3

Sędzia zawodnikiem meczu...

0

Przynajmniej w tym roku można zwalić na sędziego...

2

Jedziemy z tym Bazylem! !

1

Douglas wczoraj kontuzja w Barcelonie a dzisiaj gra dla Lecha :)

3

Barcelona B vs Terrassa 5:1 (Towarzyski) Dla Barcy B strzelali:
Maxi Rolon 1
Dongou (2),
Aito, 1
Babunski (pen) 1

0

Pogba po meczu z Lechią: "Polscy fani Juve są fantastyczni!"

0

Lech jedzie po zwycięstwo!! :)

0

Marco Reus może trafić do Arsenalu Londyn.Kanonierzy gotowi są zapłacić nawet 48 milionów funtów.

0

Prijović -Polski Ibra :)

0

Komentarz usunięty

5

Komentarz usunięty

1

Na livesport i oficjalne stronie Lecha na twitterze pisze,że to Thomalla :)

0

Przecież on gola strzelił

0

Znowu ktoś to tu wkleja...

4

Skład Lecha:

Burić – Kędziora, Kadar, Kamiński, Douglas – Trałka, Linetty – Formella, Hamalainen, Pawłowski – Thomalla

Wygramy ten mecz!!!

3

53

Tomas Roncero ( Hiszpański dziennikarz znany jest ze swojej miłości do Realu i niechęci do Barcy) :

"Bez dodatkowej pomocy,Barca powraca do bezlitosnej rzeczywistości.Nie dała rady ani z Manchesterem ani z Chelsea,wygrała tylko z La Galaxy.Gliniana potrójna korona"

Brak słów...

30

Erasmo Vidal, ojciec Arturo Vidala, został zatrzymany za posiadanie narkotyków...

Ojciec narkotyki,syn po pijaku jeździ samochodem...

0

Tak,tylko ty masz takie wrażenie :)

0

Ja coś czuje,że ten sezon będzie należał do Suareza.Mam nadzieję,że ten sezon będzie równie piękny jak poprzedni.

0

To Suarez stał na bramce na tournee? :)

3

Mam nadzieję,że z Fiorentiną od pierwszych minut zagra Samper i ponownie Sandro.

2

Vermaelen: "Podsumowując na szybko zeszły sezon,mógłbym to ująć tak: Przeszedłem operację,doszedłem do formy i zagrałęm.To był osobista potrójna korona.Moje wielkie zwycięstwo."

3

Barcelona miała najwyższą celność podań w LM w tym sezonie.Celność podań Barcelony wyniosła 88,2%.

5

Oficjalnie: Neymar i Dani Alves przejdą jutro rano testy medyczne, po czym odbędą pierwszy lekki trening z drużyną. #fcblive

36

Oficjalnie: Messi, Mascherano i Claudio Bravo dołączą do drużyny po swoich wakacjach w poniedziałek.

1

Dzisiaj każdy powinien być za Lechem!
Niech Lech wygra z Basel! 20:45 wszyscy kibicujemy Lechowi! :)

0

Xavi czekamy na Ciebie w Barcelonie,zawsze będziesz tu mile widziany,
Wygrałeś tryplet jako zawodnik..Wygraj go też jako trener Barcy!
Wracaj szybko!

1

Nuno Silva przyszedł na prezentację w 3-ligowym Realu Jaen w koszulce ze zdjęciem generała Franco....

1

Xavi: "Czas spędzony w Barcelonie razem z Guardiolą na stanowisku trenera wspominam bardzo dobrze.To był okres obfitujący w sukcesy,Jestem pewny,że Pep wybierze odpowiedni moment i powróci do Barcy. [MD]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?