0

@cris2706 zobacz teraz jaką ławke ma Real. Myśle ze nie jeden grałby w Barcelonie w 1 składzie.

0

@MatLMG zgadza sie. Moj blad

0

@kkbarca w taki. IVECO jak napisałem nie wyłączy.

0

@VeB 1899 nie kuouj tego. Król lawet. Kolega miał. Wieczny problem. System oxzyszczania spalin, egr ciągle czeki, usterki , tryb serwisowy. Pozbył sie tej francuskiej zakały wreszcie. Kupił benzyniaka i lata aż miło.

0

@kkbarca mylisz się. W Iveco 3.0 Dayli hi matic 2022r się nie da.

1

@cris2706 nie dość że gra w PL to jeszcze jest królem strzelców. Zresztą w Serie A też był królem strzelców, w LaLiga też. Odnalazł się w najlepszych europejskich ligach gdzie był najlepszy. Nie każdy to potrafi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?