16:28 –" Informacja dla ludzi, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i korzystać z Internetu, dlatego wolą męczyć innych pytaniami: „Transmisja ze stadionu Borysa Paiczadze rozpocznie się w CANAL+ o 20:15. Ze studia do wspólnego oglądania meczu zaproszą widzów nc+ Krzysztof Marciniak i Marcin Baszczyński, a komentatorami będą Rafał Wolski i Leszek Orłowski”. Mamy nadzieję, że dotarło, choć szczerze w to wątpimy…"
Wklejam bo pewnie niektórym nawet tej relacji się nie chce czytać :)
Przed chwilą użytkownik "komentejta" apelował aby usunąć słowa "relacja live" na napis-"na żywo",wszystko ze względu na szacunek do języka polskiego.
Minęła chwila i zostało to poprawione.
Brawo panie Majerr,świetna robota.Jestem pod wrażeniem :)
Czemu artykuł nie jest już głównym newsem?Myślę,że relacja live jest dużo lepsza od poprzedniego artykułu który każdy przeczytał.Dlatego fajnie będzie zobaczyć ten artykuł jako główne info.:)
Redakcja po raz kolejny odwala kawał dobrej roboty jak nie relacja live z wyborów do prawie północy to teraz relacja z Superpucharu Europy.Upał straszny w domu się siedzi i dzięki naszej redakcji można sobie coś poczytać,Naprawdę super!
Redakcjo jesteście świetni!
W dzień męczące upały a wieczorkiem wreszcie można się zrelaksować i włączyć mecz ukochanej Barcelony.Oby był to piękny mecz,który pewnie wygra Barca.Już dziś o 20:45 zapinamy pasy i delektujemy się grą Barcelony.
Po Sextet!!! :)
0
Pomyłka,chodziło mi o to,że był najmłodszym zawodnikiem który zagrał :)
Przepraszam za pomyłkę i dzięki za zwrócenie uwagi. :)
0
Bojan jest najmłodszym graczem Barcelony który zagrał w Superpucharze Europy.Zagrał przeciwko Szachtarowi Donieck w wieku 19 lat.
0
Redakcja naprawdę się stara,świetnie napisane:
16:28 –" Informacja dla ludzi, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i korzystać z Internetu, dlatego wolą męczyć innych pytaniami: „Transmisja ze stadionu Borysa Paiczadze rozpocznie się w CANAL+ o 20:15. Ze studia do wspólnego oglądania meczu zaproszą widzów nc+ Krzysztof Marciniak i Marcin Baszczyński, a komentatorami będą Rafał Wolski i Leszek Orłowski”. Mamy nadzieję, że dotarło, choć szczerze w to wątpimy…"
Wklejam bo pewnie niektórym nawet tej relacji się nie chce czytać :)
0
Hah!
W ten upał i tak nic mi się nie chce,ale przed meczem jakąś ciekawostkę pewnie jeszcze napiszę. :)
4
Przed chwilą użytkownik "komentejta" apelował aby usunąć słowa "relacja live" na napis-"na żywo",wszystko ze względu na szacunek do języka polskiego.
Minęła chwila i zostało to poprawione.
Brawo panie Majerr,świetna robota.Jestem pod wrażeniem :)
3
Tak mało?Przecież to już na 100% pewne,że Messi zgarnie złotą piłkę.Skandalem by było wybranie kogoś innego niż Leo :)
0
Ale to już jest nudne i żałosne i do tego dostaniesz za to pewnie bana...
1
Bardzo proszę redakcję o ustawienie tego artykułu jako główny:
http://www.fcbarca.com/65117-dzien-superpucharu-europy-relacja-live,sortuj-najlepsze.html
Według mnie jest on 100 razy ciekawszy od aktualnego :)
6
Komentarz usunięty
2
Czemu artykuł nie jest już głównym newsem?Myślę,że relacja live jest dużo lepsza od poprzedniego artykułu który każdy przeczytał.Dlatego fajnie będzie zobaczyć ten artykuł jako główne info.:)
58
Redakcja po raz kolejny odwala kawał dobrej roboty jak nie relacja live z wyborów do prawie północy to teraz relacja z Superpucharu Europy.Upał straszny w domu się siedzi i dzięki naszej redakcji można sobie coś poczytać,Naprawdę super!
Redakcjo jesteście świetni!
1
Jedenastka najbardziej doświadczonych trenerów La Liga (na boisku i w roli trenera). Z dzisiejszej Marki:
https://pbs.twimg.com/media/CMIFlRiWcAAQJDc.jpg
2
Gol Alvesa na treningu przed meczem z Sevillą:
1
Aston Villa może zapłacić około 12M za Adame z Barcelony B (19). W umowie zostanie zawarta umowa o braku opcji odkupu.[Sport]
0
Dzisiaj możemy wyrównać jedynie rekord Milanu :)
3
Stoitchkov: " Van Gaal sprawia, że gracze cierpią, był przeciętnym graczem. Najpierw zniszczył Barçę a teraz zniszczy United.". [oc]
0
Na drugim zdjęciu ta zamalowana na czarno twarz to figo??? :)
0
Lubię Sevillę ale niestety nie mogę im życzyć zwycięstwa w żadnych wymienionych pucharach. :)
1
Był nawet o tym artykuł :)
5
Ja bym w Barcelonie chciał kiedyś zobaczyć Milika... :)
8
Stadiony na których Barcelona strzelała najwięcej goli.Co najmniej 100 goli:
Camp Nou-3742
Les Corts- 1358
Mestalla-179
Bernabéu-149
SanMamés-141
La Romareda-112
Calderón-109
Sarrià-102
24
Rozmowa pełna emocji,niesamowita historia. :)
2
W dzień męczące upały a wieczorkiem wreszcie można się zrelaksować i włączyć mecz ukochanej Barcelony.Oby był to piękny mecz,który pewnie wygra Barca.Już dziś o 20:45 zapinamy pasy i delektujemy się grą Barcelony.
Po Sextet!!! :)
1
Luis Enrique jako trener przeciwko Sevilli:
-3 zwycięstwa
-1 remis
-0 porażek
Unai Emery jako trener przeciwko Barcelonie:
-0 zwycięstw
- 6 remisów
-13 porażek :)
1
Możliwe,że może być to ostatni mecz Pedro w Bacelonie to myślę,że warto przypomnieć jego najważniejszego gola w Barcy:
1
3 nowe artykuły w 10 minut.
Redakcja szaleje :)
4
William Collum który będzie sędzią dzisiejszego meczu pomiędzy Barceloną a Sevillą,sędziował już 2 oficjalne mecze Barcelony:
- 2011 Barça 4-0 Bate
- 2014 Barça 3-1 Ajax
2
No w sumie w Fifie wszystko jest możliwe. :)
3
Pato i Nilmar. :)
2
Jesteś naszym El Jarkiem! Jeszcze jakbyś opisywał to już w ogóle by było genialnie. :)