Tomas Roncero ( Hiszpański dziennikarz znany jest ze swojej miłości do Realu i niechęci do Barcy) :
"Bez dodatkowej pomocy,Barca powraca do bezlitosnej rzeczywistości.Nie dała rady ani z Manchesterem ani z Chelsea,wygrała tylko z La Galaxy.Gliniana potrójna korona"
Vermaelen: "Podsumowując na szybko zeszły sezon,mógłbym to ująć tak: Przeszedłem operację,doszedłem do formy i zagrałęm.To był osobista potrójna korona.Moje wielkie zwycięstwo."
Xavi: "Czas spędzony w Barcelonie razem z Guardiolą na stanowisku trenera wspominam bardzo dobrze.To był okres obfitujący w sukcesy,Jestem pewny,że Pep wybierze odpowiedni moment i powróci do Barcy. [MD]
3
Sędzia zawodnikiem meczu...
0
Przynajmniej w tym roku można zwalić na sędziego...
2
Jedziemy z tym Bazylem! !
1
Douglas wczoraj kontuzja w Barcelonie a dzisiaj gra dla Lecha :)
3
Barcelona B vs Terrassa 5:1 (Towarzyski) Dla Barcy B strzelali:
Maxi Rolon 1
Dongou (2),
Aito, 1
Babunski (pen) 1
0
Pogba po meczu z Lechią: "Polscy fani Juve są fantastyczni!"
0
Lech jedzie po zwycięstwo!! :)
0
Marco Reus może trafić do Arsenalu Londyn.Kanonierzy gotowi są zapłacić nawet 48 milionów funtów.
0
Prijović -Polski Ibra :)
0
Komentarz usunięty
5
Komentarz usunięty
1
Na livesport i oficjalne stronie Lecha na twitterze pisze,że to Thomalla :)
0
Przecież on gola strzelił
0
Znowu ktoś to tu wkleja...
4
Skład Lecha:
Burić – Kędziora, Kadar, Kamiński, Douglas – Trałka, Linetty – Formella, Hamalainen, Pawłowski – Thomalla
Wygramy ten mecz!!!
3
Będzie drugi Pique:
https://x.com/barcastuff/status/626429567171985408 :)
53
Tomas Roncero ( Hiszpański dziennikarz znany jest ze swojej miłości do Realu i niechęci do Barcy) :
"Bez dodatkowej pomocy,Barca powraca do bezlitosnej rzeczywistości.Nie dała rady ani z Manchesterem ani z Chelsea,wygrała tylko z La Galaxy.Gliniana potrójna korona"
Brak słów...
30
Erasmo Vidal, ojciec Arturo Vidala, został zatrzymany za posiadanie narkotyków...
Ojciec narkotyki,syn po pijaku jeździ samochodem...
0
Tak,tylko ty masz takie wrażenie :)
0
Ja coś czuje,że ten sezon będzie należał do Suareza.Mam nadzieję,że ten sezon będzie równie piękny jak poprzedni.
0
To Suarez stał na bramce na tournee? :)
3
Mam nadzieję,że z Fiorentiną od pierwszych minut zagra Samper i ponownie Sandro.
2
Vermaelen: "Podsumowując na szybko zeszły sezon,mógłbym to ująć tak: Przeszedłem operację,doszedłem do formy i zagrałęm.To był osobista potrójna korona.Moje wielkie zwycięstwo."
3
Barcelona miała najwyższą celność podań w LM w tym sezonie.Celność podań Barcelony wyniosła 88,2%.
5
Oficjalnie: Neymar i Dani Alves przejdą jutro rano testy medyczne, po czym odbędą pierwszy lekki trening z drużyną. #fcblive
36
Oficjalnie: Messi, Mascherano i Claudio Bravo dołączą do drużyny po swoich wakacjach w poniedziałek.
1
Dzisiaj każdy powinien być za Lechem!
Niech Lech wygra z Basel! 20:45 wszyscy kibicujemy Lechowi! :)
0
Xavi czekamy na Ciebie w Barcelonie,zawsze będziesz tu mile widziany,
Wygrałeś tryplet jako zawodnik..Wygraj go też jako trener Barcy!
Wracaj szybko!
1
Nuno Silva przyszedł na prezentację w 3-ligowym Realu Jaen w koszulce ze zdjęciem generała Franco....
1
Xavi: "Czas spędzony w Barcelonie razem z Guardiolą na stanowisku trenera wspominam bardzo dobrze.To był okres obfitujący w sukcesy,Jestem pewny,że Pep wybierze odpowiedni moment i powróci do Barcy. [MD]