Ciężko było by w to uwierzyć,ale jednak ta może być.Zdjęcie flagi zrobił i każdy łyknął haczyk,że na 100% będzie na meczu.A tak naprawdę może sobie w domu siedzieć.
Jak ja bym był na meczu Barcy to na pewno bym nie wchodził na stronę Barcelony,żeby dodawać komentarze :)
Jeszcze raz się pytam.
Czy komuś nie podoba się sposób w jaki udzielam się na tej stronie?
Czy komuś nie podoba się to,że dodaje różne statystyki lub ciekawostki o Barcelonie? Wstawiam to aby inni użytkownicy tej strony mogli się czegoś dowiedzieć a nie jak pisze użytkownik "Napster" :
"Wstawiasz idiotyczne statystyki, aby dostać kilka poleceń i udawać się za super chłopaczka na tej stronie, żałosne. Nie uważasz?"
Tak napisał on,..
Czy komuś się to jeszcze nie podoba,czy robię coś źle?
0
Ciężko było by w to uwierzyć,ale jednak ta może być.Zdjęcie flagi zrobił i każdy łyknął haczyk,że na 100% będzie na meczu.A tak naprawdę może sobie w domu siedzieć.
Jak ja bym był na meczu Barcy to na pewno bym nie wchodził na stronę Barcelony,żeby dodawać komentarze :)
1
Przecież na meczu jest :)
5
Wiśnia na trybunach a Destro gra dla Romy.
Ale mamy użytkowników :)
0
Ale mi się przypomniały te podania Leo,te genialne przerzuty...
Geniusz!
4
Real bez "trypletu"!!
2
Lewandowski strzela gola Realowi.!!
3
Bayern wygrywa z Realem!!!
0
Bełkot słyszę,nie komentarz...
0
Messi i Keita kapitanami swoich drużyn :)
1
Hymn Barcelony.
Miód dla moich uszu...
3
Nie ma meczu-Są reklamy.
Jest mecz-Nie ma obrazu...
0
Nie.
22
Prezentacja zajęła więcej czasu.Mecz rozpocznie się o 22:15. #fcblive
1
Bestie!
1
Iniesta: " Zaszczytem jest być kapitanem. Witamy Aleixa i Ardę. Chcemy cały czas pisać historię." #fcblive
20
Ale mi się przypomniało świętowanie trypletu na Camp Nou,ten przejazd autobusem przez Barcelonę .Piękne wspomnienia...
Ach..
38
Mascherano może wślizgiem wejdzie :)
0
W artykule masz...
3
Viva la Vida by puścili a nie jakąś muzykę słabą...
0
Najpiękniejsze stadion świata :)
1
Guardiola na trybunach?
8
Wiśnia niech wbiega na murawę,światło zgasili! :)
2
Zawodnicy Barcelony którzy strzelali najwięcej goli Romie:
Schuster 2
Fuste 1
Korneiev 1
Nadal 1
Kluivert 1
2
Macie link do meczu na You Tubie:
Za 6 minut prezentacja :)
13
Każdy pewnie będzie Wiśni z flagą na stadionie szukał :)
2
Byli zawodnicy Barcelony którzy grali przeciwko niej w finale Pucharu Gampera:
- Zubizarreta 1994
- Koeman 1995
- Ronaldinho 2010
- Maxi 2012
- Marquez 2014
- Keita 2015
5
A Wiśni90 nie widać :)
1
Machaj tą flagą,żeby Cię każdy tu zobaczył :)
29
Jeszcze raz się pytam.
Czy komuś nie podoba się sposób w jaki udzielam się na tej stronie?
Czy komuś nie podoba się to,że dodaje różne statystyki lub ciekawostki o Barcelonie? Wstawiam to aby inni użytkownicy tej strony mogli się czegoś dowiedzieć a nie jak pisze użytkownik "Napster" :
"Wstawiasz idiotyczne statystyki, aby dostać kilka poleceń i udawać się za super chłopaczka na tej stronie, żałosne. Nie uważasz?"
Tak napisał on,..
Czy komuś się to jeszcze nie podoba,czy robię coś źle?
8
I o co chodzi Ci z tym trypletem?
Ośmieszaj się dalej na tej stronie...