"Perez to absolutne zero. Trzeba szanować odejścia ważnych graczy. Xavi odszedł z honorem, po zdobyciu trypletu. Był kapitanem i znaczył wiele dla drużyny, dlatego zasłużył na takie traktowanie.
Iker opuścił klub w nieco bardziej dyskretny sposób. Chciałbym, żeby odszedł on z godnością i mógł pożegnać się z fanami. Nie oszukujmy się, fani Realu nie zachowali się dobrze w stosunku do niego "
[Marca]
Może czas wprowadzić taką zmianę,że gdy jedna osoba wkleiła coś pod jednym artykułem,a druga nie widziała i chce wkleić to samo to by wyskakiwało powiadomienie np: "To już było" czy coś w tym stylu.
Pierwszy mecz Messiego w tym sezonie w LM będzie jego setnym meczem w LM.
Na razie ma rozegranych 99 meczów z 32 różnymi przeciwnikami,zdobył 77 goli oraz miał 22 asysty. :)
Skończcie najeżdżać tak na tego Masipa,niedługo się popłaczecie,że mecz towarzyski przegraliśmy.Ale wyzywajcie dalej,pokażcie jacy z was prawdziwi "kibice"...
Co chwilę jakieś wyzwiska?Nie mówcie potem,że jesteście wiernymi kibicami Barcelony...
Od 2009 roku w La Liga + LM,Messi został wybrany zawodnikiem meczu 156 razy.
Ronaldo od 2009 roku w La Liga + LM został wybrany jako: "Man of the Match"-83 razy.
10
Lech wygra dziś 2:0.Ja to wiem :)
0
Joan Gaspart:
"Perez to absolutne zero. Trzeba szanować odejścia ważnych graczy. Xavi odszedł z honorem, po zdobyciu trypletu. Był kapitanem i znaczył wiele dla drużyny, dlatego zasłużył na takie traktowanie.
Iker opuścił klub w nieco bardziej dyskretny sposób. Chciałbym, żeby odszedł on z godnością i mógł pożegnać się z fanami. Nie oszukujmy się, fani Realu nie zachowali się dobrze w stosunku do niego "
[Marca]
2
Komentarz usunięty
0
Jeśli by ktoś mógł wesprzeć mój pomysł:
https://fcbarcacom.uservoice.com/forums/239347-beta-fcbarca-com/suggestions/9073423-powiadomienie-np-to-ju%C5%BC-by%C5%82o :)
0
Może czas wprowadzić taką zmianę,że gdy jedna osoba wkleiła coś pod jednym artykułem,a druga nie widziała i chce wkleić to samo to by wyskakiwało powiadomienie np: "To już było" czy coś w tym stylu.
4
We Florencji :)
6
Pierwszy mecz Messiego w tym sezonie w LM będzie jego setnym meczem w LM.
Na razie ma rozegranych 99 meczów z 32 różnymi przeciwnikami,zdobył 77 goli oraz miał 22 asysty. :)
5
Nie ma Messiego,nie będzie pucharów.Argentyna się o tym niedługo dowie :)
4
Doniesienia związane z zainteresowaniem Barcelony Aymenem Abdennourem są fałszywe. Nie są prowadzone żadne rozmowy. [TV3]
5
Skończcie najeżdżać tak na tego Masipa,niedługo się popłaczecie,że mecz towarzyski przegraliśmy.Ale wyzywajcie dalej,pokażcie jacy z was prawdziwi "kibice"...
Co chwilę jakieś wyzwiska?Nie mówcie potem,że jesteście wiernymi kibicami Barcelony...
0
Na stadionie jest-78915 osób :)
6
Niestety ale pomiędzy Sandro a Munirem jest przepaść :)
0
Sandro geniusz!!!!
0
Iniesta wejdzie i strzeli w 93 minucie :)
0
Suarez>Benzema + Bale :)
4
Ale by było jakby w La Liga w Top 3 strzelców było MSN...
A potem na podium złotej piłki.. :)
1
Komentarz usunięty
0
Ricardo Rodriguez, Alberto Moreno, Layvin Kurzawa i Jan Vertonghen mogą zastąpić Adriano, jeśli ten zdecyduje się odejść. [Md]
3
Reakcja "Marki" po golu Hazarda:
https://pbs.twimg.com/media/CLCx8C5WsAA56S5.jpg ... :)
3
A u was Ronaldo nie będzie wymuszał karnych?
1
Na oficjalne oświadczenie trzeba będzie jeszcze zaczekać,ale kontuzja Douglasa nie jest groźna.
#fcblive
0
Suarez - Best striker in the world :)
0
Haha na Wikipedii,osiągnięcia Douglasa w Barcelonie to:
La Liga: 2014–15
Copa del Rey: 2014–15
Nutmegged Cesc Fàbregas: 2015–16
10
Douglas zakłada siatkę Fabregasowi :)
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CLCnz0AWIAA5lI0.mp4
0
Lucho i Mourinho :)
https://vine.co/v/eXbKBV9YH5Z
1
Od 2009 roku w La Liga + LM,Messi został wybrany zawodnikiem meczu 156 razy.
Ronaldo od 2009 roku w La Liga + LM został wybrany jako: "Man of the Match"-83 razy.
4
4:0 Barca.
Wszystkie gole Douglas :)
0
Rafinha który odczuwał dyskomfort,nie będzie mógł prawdopodobnie zagrać w dzisiejszym meczu z Chelsea.[Rac1]
3
Iniesta to pierwszy zawodnik w historii ,który asystował w 3 różnych finałach Ligi Mistrzów.
3
MARCA: Leo Messi nie zostanie powołany na wrześniowy meczu reprezentacji Argentyny z Meksykiem.
@Kręcidło