1

Nie oglądam ale Sevilla musisz! Walka o majstra będzie smaczniejsza :D

38

Ćwiąkała przeproś za Luuka!

0

Xavi - Messi - Pedro - Messi? Niee :D to nie oni!

1

Ferran... Czemuś Ty takim memem jest?

3

Przerwa. USZU ODPOCZYNEK -.-

4

42 minuta tej samej przyśpiewki -.- już mnie mdli

0

Ale jestem śliczny! Najpiękniejszy!

0

@neeed z czego jutro kartkówka w szkole?

0

Osobiście wolałbym FDJ na pozycji Busiego i Gaviego w składzie

7

Smuci tylko ostatnie 25 minut, ale rozumiem, że nie chcieli się forsować bo sezon jeszcze długi i jest o co walczyć.

0

Pamiętajcie, że Xavi robi boskie zmiany, to jeszcze nie koniec :d

2

Liga Europy > Liga "mistrzów"

1

Na fioletowej od jakiegoś czasu "coś poszło nie tak" xD

0

Ojojoj niektórzy kibice w prześcieradłach wpadli w czas przeszły i już pocieszają się wynikami ostatnich klasyków xd

0

Do zobaczenia za zwycięskie 45 minut! o/

0

@fafera mówię o Dembele baranie

7

10 minut meczu i już mam go dość

3

Camp Nou domaga się Luuka

1

Izi, skończy się 3-0

0

Adama, Pedri, Araujo i długo długo nic

0

Barca ostatnio jest jak Małysz - zawsze druga seria lepsza.

1

Ale jaja xD nara $$$$!!

0

Real ma pełną pieluchę. W sumie nie ma tam już Krystyny i hatfu Ramosa to mogę być za nimi.

1

Nie da się oglądać tych parodystów. To jest piłka? Dajcie Barce pyk pyk pyk 5-0 Real&PSG

0

Co wy wiecie o szybkości. Zobaczcie se jak Irek Jeleń Niemców dublował na mundialu xd

4

Czy jest możliwe rozwiązanie, w którym obie drużyny odpadną? :]

0

@Asthylath takimi samymi inwestycjami byli dla Realu Bale czy Hazard. Nie powiesz mi, że wyszli na nich na plus. Nie wiadomo co się może zdarzyć, może omijały by go kontuzje, a może już na start stałoby się coś okropnego. To jest loteria i moim zdaniem obarczona dużym ryzykiem. Nasze drogie transfery - Dembele, Cou i Griezz to były niewypały. Czemu miałbym być optymistą w tym przypadku?

1

250 za grajka, który w swoim drugim meczu w naszych barwach przeciw takiemu Espaniolowi może doznać otwartego złamania nogi i nie grać 2 sezony? Laporta miej Ty mózg! Tak, wiem, przykład bardzo przejaskrawiony, ale jak widzimy po dembele- nie powinniśmy ponosić tak gigantycznych kosztów za kopaczy. Auba pokazuje na ten moment że da się być solidnym snajperem bez transferowych fajerwerków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?