Virusk3
Dołączył/a: maj 2020
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio po co nam Griezmann?
29
Griezmann jest potrzebny bo dobrze gra w obronie... TO NIECH OBROŃCĄ ZOSTANIE! Nam potrzebny jest z przodu gość który da bramki i asysty a nie fałszywy stoper...
3
Griezmann kontuzja? Czemu nie gra?
0
Henka weź im pokaż na treningu jak się kiedyś w dziadka w Barcelonie grało to się naucza piłkę przy nodze trzymać i przyjmować
0
Jeju nawet w obronie nie możemy poklepać na uspokojenie
0
Izi Marcin dzisiaj hattrick
1
Gdy zobaczyłem zdjęcie Bale'a myślałem że będzie tytuł "Bale jest transferem" xD
4
Wszystko jasne, Messi uciekł z cienia wielkiego Wikinga
0
Po tym sezonie zmienią nazwę Trofeo Pichichi na Trofeo Nazario
6
Patrzcie, potrafią nie podawać do Messiego każdej piłki. Myślałem że będą kopać w puste miejsce na boisku
0
Aż mi się łezka w oku zakręciła :D
6
Skromne 8-0 mnie zadowoli
1
Franciszek musisz pociągnąć ten worek ziemniaków w tym sezonie. W Tobie nadzieja.
1
Jak ktoś ma jakiś fajny strimek to podrzuccie na pw. Jak mam wchodzić na ten zawirusowany strims world to mnie skręca
1
Oni będą Barce pokazywać w tym sezonie i na C+ i na Eleven nie?
0
Przestańcie jojczeć na Dzbangleta. Tak, drugą połowę sezonu miał fatalną i był bez formy, ale początek miał kapitalny. Zobaczymy jak będzie
0
Jutro na CN z kibicami czy bez?
0
Otoczenie pani w okienku w rejestracji dementuje
40
To jest obrzydliwe. Wszyscy muszą przestrzegać ffp i pocić się, by cyferki się zgadzały. My nie możemy zarejestrować zawodników mimo obniżania pensji i oddania najlepiej opłacanego piłkarza na świecie. A oni? Oni mogą wszystko. Bo Katar, bo MŚ. Naprawdę rzygać mi się chce. FIFA, UEFA, dobra robota. Oby superliga wypaliła prędzej czy później, bo to będzie bardziej uczciwy twór, niż abominacja francusko arabska. Kupowanie futbolu i trofeów pod parasolem organizatorów... Czy LM do 2023 ma w ogóle sens?
5
Nie mogę na to patrzeć... Wyłączam
3
Wiecie co jest smutne? Chciałem na wiosnę pojechać do Barcelony na mecz, żeby po raz pierwszy i zapewne ostatni raz w życiu zobaczyć na żywo Messiego w akcji. Ehh...
3
10tka dla Fatiego i nawet z tym nie dyskutujcie
0
@Encore ah patrz nie wiedziałem :p
0
ZP'ki Messiego wylądują teraz w muzeum P$G..?
1
Taka rozkmina spod prysznica: w sumie jak się nad tym zastanowić, to wciąż mamy na papierze najpotężniejszy skład jeśli chodzi o nazwiska/potencjał w całej lidze. Jeśli odejście Messiego pozwoli odblokować się takim grajkom jak Griezmann czy Cou to możemy się srogo zdziwić. IMO naszymi największymi rywalami w tym sezonie będą kontuzje i głupie pomysły Rudego.
0
Ma ktoś pożyczyć rower? Mam sprawę w Paryżu do załatwienia
0
Mbappe do Realu? Do tej ogórkowej ligi? No na bank
0
@Uukasz_93 jest jeszcze kwota za podpis :) ciekawe jaka
1
Roman Kołtoń: ja znam Messiego dobrze. Barcelona jednak chciała podpisać a Messi po prostu już nie.
4
Dobra, wyobraźcie sobie że jednak odwalą się jakieś kosmiczne jaja i Messi zostanie. Będzie prezentacja na Camp Nou? xd