Virusk3
Dołączył/a: maj 2020
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamyk_23 uu to chyba coś dla mnie, taktyczny komentarz żebym nie zgubił tytułu
0
Nie działa mi strona na chromie na kompie. Ktoś też tak ma?
0
Mam nadzieję że da Franusiowi odpocząć bo chłop nie ma siły biegać, gra wszystko co się da
1
Puć serio musi strzelać z ucha do prezesa że go trzymają.
5
W ostatnim meczu markował przewrotkę, w tym już trafił w piłkę ale nie w bramkę. Co to będzie w następnym meczu :o
1
Tomcio bardzo lubi Skywalkera xd
0
Ciekawe czy do końca sezonu chociaż raz Kszawi będzie miał dostępny najlepszy możliwy skład
0
Na wiosnę nie przegramy żadnego meczu w lidze. Zobaczycie.
2
@damian16161212 dane z zeszłych lat pewnie poszły się... xd obstawiam winę serwerów na których stoi strona i zapewne kruczka w umowie, który spowodował wykasowanie archiwalnych treści
1
Pada deszcz. Murawa jest śliska. Nam trener w juniorach zawsze mówił w takich warunkach STRZELAJCIE Z DYSTANSU BO PIŁKA DOSTAJE POŚLIZGU. Mamy takiego Cou na ławce z kopytem. Nie wszedł. Strzały z dystansu? Podkręcone techniczne gdzieś z boku pola karnego. Dużo niewykorzystanego potencjału.
2
Ale by teraz Pedri siadł ze swoją wizją
2
Ale meczycho. Dawno tak nie cisnęliśmy.
0
Jeeesu na jakim pułapie on zdjął tą piłkę :o
0
@RobiS co powiedział? Ja na bein oglądam
2
Powiem tak, żodyn jełop się nie ruszył. Było widać do kogo leci piłka, a nasi obrońcy przyklejeni jak plastry do swoich i tylko patrzyli.
0
Czy Kszawi nie może zatrudnić jakiegoś speca od gry obronnej?
0
Dobra ktoś mi powie co z Depayem? Ominęło mnie jakieś info na jego temat?
0
@dasouzar11 nie mam dokąd xd do rodziny nie pojadę bo nie chce ich zarazić ewentualnie a nie mam też żadnej miejscówki gdzie mógłbym się wynieść na 10 dni
0
Trzymajcie mnie bo zwariuje. Przed chwilą się dowiedziałem, że współlokator idzie na izolacje, ergo ja i moja dostaniemy kwarke. Pracujemy w jednej firmie, a w okresie świątecznym mamy zajob, więc udupimy szefową i kolegów w pracy w tym powalonym okresie. Stracę święta z rodziną, sylwestra i ogólnie beznadzieja i kilometr mułu. Żeby było śmieszniej wczoraj byłem na pierwszej dawce szczepienia. 2021 - weź już wydupiaj. Najgorszy rok w moim życiu w którym wydarzyło się u mnie masakrycznie dużo złych rzeczy.
1
Oglądam sobie obszerny skrót dzisiejszego meczu i kurcze jakoś to zaczyna wyglądać. Poza wylewami w obronie i na bramce jest spora poprawa. Dembele jakie piłeczki posyłał, Gavi poezja, Jutgla czy jak to tam się pisze jak profesor, jak stary wyga bez kompleksów. Jak wrócą chłopcy tj Ansu i Pedri i zaczną się wszyscy zgrywać, to w przyszłym sezonie Xavi może stworzyć potwora a nowa generacja okazać się jeszcze lepszą od poprzedniej. Jeśli oczywiście Xaviemu uda się przelać na nich swoją wizję. I obrona się poprawi...
0
Simons weź no se z Legią pogadaj. Chociaż nawet i tam byś się pewnie nie łapał do składu.
0
Nie oglądałem. Jak Alves się spisał?
1
@Kgorecki2500 ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony w Barcelonie bardziej sprawdzali się gracze, którzy znali już ligę hiszpańską, z drugiej jednak na ten moment Haaland zjada Torresa.
0
Fati - Haaland - Depay/Bombele jak fajnie to brzmi
0
Naprostujcie mnie jeśli się mylę lub źle pamiętam. Czy klub nie potrzebuje zgody socios? Czy socios już czasem nie wypowiedzieli się o tym negatywnie?
1
Jesteśmy legią laligi
0
Ehh... Smutno mi
2
Czy Dembele chciał wejść na boisko? xD nie ogarnął że Cou wszedł? xd
1
Ehh Nazario wróć. LDJ wolniejszy od stopera...
0
@Neutral to co. Moriba to japac.