VegetaQ
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepiej byłoby ściągnąć Javiera Mascherano, ale pojawiają się newsy jakoby miał on przechodzić do Interu. Zobaczymy, jak rozwinie się ta sytuacja.
0
Ibra! Dziękujemy xD Koniec xD
0
Leo jak mogłeś ! ;(
0
Czy yaya na boisku jest ?
0
Czy Yaya jest na boisku czy na ławce ? bo chyba zmiane przegapiłem
0
Puyol ! ufff.
0
wow jaka zmiana Cr schodzi xD
0
czerwień
0
Ibra , ale jaka wrzuta xD
0
W przerwie Messi skrzydło, Iniesta środek, Henry lewa, Ibra środek ataku i Toure na DM.
0
Valdes !!!
0
http://www.iraqgoals.net/ch5.html mi to działa ale dopiero w 11 minucie jest ;(
0
Ja wam mówię, że w końcu tylko livescore.net zostanie ;(
0
Dajcie jakiś dobry link. Coś typu rojadirecta czy coś.
0
Teraz tylko modlić o dobry wynik dla nas w meczu Inter - Dynamo. A potem nie możemy sobie pozwolić choćby na remis, bo możemy nie awansować. Niestety.
0
Zarząd mówił, że jak go nie sprzedadzą to nie kupią nikogo na jego miejsce, czyli zmiennika. Jeżeli odejdzie to co, jeszcze jakiś transfer??
0
O ja nie mogę, przecież chodzi o Garay'a ;) Cóż za płota ;)
0
nefios - może źle szukałem, ale nie znalazłem takiego piłkarza w składzie Racingu.
0
No właśnie się zastanawiam kto do nas przyjdzie. Jeszcze się okno transferowe nie zamknęło, ale jest coraz mniej czasu.
0
Mam nadzieję, że jak go sprzedadzą, to nareszcie kupią lepszego bramkarza na zmianę. Bo nr 1 w bramce Barcelony bezsprzecznie należy do V.Vadesa
0
Coś się chyba troszkę przeciągnęło ;d
0
Nie oglądam Serie A, ale jeżeli zarząd go pozyskał to widocznie jest to dobry zawodnik.
0
JaCkNWA to mnie rozbawiło ;) 10/10 za poczucie humoru dla dziennikarzy ;)
0
ManU chce Aguero
0
tak* - literówka
0
Jakoś mi się tka smutno zrobiło. Jeżeli to prawda, to wieli szacunek dla Eto'o za to co zrobił dla Barcelony.
0
Na razie jest tak samo jak z Benzemą. Było w gazetach, potem klub zdementował, a na koniec Benzema w Realu.
0
Bo to strona Barcelony :)
0
Już chyba nie będę czytał tych newsów. Gdzie wejdę tam jest podany inny cel Barcelony. Najlepiej dodawać same konkrety, a nie "wypociny" dziennikarzy.
0
Najlepiej jak wypożyczą Bojana. Do nas dojdzie Villa i bedzie miał zmiennika Henrego (jak odejdzie Eto'o), a na lewą pewnie kogoś kupią. Wtedy po następnym sezonie najprawdopodobniej odejdzie Henry - wiek itd. Wtedy przychodzi ograny i z pewnym doświadczeniem Bojan i jest git. Takie moje zdanie, ale ja transferów nie robię xD