Virusk3
Dołączył/a: maj 2020
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie oglądam ale Sevilla musisz! Walka o majstra będzie smaczniejsza :D
38
Ćwiąkała przeproś za Luuka!
0
Xavi - Messi - Pedro - Messi? Niee :D to nie oni!
1
Ferran... Czemuś Ty takim memem jest?
3
Przerwa. USZU ODPOCZYNEK -.-
4
42 minuta tej samej przyśpiewki -.- już mnie mdli
0
Ale jestem śliczny! Najpiękniejszy!
0
@neeed z czego jutro kartkówka w szkole?
0
Osobiście wolałbym FDJ na pozycji Busiego i Gaviego w składzie
2
Raz jeszcze! XAVI!
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1647809184Jjq5rkPUbIA77BUJqy9oqv.jpg
7
Smuci tylko ostatnie 25 minut, ale rozumiem, że nie chcieli się forsować bo sezon jeszcze długi i jest o co walczyć.
0
Pamiętajcie, że Xavi robi boskie zmiany, to jeszcze nie koniec :d
2
Liga Europy > Liga "mistrzów"
1
Na fioletowej od jakiegoś czasu "coś poszło nie tak" xD
0
Ojojoj niektórzy kibice w prześcieradłach wpadli w czas przeszły i już pocieszają się wynikami ostatnich klasyków xd
17
Tyle wam powiem
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1647809184Jjq5rkPUbIA77BUJqy9oqv.jpg
0
Do zobaczenia za zwycięskie 45 minut! o/
0
@fafera mówię o Dembele baranie
7
10 minut meczu i już mam go dość
3
Camp Nou domaga się Luuka
1
Izi, skończy się 3-0
0
Adama, Pedri, Araujo i długo długo nic
0
Barca ostatnio jest jak Małysz - zawsze druga seria lepsza.
1
Ale jaja xD nara $$$$!!
0
Real ma pełną pieluchę. W sumie nie ma tam już Krystyny i hatfu Ramosa to mogę być za nimi.
1
Nie da się oglądać tych parodystów. To jest piłka? Dajcie Barce pyk pyk pyk 5-0 Real&PSG
0
Co wy wiecie o szybkości. Zobaczcie se jak Irek Jeleń Niemców dublował na mundialu xd
4
Czy jest możliwe rozwiązanie, w którym obie drużyny odpadną? :]
0
@Asthylath takimi samymi inwestycjami byli dla Realu Bale czy Hazard. Nie powiesz mi, że wyszli na nich na plus. Nie wiadomo co się może zdarzyć, może omijały by go kontuzje, a może już na start stałoby się coś okropnego. To jest loteria i moim zdaniem obarczona dużym ryzykiem. Nasze drogie transfery - Dembele, Cou i Griezz to były niewypały. Czemu miałbym być optymistą w tym przypadku?
1
250 za grajka, który w swoim drugim meczu w naszych barwach przeciw takiemu Espaniolowi może doznać otwartego złamania nogi i nie grać 2 sezony? Laporta miej Ty mózg! Tak, wiem, przykład bardzo przejaskrawiony, ale jak widzimy po dembele- nie powinniśmy ponosić tak gigantycznych kosztów za kopaczy. Auba pokazuje na ten moment że da się być solidnym snajperem bez transferowych fajerwerków.