0

Ale denerwuje mnie gra Sociedad!

0

Co ten Leo dzisiaj wyprawia!

0

Szkoda De Bruyne. Kevin kiedyś będzie świetnym zawodnikiem...

0

Hejty na pedro On:Off

0

No i posypał się im autobus :P

0

Dziękujemy za wszystko Dani!

0

Bravo jednak zasługuje na grę w pierwszej jedenastce..

0

Beznadziejne te stroje z kołnierzami :/

0

Tak się gra!!!!!! Messi!!!!!

0

Pedro do szatni!

0

Zdecydowanie wina sędziego :D

0

Lopez w kolejnym meczu bez interwencji :D

0

Cry baby cry!

0

Piękny widok

0

Alves dance :D

0

Oglądanie takich meczy to nie przyjemność tylko jakaś katorga..

0

Atak mamy najlepszy na świecie, niech tutaj nie kombinują, bo wszystko działa sprawnie i zajmą się tym, z czym mamy problem - środkowy obrońca priorytetem!

0

Fryzura się zgadza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?