14

@YouShouldListenToMe Taa bogaty. Raczej zostaniesz bez chaty. ;)

3

@Roobo @tristan87 Głównie mówi się o jego zachowaniu. Ale też dlatego, że kombinuje z ustawieniem, wystawia zawodników nie na swoich pozycjach. Teraz już rzadziej niż na początku sezonu. Dodatkowo bardzo słaba gra w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. W lidze wygląda to naprawdę dobrze. Czy powinien wylecieć? Ja w Victoria wierzę, ale jeśli nie znajdą rozwiązania, to trzeba się pożegnać. Głównie moim zdaniem mowa o zwolnieniu jest z powodu wypowiedzi Victora.

0

Valdes nie uda się na jutrzejszy mecz Juvenilu A. Będzie w poniedziałek decyzja czy zostanie zwolniony.

2

@Lares Moim zdaniem tak. Bardziej cenię Jandro niż Oriola.

14

@BarcaInfo Dodam, że nie chodzi o wyniki. To Victor podobno chce zrezygnować. Zapewne jakiś problem wewnątrz.

15

@catalanian09 To nie jest jego najsłabsza strona. To po prostu aspekt, w którym może się jeszcze poprawić i być lepszym. Chyba zrozumiesz.

110

Co jakiś czas będę chciał przybliżać Wam profile wybranych zawodników Barcy B i La Masii. To pierwszy artykuł. Mam nadzieję, że Wam się podoba. ;)

1

@Odesseiron Gorzej z wynikami? Nie zgodzę się. Mi się opcja Gallardo na nowego trenera bardzo podoba.

20

@BarcaInfo "Ogór", "no name". Nikt nie wie jakim trenerem jest Gallardo i jak dobrze sobie radzi w Argentynie, ale już trzeba szybko ocenić. Standard.

0

@msmsms Było o nim głośno w Brazylii. Grając w średniej drużynie wykręcił dobre liczby. Porównywany stylem gry do Ronaldo Fenomeno.

54

Marc Bartra na Twitterze:
"Zaczęło się od Sahina w 2016 roku w Lidze Mistrzów. :D"

https://pbs.twimg.com/media/EF80qvQWwAAA2Rm?format=jpg&name=medium

5

@Fohin Do "listy wstydu" dopisywali go ludzie, którzy nigdy nie widzieli Arthura w grze. Ja akurat byłem przekonany, że wypali.

9

@Mns21 Tak było. Z pewnością.

4

@Explode Taa, bo Vinicius gra tragicznie. Ma braki, ale może być świetnym skrzydłowym.

13

Talles Magno - kolejna perła z Brazylii. Rocznik 2002, a regularnie grywa już w Brasileiro. W tym sezonie już 2 bramki dla Vasco da Gamy. Akcja z dzisiejszego meczu:


51

Ansu Fati ponownie trenuje z grupą!

Z Barcy B dołączyli także Araujo, Puig, Abel Ruiz, Inaki Pena i Perez.

1

@kerouac Pamiętam. Ale nie pamiętam co dokładnie napisałem. :) Wague według mnie miał przekroczyć ileś tam minut, tak?

59

Klasa.


17

Pedri strzelił wczoraj drugą bramkę w tym sezonie ligowym dla Las Palmas.

3

@matirix20 Dlatego Busi miał dzisiaj więcej odbiorów niż Arthur i De Jong razem wzięci.

4

@VenoM Zaczęliśmy, to prawda. Taka zmiana była potrzebna i przyniosła rezultat. Jednak nie zszedł bo grał słabo. Rozegrał dobrą pierwszą połowę. To trzeba docenić.

25

Boli mnie trochę to, że niemal po każdym meczu muszę czytać narzekania na Busquetsa. Jaki to on nie jest słaby. Także o tym, że powinien wypaść z wyjściowej jedenastki. Według mnie Sergio był dzisiaj jednym z najlepszych zawodników w pierwszej połowie. Kilkukrotnie prostopadłym zagraniem otworzył korytarz na skrzydle, pracował także mocno w destrukcji i kilka razy dobrze rozrzucił akcję. Miał kilka strat, jednak Busi zagrał dzisiaj dobre zawody. Obok Arthura i Frenkiego odzyskuje wiele swoich walorów i ogląda się jego grę z przyjemnością. W tym sezonie gra naprawdę dobrze. Oby tak dalej.

11

@Chwytliwy Spoko. Nie zmienię Twojego zdania, a Ty nie zmienisz mojego. Każdy ogląda mecz w inny sposób. Dla mnie Arthur był lepszy, dla Ciebie Holender. Uszanuję to. Cieszmy się, że mamy dwóch tak fantastycznych graczy w drugiej linii. :)

5

@nitey Też masz problemy ze wzrokiem? Jeśli widzisz same podania do tyłu, to współczuję.

3

@Chwytliwy Jednak okulista potrzebny. Ryzykownej straty De Jonga pewnie nie widziałeś (pierwsza połowa, dość blisko pola karnego)?

22

@Chwytliwy Andrzej, idź obejrzyj mecz jeszcze raz. Albo wybierz się do okulisty.

86

Arthur to nasz najlepszy gracz w drugiej linii. Jeden z najlepszych zawodników w trwającym sezonie. Frenkie gra naprawdę dobrze, ale Arthur jest w tej chwili po prostu lepszy. Dzisiaj kolejny bardzo dobry mecz.

95

Messi dzisiaj:

- 1 asysta
- 11 dryblingów i 10 udanych
- 6 kluczowych podań

Kosmita.

1

@Buba13 Coś mi się ubzdurało, że to był mecz w USA. Już poprawiłem. Dzięki. :)

51

W ogóle ten terminarz presezonu to była parodia. Wylot do Japonii na mecz z Chelsea. Kilka dni później mecz z Vissel. Po meczu z Vissel powrót do Hiszpanii, by rozegrać Puchar Gampera. Po meczu z Arsenalem wylot do USA na 2 spotkania z Napoli. Potem powrót na pierwszy mecz ligowy do Bilabo. Co mogło pójść nie tak?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?