Virtuoz69
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2014
Kolbuszowa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ktoś wie, co stało się Fabregasowi? https://scontent-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/10403128_859915020730176_1610577766386245083_n.jpg?oh=ef827692c125f83ad7d1d0c3d0c37463&oe=55AE4715
0
Po 3 punkty panowie!
0
Kurcze, Ronaldo naprawdę w gazie...
0
Geniusz, ciekawe jak długo nad tym myślał
1
Real też ma szansę wyeliminować Atletico.
0
Ma ktoś jakiś stream? Obojętny komentarz
0
Serducho w gardle :D
0
Emocje jak na grzybobraniu, a do meczu jeszcze 40 minut.
2
Suarez > Ronaldo
0
Panowie, jaki wynik?
0
PSG i Schalke 04 ogromny szacunek za tą kolejkę! Ciekawe jak siwy będzie się tłumaczył. a Podobno nie możliwe jest by jego zespół stracił bramkę, gdy przeciwnik gra w osłabieniu.
0
Mascherano chcesz zmienić, ciekawe kogo w jego miejsce?
Geniusze piłkarscy...
0
1
Nie chwal dnia przed zachodem Słońca
2
Dobre podejście, nie ważne gdzie i z kim, musimy to wygrać!
0
Ogromny szacunek do tego pana
0
Yeah!!! Karny z kapelusza nawet nie pomógł! Ronaldo do Celebrity Splash, a nie na stadion!
7
0
Tak, padł jak rażony piorunem, ale Zabaleta wstrzymał mu nogę przy strzale, tam był kontakt, inaczej by tak nie spartaczył tej "setki"
0
Nie zaliczył asysty przy pierwszej bramce Luisa?
0
I cały misterny plan Pellegriniego szlag trafił.
0
Ten mecz był jak pojedynek ekspresu z osobowym!
0
Nie żeby coś, ale Atleti niezły autobus nam zaparkowało..
0
Trochę się niepokoję o Ter Stegena, ale musi w końcu wpaść na głęboką wodę..
0
Podanie z rzutu karnego?
0
Teraz już uwierzę we wszystko, Roberto wziął się za grę! :D
0
Ale według mnie Benzema był faulowany, z tą ręką, to kpina, w tyłek miał ją sobie wsadzić? Nie powiększył powierzchni ciała, więc o nieprzepisowym zagraniu nie ma mowy
1
Zasłużył, za rok będzie lepiej ;)
2
Alves gra dzisiaj naprawdę dobrze.
2
Moyes>Lucho