1

@kamyk_23 uu to chyba coś dla mnie, taktyczny komentarz żebym nie zgubił tytułu

0

Nie działa mi strona na chromie na kompie. Ktoś też tak ma?

0

Mam nadzieję że da Franusiowi odpocząć bo chłop nie ma siły biegać, gra wszystko co się da

1

Puć serio musi strzelać z ucha do prezesa że go trzymają.

5

W ostatnim meczu markował przewrotkę, w tym już trafił w piłkę ale nie w bramkę. Co to będzie w następnym meczu :o

1

Tomcio bardzo lubi Skywalkera xd

0

Ciekawe czy do końca sezonu chociaż raz Kszawi będzie miał dostępny najlepszy możliwy skład

0

Na wiosnę nie przegramy żadnego meczu w lidze. Zobaczycie.

2

@damian16161212 dane z zeszłych lat pewnie poszły się... xd obstawiam winę serwerów na których stoi strona i zapewne kruczka w umowie, który spowodował wykasowanie archiwalnych treści

1

Pada deszcz. Murawa jest śliska. Nam trener w juniorach zawsze mówił w takich warunkach STRZELAJCIE Z DYSTANSU BO PIŁKA DOSTAJE POŚLIZGU. Mamy takiego Cou na ławce z kopytem. Nie wszedł. Strzały z dystansu? Podkręcone techniczne gdzieś z boku pola karnego. Dużo niewykorzystanego potencjału.

2

Ale by teraz Pedri siadł ze swoją wizją

2

Ale meczycho. Dawno tak nie cisnęliśmy.

0

Jeeesu na jakim pułapie on zdjął tą piłkę :o

0

@RobiS co powiedział? Ja na bein oglądam

2

Powiem tak, żodyn jełop się nie ruszył. Było widać do kogo leci piłka, a nasi obrońcy przyklejeni jak plastry do swoich i tylko patrzyli.

0

Czy Kszawi nie może zatrudnić jakiegoś speca od gry obronnej?

0

Dobra ktoś mi powie co z Depayem? Ominęło mnie jakieś info na jego temat?

0

@dasouzar11 nie mam dokąd xd do rodziny nie pojadę bo nie chce ich zarazić ewentualnie a nie mam też żadnej miejscówki gdzie mógłbym się wynieść na 10 dni

0

Trzymajcie mnie bo zwariuje. Przed chwilą się dowiedziałem, że współlokator idzie na izolacje, ergo ja i moja dostaniemy kwarke. Pracujemy w jednej firmie, a w okresie świątecznym mamy zajob, więc udupimy szefową i kolegów w pracy w tym powalonym okresie. Stracę święta z rodziną, sylwestra i ogólnie beznadzieja i kilometr mułu. Żeby było śmieszniej wczoraj byłem na pierwszej dawce szczepienia. 2021 - weź już wydupiaj. Najgorszy rok w moim życiu w którym wydarzyło się u mnie masakrycznie dużo złych rzeczy.

1

Oglądam sobie obszerny skrót dzisiejszego meczu i kurcze jakoś to zaczyna wyglądać. Poza wylewami w obronie i na bramce jest spora poprawa. Dembele jakie piłeczki posyłał, Gavi poezja, Jutgla czy jak to tam się pisze jak profesor, jak stary wyga bez kompleksów. Jak wrócą chłopcy tj Ansu i Pedri i zaczną się wszyscy zgrywać, to w przyszłym sezonie Xavi może stworzyć potwora a nowa generacja okazać się jeszcze lepszą od poprzedniej. Jeśli oczywiście Xaviemu uda się przelać na nich swoją wizję. I obrona się poprawi...

0

Simons weź no se z Legią pogadaj. Chociaż nawet i tam byś się pewnie nie łapał do składu.

0

Nie oglądałem. Jak Alves się spisał?

1

@Kgorecki2500 ja mam mieszane uczucia. Z jednej strony w Barcelonie bardziej sprawdzali się gracze, którzy znali już ligę hiszpańską, z drugiej jednak na ten moment Haaland zjada Torresa.

0

Fati - Haaland - Depay/Bombele jak fajnie to brzmi

0

Naprostujcie mnie jeśli się mylę lub źle pamiętam. Czy klub nie potrzebuje zgody socios? Czy socios już czasem nie wypowiedzieli się o tym negatywnie?

1

Jesteśmy legią laligi

0

Ehh... Smutno mi

2

Czy Dembele chciał wejść na boisko? xD nie ogarnął że Cou wszedł? xd

1

Ehh Nazario wróć. LDJ wolniejszy od stopera...

0

@Neutral to co. Moriba to japac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?