0

;d 1

I ostatni

mod

0

Tego się już nie dowiemy ale miejmy nadzieje że nie brał ;d

0

;d chyba Kubica go ;d

0

a po co wogule kogoś ściągać za taką kasę ?? Lepjej sprzedać hleba i dawać więcej szansy dla bojana i zrobic co najwyżej kosmetyczne zmiany może jakiś obronica

0

Wymarzony finał ;] a chelsea ni była wcale lepsza od barcy po prostu się broniła żeby poszła na otwartą grę to by skoniczyła jak real

0

Teraz brak takiego piłkarza jak ronaldinho który może minąć 2 piłkarzy i zagrać

0

hehe świetny mecz mistrzostwo jest już praktycznie nasze nie wieże że ktoś mugł by jeszcze je nam odebrać ;] wogule świetny mecz mam tylko jedno do powiedzenia

Visca el Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?