0

Zły sezon jest napisany. Powinno być 2008/09, a nie 2009/10.

0

Nie rozumiem co wy macie z tym Ibrą ??? Musimy wydać na niego kupe kasy i nie mamy pewności czy się dostosuje do stylu Barcy. A jeżeli odszedłby Eto'o (oby nie) to i tak zwróciłaby się co najwyżej połowa kasy. Jeżeli tak usilnie chcecie sprzedać Eto'o to za Teveza :D

0

Nie rozumiem co wy macie z tym Ibrą ??? Musimy wydać na niego kupe kasy i nie mamy pewności czy się dostosuje do stylu Barcy. A jeżeli odszedłby Eto'o (oby nie) to i tak dostalibyśmy co najwyżej zwróciłaby się tylko połowa kasy. Jeżeli tak usilnie chcecie sprzedać Eto'o to za Teveza :D

0

No cóż ... Może Cole z Chelsea (było kiedyś pisane na fcbarca.com)

0

Tak samo było z Alvesem. Każdy mówił, że dobry, ale będzie dużo kosztował. A jak jest teraz to nie musze pisać. Z Cole może być podobnie :D

0

"Co się odwlekło, to nie uciekło" :)

0

O nie !! :D

0

Co za pech ;D

0

Wg. mnie zamiast Sergio B. powinien być Y. Toure.

0

mogło być 1:3

0

Jeszcze Evra na lewą obronę i ktoś na bramką i będzie bardzo dobry skład.

0

Wprowadzając tak ofensywnego lewego obrońcę jak Alves jest bez sensu. O wiele więcej goli mogło by paść na korzyść przeciwnika. Jak dla mnie na razie jest Abidal, który gra coraz lepiej. Jeżeli jakieś wzmocnienie to młodzi, utalentowani zawodnicy. Jeszcze jest Caceres, który może grać na lewej obronie i nabrał by przy tym doświadczenia.

0

Jedyne wzmocnienia to lewa obrona i lewe skrzydło. Lwa obrona - Bale

Lewe skrzydło - Ribery/Silva

0

Jedyne wzmocnienia to lewa obrona i lewe skrzydło. Lwa obrona - Bale

Lewe skrzydło - Ribery/Silva

0

Oby ten rekord został pobity ;)

0

Może sobie celebrować, ale chyba jak strzeli samobója, bo do naszej bramki to będzie ciężko trafić :D

0

DzaaQ odpowiadam:

Może żaden nie jest typowym lewoskrzydłowym, ale póki co Iniesta dobrze gra (chociaż teraz kontuzja). Zgadzam się z Tobą, że dobrą opcją byłby Silva. Narzazie ten sezon trzeba będzie wystawiaić tych, których mamy. Ale wzmocnienia się przydadzą i sprzedaż paru zawodników (chociaż dobrze mieć długą ławkę rezerwową)

0

Uważam, że jak mamy kupować to tylko Aguero na lewe skrzydło. Chociaż i tak jest nam zbędny, bo mamy na lewe skrzydło Inieste, Henrego i jeszcze jest Hleb. A Eto'o na środku jest gwarancją bramek!!!

VeB!

0

Jak dla mnie plota. Zawodnik o tak dobrych walorach na grę jako defensywny pomocnik nie może od nas odejść. A tak w ogóle to troszkę mało kasy.

0

Jak wróci Milito to będzie lepiej w obronie :D

0

Czemu nie kupiliśmy lewoskrzydłowego ?? Przecież było tyle opcji. A teraz Henry się męczy na lewej. "Nawet" VdV by wystarczył.

0

Txiki: Eto'o udowodnił, że chce zostać w Barcelonie.

Czy to nic nie znaczy? Eto'o zostaje i koniec. Najwyżej wymiana Henry - Benzema :D

0

Może kiedyś powróci dużo lepszy ...

0

Po co Hernanesa, jeżeli mamy Hleba jako zmiennika Henrego i Messiego, a Inietsa lepszy jest w środku. Uważam, że jeżeli kogoś kupić to tylko lewokrzydłowego.

0

Po co Hernanesa, jeżeli mamy Hleba jako zmiennika Henrego i Messiego, a Inietsa lepszy jest w środku. Uważam, że jeżeli kogoś kupić to tylko lewokrzydłowego.

0

Eto'o musi zostać, jest nie do zastąpienia !!

0

pokarze* sorry, literówka :D

0

Eto'o zostanie i pokorze klasę prawdziwej '9' i jeszcze kupić kogoś na lewe skrzydło i będzie super !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?