0

@Wossi61FCB ciut ciut.... naprawde minimalnie :-) , 10 goli w 3 dwumeczach fazy pucharowej LM. No ciut. A moze nawet na równi są a czasmi i Robert nie lepszy? Moze ZP dla Roberta?

4

Jakby Real nie miał zapewnionego mistrzostwa to by wygrał. To mam nadzieję dla wszystkich jest jasne....

2

@Janek_7 mecz o pietruszkę. Najważniejsza informacja jest taka że nikt urazu nie złapał przed finałem LM. Mecz prestiżowy, derby, wiadomo ale wynik trzeciorzędny w tym momencie sezonu.

2

____pytanie: kogo z obecnych piłkarzy Barcelony możecie wskazać jako zawodnika światowego formatu? Takiego naprawdę kozaka na arenie europejskiej. W Realu można wymienić najlepszego napastnika świata Benzemę, Modricia, najlepszego bramkarza świata Kurtuła, najlepszego defa świata Casemiro.... problemem Xaviego jest to, że nie ma kim grać. Kim ma grać się pytam i zdobywać trofea? Alvesem? Piketem? Aubą, Minguezą, Destem, Piugiem, Ferranem, kim? Przecież nie są to zawodnicy na miarę Barcelony! Nie zakłamujmy rzeczywistości. Jest jakiś super krak? Jakiś super lider? Średniacy.

0

@zyciak jak ma wymyśleć jak on nie ma kim grać. Który zawodnik obecnie jest zawodnikiem światowej klasy? Busi tylko, może Dembele, Alba też dobry a reszta? Na miare tytułów Ligi Mistrzów, itd? Odpowiedz sobie sam.

1

@Gall Mingueza to wogóle nie jest piłkarz na miare Barcelony. W Rayo niech kopie albo w Cadiz. Gdzie on do Barcelony.... nie ten rozmiar kapelusza

1

Nikt go nie zastąpi bo Busi w tej chwili jest najlepszym zawodnikiem Barcelony.

0

@barcelonaLM byłem na meczu na Camp Nou to papieru toaletowego w średniowiecznych sraczach nie ma. Po drugie Rudiger, Mbappe, może Halland, może Trent Alexander Arnold, to chyba inna półka transferów....

0

@Krzywy95 tylko ze grali 2 składem

0

@Betsonq wygląda na to że trafili na rywali którzy jeszcze bardziej nie umieją grać. Tak pewnie bylo. P$G, chelsea, City no trafiali na jeszcze większych parodystów. Wogóle w LM to nikt nie umie grać, już lepiej w lidze europy grają. A najlepiej to w pucharze Gampera. Tam jest poziom.

2

_____wiecie dlaczego Real dziś nie wygrał? Bo nie musiał. 28 będzie musiał i wygra choćby miał sam Casemiro z gardła Salahowi to wyrwać. Choćby kurtuła miał strzelić z główki w 97 minucie.
Dzis było odstawianie nogi. Cel główny - nie złapać urazu. Na 3 biegu sie doturlać do końca. Wynik nie istotny

0

@TheNekro94 z naciskiem na "była"....

0

"Wygenerowane przez sztuczną inteligencje" buuhahaha, w tym ASie to pół dawki niech biorą tego co biorą....

0

@Dzieniu taaak. Ławka rezerwowych bardzo silna. Adama, Minqeza, Puig, Auba, Dest, to o wiele silniejsza ławka niż w Realu Asensio, Camavinga, Hazard , Isco, Rodrygo, Vasquez.... :-)

0

Szybko strzelił. Tylko że ten gol to był taki farfocel, nawet czysto w piłkę nie trafił.

0

@MesQueUnClub96 :-) Vini jednak szybszy. Ma lepszy start do piłki, sądzę że z Mbappe będą dobrze mieszać po skrzydłach i do Benza i gol. Do tego Fati szklany, Vini zabijaka.

0

@OsamaDembele dla mnie małolat.

0

@maniak33333 zasugerował że ci ze zdjęcia piją. A to nie eleganckie i buraczane.

1

@Arkon Francja ma najlepszych kotow. Benz, Mbappe, Kante Lloris solidny zawsze, Pogba, Varane

0

@OsamaDembele mógł jeszcze sprecyzowac co jest nie możliwe. Ze Benz strzelil karnego? Że padly gole w doliczonym czasie? Mlody jeszcze jest, zapewne nie oglślądał finału LM w 1999. Albo meczu Interu gdzie R. Nazario 2 strzelił w doliczonym czasie.

0

@tomek8756 ten kopyto to dzban. Sugeruje ze Boniek z Czesiem wódke piją a sam wali sos codziennie i to od lat. Wystarczy spojżeć na zoraną od wódy facjatę.

0

@Pawel1985 mógł zdobyć ostatnio. Był lepszy od Messiego a nie zdobył. Teraz Benzema jest najlepszy. Duzo lepszy od lewego.

0

@Kuba0723 w finale im nie pójdzie.

0

@Kurkmen lewicowe znaczy inteligentne. Jednak prawica jest słabiej wykształcona. Prawicowe nurty są bardziej religijne co za tym idzie mniej iteligentne i słabiej wykształcone.

0

Najlepszym obecnie piłkarzem Barcelony jest Busi. Na drugim miejscu jest Dembele na trzecim Depay. Taki Gavi czy Fati nie są na poziomie Depaya. Holender to kawał piłkarza, ci młodzi mogą się od niego uczyć. Gdzie jakiś Gavi do Depaya. Albo Ferran, może Depayowi sznórowadła wiązać

0

@urbipl karakan niszczy kraj

5

Polska na 66 miejscu w światowym rankingu wolności mediów. Gdy 10 lat temu byliśmy na miejscu 14. Oznacza to, że przez ostatnie kilka lat, telewizja reżimowa seryjnie kłamie, tworząc materiały dla mniej inteligentnej części społeczeństwa, wiadomo, widz słabiej wykształcony, szybciej łyknie propagandę. Pracownicy tej instytucji nie mają prawa nazywać się dziennikarzami, to zwykłe pachołki i sługusy władzy. Hańbią zawód dziennikarza tarzając się w fekaliach płynących z tuby propagandowej. Ps. W zestawieniu przed nami m.in Madagaskar, Mauritus, Malawi, papua Nowa Gwinea i inni.

0

@kakusus tak samo jak Real przegrał w tym sezonie 0-4. Jak to się skończylo? Chyba wiesz XD

0

@kamil9040 od 1979

0

Czołem Silverki. Czy łan łeje w łindoł na mida na Mirażu wchodzą na 128 tikrejt bez zbindowanego dżamp troła?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?