24

Ansu kilka razy pokazał się na skrzydle, kilka razy popracował w obronie. Stworzył z dwa razy zagrożenie pod bramką, ale notuje też dość proste straty (głównie niecelne podania). Naturalna sprawa. Szkoda, że Frenkie nie odczytał jego zamiarów przy tej piętce. Najważniejsze, że nawet po stratach chce iść dalej i wciąż atakować. Oby w drugiej połowie znacznie lepiej.

5

Czyżby odpowiedź Simonsa na doniesienia Cadena SER?


27

Ansu Fati w pierwszym składzie i wieczór staje się lepszy.

@robsesh miałem się zawieść, co nie? :-)

7

@Rewolucja123 Ja nie wierzę w ludzi, którzy nie ogarnęli, że to żart. :)

15

Bardzo mocno liczę dzisiaj na występ Ansu od pierwszych minut. Dobry mecz na rotację, Ansu już dość dawno nie grał i to będzie dla niego dobre spotkanie, by się pokazać i zagrać co najmniej 60 minut.

12

David Gordo (trener Hiszpanii U17): "Pedri to niezwykłe dziecko".

[El Transistor]

2

@Fantastyczny Chłopiec Może trafi do pierwszej drużyny, może do Barcy B, może zostanie na kolejny sezon w Las Palmas. Opcji sporo. Jeszcze nic nie wiadomo.

64

Xavi Simons jest smutny z powodu opuszczenia La Masii? Kto by się spodziewał, nawet mi go nie szkoda. Nie był nawet najlepszym pomocnikiem w swojej drużynie i w ostatnich sezonach inni piłkarze środka pola pokazywali się ze znacznie lepszej strony. Barcelona mimo wszystko podjęła wysiłek i starał się go zatrzymać. Otrzymał świetną ofertę z klubu, lepszą niż powinien dostać, a ją odrzucił. Niech żałuje.

0

@Szicek10 Ziemne prysznice najlepsze. :-)

23

Kilka akcji Pedriego z wczorajszego meczu:


5

@Avada Kedavra Lepsza opcja niż Koeman, ale i tak nie jestem z 100% przekonany.

37

Czy chęć zwolnienia Valverde jest przez niektórych tak duża, że jest im obojętne, kto przyjdzie w jego miejsce? Mam nadzieję, że nie. Moim zdaniem powinien przyjść ktoś, kto zdecydowanie poprawi naszą grę, będzie widać sporą zmianę. Koeman mnie ani trochę nie przekonuje. Nie wydaje mi się, by Holender był odpowiednim kandydatem na kolejnego trenera Barcelony. Czy jego Holandia preferuje aż tak ofensywny i otwarty futbol? Moim zdaniem nie ma zbyt dużej różnicy między Barceloną Valverde. Fakt, przyjście Ronalda mogłoby być dobre dla rozwoju Frenkiego, może i gra odrobinę by się poprawiła, ale nadal nie jest to według mnie zbyt dobra opcja. Wolałbym już Gallardo z River Plate. River gra dobrą i ofensywną piłkę, a Marcelo stawia także mocno na młodych. Osobiście uważam, że najlepszą opcją jest Ten Hag, a także Tuchel.

38

Zlatan ogłasza, że wraca do Hiszpanii! Jeśli naprawdę chodzi o podpisanie kontraktu z którąś z drużyn La Ligi, to wow.

0

Najlepsza 11 weekendu La Masii według Sportu:
https://pbs.twimg.com/media/EICr90BXkAAV0ix?format=jpg&name=small

7

Hiszpania U17 remisuje 0;0 z Argentyną. Sprawiedliwy wynik. W pierwszej połowie kapitalny Pedri, w drugiej bardzo dobry Zeballos. W drugiej części meczu przeważała Argentyna, która przeprowadzała groźne ataki. Dobre spotkanie do oglądania. Ilaix nie pojawił się na murawie, Jose Martinez solidnie.

1

@Coutinho007 Ja przed tym meczem myślałem, że lepiej gra bliżej lewej. A tutaj kręci też na tej prawej. Ogólnie widoczny jest po obu stronach. W pierwszej połowie lepiej bliżej prawej.

27

Pozyskaniem Pedriego było zainteresowanych wiele klubów, a mimo wszystko nikt nie sprawił Barcelonie trudności w negocjacjach i szybko został naszym zawodnikiem. To co wyprawia w tym sezonie, to w wielu momentach kosmos.

2

@JimMorrisonFCB 0:0 do przerwy.

41

Pedri zawodnikiem meczu po pierwszej połowie. Rozgrywa znakomite spotkanie. Aktywny od samego początku, świetny z piłką przy nodze, sprawiający mnóstwo problemów obrońcom. Każdy kontakt z piłką ma w sobie mnóstwo jakości. Kapitalny chłopak.

37

1

@puyol_presidend5 Nie bawię się w to. :)

0

Hiszpania blisko bramki. Pedri o krok od asysty. Navarro czaruje.

0

@LioMessi10 Gol TV, szukaj na Vercanales.

0

Ruszamy z meczem Hiszpanii U17! Liczę mocno na Pedriego. Niech pokaże na co go stać.

1

@mat32 @Mathew86 Możliwe. W styczniu przydałoby się wypożyczenie (jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie).

9

@mat32 Miał przecież tyle okazji, by móc się wykazać. :P

4

@FeloRPS Nie ma szans na powołanie.

10

@Gaucho To fakt. W ostatnim meczu z poświęceniem wywalczył piłkę i dostał oklaski od Pimienty.

25

Powinien już dawno zbierać minuty w pierwszej drużynie.


0

@Bagsik88 Podeślę Ci link w wiadomości prywatnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?