Też się podłączam do pytania-dlaczego dostałem bana za napisanie tego:
Oficjalnie: Gerard López został nowym trenerem Barcelony B. Hiszpan podpisał dwuletni kontrakt z klubem. [fcb]
Najlepsze jest to,że za nie całą godzinę to samo było informacją na głównym newsie...
W ogóle po co jest to całe odwoływanie się od bana skoro redakcja ma tą opcję i tak gdzieś?...
Gerson dołączy do Barcelony.Podpisze 5-letni kontrakt,i będzie grać na wypożyczeniu w zespole z La Liga w tym sezonie. Transfer wyniesie 16 milionów. [Sport]
Te wszystkie sarkazmy nie są już śmieszne,tak samo jak wstawianie co chwilę składu Kaiserslautern z sezonu 97/98.
Nie jest już to śmieszne a głupie i żenujące.
Jedna osoba tak napisała to i kolejne "papugują' bo to szansa na polecenia.
Naprawdę teraz to żałosne...
Niektórzy nie rozróżniają i nie wiedzą co to,także wklejam:
Sarkazm – spotęgowana ironia, używana zazwyczaj jako sposób wyrażenia negatywnego nastawienia do czegoś lub kogoś; złośliwość, często używana, by skrytykować zaistniałą sytuację lub zachowanie czy stan.
3
Adama jest o krok od transferu do Liverpoolu. Do ustalenia zostały szczegóły transakcji pomiędzy klubami. [RAC1]
3
Tutaj lepsze ujęcie debiutanckiego gola Xaviego w Al-Sadd:
https://vine.co/v/eHvhePDhlPa
3
Też się podłączam do pytania-dlaczego dostałem bana za napisanie tego:
Oficjalnie: Gerard López został nowym trenerem Barcelony B. Hiszpan podpisał dwuletni kontrakt z klubem. [fcb]
Najlepsze jest to,że za nie całą godzinę to samo było informacją na głównym newsie...
W ogóle po co jest to całe odwoływanie się od bana skoro redakcja ma tą opcję i tak gdzieś?...
16
Gerson w Barcelonie!
Gerson dołączy do Barcelony.Podpisze 5-letni kontrakt,i będzie grać na wypożyczeniu w zespole z La Liga w tym sezonie. Transfer wyniesie 16 milionów.
[Sport]
36
Diego Simeone: "Bycie trenerem Argentyny jest moim celem na przyszłość. "
10
Ostatnie 6 sezonów w La Liga:
Najwięcej goli
1.Messi-231
2.Ronaldo-225
3.Benzema-87
Najwięcej asyst:
1.Messi-85
2.Ronaldo-65
3.Alves-51
Najwięcej kluczowych podań:
1.Messi-440
2.Xavi-396
3.Ronaldo-389
Najwięcej udanych dryblingów:
1.Messi-946
2.Ronaldo-415
3.Iniesta-381
@Barca19stats
12
Nie.
0
Ja tam się nie irytuje.Po prostu zwracam uwagę aby czytać chociaż 2,3 ostatnie komentarze,bo nie ma sensu żeby wstawiać to samo info pod sobą. :)
0
Czytaj chociaż ostatni komentarz :)
19
Messi i Neymar wezmą udział w Pucharze Gampera,przeciwko Romie w środę.[Sport] #fcblive
23
Sprzedarz...
0
Juventus chce kupić Mascherano, za którego są w stanie zapłacić 10-15M. [Tuttosport]
11
Komentarz usunięty
33
3 najlepszych zawodników pod względem różnych statystyk w sezonie 2014/15:
Najwięcej goli:
1.Messi-58 2.Neymar-38 3.Suarez-25
Najwięcej Asyst:
1.Messi-27 2.Suarez-21 3.Alves-12
Najwięcej rozegranych minut:
1.Messi-5061 2.Neymar-4101 3.Alves-3934
Najwięcej kluczowych podań:
1.Messi-143 2.Neymar-78 3.Suarez-76
Najwięcej strzałów:
1.Messi-268 2.Neymar-147 3.Suarez-128
Najczęściej faulowani:
1.Neymar-150 2.Messi-128 3.Busquets-73
Najwięcej udanych odbiorów:
1.Alves-174 2.Busquets-138 3.Mascherano-124
Najwięcej przechwytów:
1.Alves 286 2.Busquets-256 3.Alba-255
Najwięcej podań:
1.Alves-3810 2.Messi-3771 3.Alba-3670
@Grup14
7
Luis Enrique odbędzie dzisiaj spotkanie z dyrektorem sportowym klubu. Tematem będzie okienko transferowe, i ewentualnie zakupy. [Sport]
30
Zawodnicy którzy strzelali pierwszego gola Barcelonie w LM.Ostatnie 4 sezony:
-11/12: Pato
-12/13: Alves (Own goal)
-13/14: Robinho
-14/15: Luiz
Wszyscy to Brazylijczycy! :)
14
Barcelona wygrała wszystkie 8 meczów w których Rakitić strzelał gole.
0
Pique,Alba,Busquets i Rafinha najsłabsi w Barcy podczas meczu z Fiorentiną[AS]
2
Zliczone punkty w La Liga,z ostatnich 10 sezonów.Najlepsza 4.
1.Barcelona- 879 p
2.Real Madrid- 861 p
3.Atletico Madrid-648 p
4.Valencia-642 p
0
West Ham oferuje 7,5 mln za Alena Halilovicia.[Sport]
2
Susana Monje [wiceprezydent Barcy ds. ekonomicznych] : Jeżeli tylko będziemy chcieli, możemy kupić Pogbę.[Sport]
3
Bartomeu został poinformowany że Aymen Abdennour jest ostatnim życzeniem Luisa Enrique.[Don Balon]
0
Przegraliśmy mecz w pre-sezonie i co tu się dzieje. Wolałbym nie wiedzieć co by się działo gdybyśmy przegrali finał LM...
12
Te wszystkie sarkazmy nie są już śmieszne,tak samo jak wstawianie co chwilę składu Kaiserslautern z sezonu 97/98.
Nie jest już to śmieszne a głupie i żenujące.
Jedna osoba tak napisała to i kolejne "papugują' bo to szansa na polecenia.
Naprawdę teraz to żałosne...
4
Bo nie stoi
1
Rapid Symphorinois przegrał 3:1 z Genly-Quevy.
2
Niektórzy nie rozróżniają i nie wiedzą co to,także wklejam:
Sarkazm – spotęgowana ironia, używana zazwyczaj jako sposób wyrażenia negatywnego nastawienia do czegoś lub kogoś; złośliwość, często używana, by skrytykować zaistniałą sytuację lub zachowanie czy stan.
12
Sarkazmu nie rozpoznajesz nawet...
0
Nie śmieszne.
0
No co ty nie powiesz