0

Ciężko było by w to uwierzyć,ale jednak ta może być.Zdjęcie flagi zrobił i każdy łyknął haczyk,że na 100% będzie na meczu.A tak naprawdę może sobie w domu siedzieć.
Jak ja bym był na meczu Barcy to na pewno bym nie wchodził na stronę Barcelony,żeby dodawać komentarze :)

1

Przecież na meczu jest :)

5

Wiśnia na trybunach a Destro gra dla Romy.
Ale mamy użytkowników :)

0

Ale mi się przypomniały te podania Leo,te genialne przerzuty...
Geniusz!

4

Real bez "trypletu"!!

2

Lewandowski strzela gola Realowi.!!

3

Bayern wygrywa z Realem!!!

0

Bełkot słyszę,nie komentarz...

0

Messi i Keita kapitanami swoich drużyn :)

1

Hymn Barcelony.
Miód dla moich uszu...

3

Nie ma meczu-Są reklamy.
Jest mecz-Nie ma obrazu...

0

Nie.

22

Prezentacja zajęła więcej czasu.Mecz rozpocznie się o 22:15. #fcblive

1

Bestie!

1

Iniesta: " Zaszczytem jest być kapitanem. Witamy Aleixa i Ardę. Chcemy cały czas pisać historię." #fcblive

20

Ale mi się przypomniało świętowanie trypletu na Camp Nou,ten przejazd autobusem przez Barcelonę .Piękne wspomnienia...
Ach..

38

Mascherano może wślizgiem wejdzie :)

0

W artykule masz...

3

Viva la Vida by puścili a nie jakąś muzykę słabą...

0

Najpiękniejsze stadion świata :)

1

Guardiola na trybunach?

8

Wiśnia niech wbiega na murawę,światło zgasili! :)

2

Zawodnicy Barcelony którzy strzelali najwięcej goli Romie:

Schuster 2
Fuste 1
Korneiev 1
Nadal 1
Kluivert 1

2

Macie link do meczu na You Tubie:


Za 6 minut prezentacja :)

13

Każdy pewnie będzie Wiśni z flagą na stadionie szukał :)

2

Byli zawodnicy Barcelony którzy grali przeciwko niej w finale Pucharu Gampera:

- Zubizarreta 1994
- Koeman 1995
- Ronaldinho 2010
- Maxi 2012
- Marquez 2014
- Keita 2015

5

A Wiśni90 nie widać :)

1

Machaj tą flagą,żeby Cię każdy tu zobaczył :)

29

Jeszcze raz się pytam.
Czy komuś nie podoba się sposób w jaki udzielam się na tej stronie?
Czy komuś nie podoba się to,że dodaje różne statystyki lub ciekawostki o Barcelonie? Wstawiam to aby inni użytkownicy tej strony mogli się czegoś dowiedzieć a nie jak pisze użytkownik "Napster" :
"Wstawiasz idiotyczne statystyki, aby dostać kilka poleceń i udawać się za super chłopaczka na tej stronie, żałosne. Nie uważasz?"
Tak napisał on,..
Czy komuś się to jeszcze nie podoba,czy robię coś źle?

8

I o co chodzi Ci z tym trypletem?
Ośmieszaj się dalej na tej stronie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?