0

Po 3 punkty panowie!

0

Kurcze, Ronaldo naprawdę w gazie...

0

Geniusz, ciekawe jak długo nad tym myślał

1

Real też ma szansę wyeliminować Atletico.

0

Ma ktoś jakiś stream? Obojętny komentarz

0

Serducho w gardle :D

0

Emocje jak na grzybobraniu, a do meczu jeszcze 40 minut.

2

Suarez > Ronaldo

0

Panowie, jaki wynik?

0

PSG i Schalke 04 ogromny szacunek za tą kolejkę! Ciekawe jak siwy będzie się tłumaczył. a Podobno nie możliwe jest by jego zespół stracił bramkę, gdy przeciwnik gra w osłabieniu.

0

Mascherano chcesz zmienić, ciekawe kogo w jego miejsce?
Geniusze piłkarscy...

0

1

Nie chwal dnia przed zachodem Słońca

2

Dobre podejście, nie ważne gdzie i z kim, musimy to wygrać!

0

Ogromny szacunek do tego pana

0

Yeah!!! Karny z kapelusza nawet nie pomógł! Ronaldo do Celebrity Splash, a nie na stadion!

7

0

Tak, padł jak rażony piorunem, ale Zabaleta wstrzymał mu nogę przy strzale, tam był kontakt, inaczej by tak nie spartaczył tej "setki"

0

Nie zaliczył asysty przy pierwszej bramce Luisa?

0

I cały misterny plan Pellegriniego szlag trafił.

0

Ten mecz był jak pojedynek ekspresu z osobowym!

0

Nie żeby coś, ale Atleti niezły autobus nam zaparkowało..

0

Trochę się niepokoję o Ter Stegena, ale musi w końcu wpaść na głęboką wodę..

0

Podanie z rzutu karnego?

0

Teraz już uwierzę we wszystko, Roberto wziął się za grę! :D

0

Ale według mnie Benzema był faulowany, z tą ręką, to kpina, w tyłek miał ją sobie wsadzić? Nie powiększył powierzchni ciała, więc o nieprzepisowym zagraniu nie ma mowy




1

Zasłużył, za rok będzie lepiej ;)

2

Alves gra dzisiaj naprawdę dobrze.

2

Moyes>Lucho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?