a po co wogule kogoś ściągać za taką kasę ?? Lepjej sprzedać hleba i dawać więcej szansy dla bojana i zrobic co najwyżej kosmetyczne zmiany może jakiś obronica
a po co wogule kogoś ściągać za taką kasę ?? Lepjej sprzedać hleba i dawać więcej szansy dla bojana i zrobic co najwyżej kosmetyczne zmiany może jakiś obronica
Komentarze
0
;d 1
I ostatni
mod
0
Tego się już nie dowiemy ale miejmy nadzieje że nie brał ;d
0
;d chyba Kubica go ;d
0
a po co wogule kogoś ściągać za taką kasę ?? Lepjej sprzedać hleba i dawać więcej szansy dla bojana i zrobic co najwyżej kosmetyczne zmiany może jakiś obronica
0
Wymarzony finał ;] a chelsea ni była wcale lepsza od barcy po prostu się broniła żeby poszła na otwartą grę to by skoniczyła jak real
0
Tego się już nie dowiemy ale miejmy nadzieje że nie brał ;d
0
a po co wogule kogoś ściągać za taką kasę ?? Lepjej sprzedać hleba i dawać więcej szansy dla bojana i zrobic co najwyżej kosmetyczne zmiany może jakiś obronica
0
Wymarzony finał ;] a chelsea ni była wcale lepsza od barcy po prostu się broniła żeby poszła na otwartą grę to by skoniczyła jak real
0
;d 1
I ostatni
mod
0
Teraz brak takiego piłkarza jak ronaldinho który może minąć 2 piłkarzy i zagrać