolucje to miał chyba Pedro w brzuchu na początku sezonu

0

Messi by pewnie nie zszedł

0

Najpierw to on powinien dostać bilet w jedną stronę do Paryża.

0

Mam nadzieję, że następną ofiarą Suareza będzie LE.

4

LE: "Na poziomie indywidualnym nie mam do nikogo zastrzeżeń".

3

Mecz z serii wielki trener Lucho. A tak na poważnie to przy następnej zmianie trenera trzeba uwzględnić tych którzy nie są "no-name" myślę, że świeże spojrzenie kogoś "z zewnątrz" dobrze zrobi tej drużynie

4

Mam nadzieję, że przegramy.

0

Denis Suarez > wszyscy pomocnicy Barcy

0

Co masz na myśli pisząc "takiego zawodnika" przecież to zwykły średniak co on takiego pokazał? Wyróżniał się w taki słabym klubie jak Sevilla ?

1

Chciałby zobaczyć mecz bez Messiego w składzie. Ciekawe jakby zagrali nie grając pod niego.

0

hahahaha Messi robi to co trener karze, a w tej bajce były smoki ?

0

Dajcie spokój z tym Suarezem na skrzydle, jeśli myślicie, że to wina LE to zastanówcie się czy Messi chciałby grać na skrzydle.

0

Trzeba było brać te 200 mln za Messiego przynajmniej dług byśmy spłacili.

0

i Pedrittttto na PO

0

Ale Villa był niższy i nie przyszedł z ligi która tak słynie z gry w powietrzu. W ogóle to dwa inne typy piłkarzy a i z tego co pamiętam to Villa był takim "wysuniętym skrzydłowym".

0

To przesuń Pana Messiego z jego ulubionej pozycji.

0

Albo za Alvesa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?