Redaktor serwisu FCBarca.com
11 sierpnia 2015, 22:54
0
W karnych nie wytrzymam psychicznie. :)
11 sierpnia 2015, 22:51
2
Wiesz jak włożyć korek z powrotem do butelki z szampanem? Nie? To zapytaj kibiców Barcelony. #suchartime
11 sierpnia 2015, 22:49
Karne to loteria,jeśli będą możemy się jedynie modlić...
11 sierpnia 2015, 22:47
5
Sędzi chce być zawodnikiem meczu...
11 sierpnia 2015, 22:40
Jeśli wejdzie Pedro i strzeli gola dającego zwycięstwo,to pięknie się pożegna z kibicami. :)
11 sierpnia 2015, 22:38
3
Barcelona straciła 4 gole po raz pierwszy od meczu z Bayernem w Monachium (0:4) 23 kwietnia 2013 roku.
11 sierpnia 2015, 22:37
FC Barcelona wygrała zaledwie 6 ze 178 meczów, w których straciła cztery gole.
11 sierpnia 2015, 22:36
1
PIlne! Może mi ktoś polecić dobre leki na to żeby wytrzymać tą dogrywkę? :)
11 sierpnia 2015, 22:32
Nie wchodzić w linki użytkownika barcareal2016!
11 sierpnia 2015, 22:25
Wkurza to,że Barcelona pewnie wygrywa i kładzie potem lachę na mecz...
11 sierpnia 2015, 22:19
Idę po leki,bo mi serce nie wytrzyma :)
11 sierpnia 2015, 22:16
Jaki to musi być mecz, że gdy piłka trafia w poprzeczkę, na komentatorach nie robi to - dosłownie - żadnego wrażenia.
11 sierpnia 2015, 22:12
Przechwycilem myśli Krychowiaka: Co się tu k**wa dzieje?!?!
11 sierpnia 2015, 22:06
Najlepszy mecz Rafinhy w karierze.
11 sierpnia 2015, 22:03
Na mecze z Barceloną trzeba chyba szykować jakąś osobną skalę notowania. Jedna dla Barcelony, i dla przeciwników.
11 sierpnia 2015, 21:59
Suarez kocha kanały tak samo jak Norek z Miodowych Lat. :)
11 sierpnia 2015, 21:53
Jak to ujął Victor Valdes - " Sam Messi zdecyduje, gdzie jest kres jego możliwości, bo my tego nie wiemy."
11 sierpnia 2015, 21:46
W tym meczu widziałem więcej goli z wolnych niż w całym poprzednim sezonie. :)
11 sierpnia 2015, 21:45
Messi jest pierwszym zawodnikiem w historii który strzelił 2 gole w pierwszej połowie meczu o Superpuchar Europy.
11 sierpnia 2015, 21:43
51
Messi strzela lepiej wolne niż karne :)
11 sierpnia 2015, 21:38
Barcelona po raz pierwszy w historii zdobyła 3 bramki w meczu o Superpuchar Europy.
11 sierpnia 2015, 21:37
Wiecie co? Nawet nie zauważyłem,że gramy bez Neymara i Alby! :)
11 sierpnia 2015, 21:31
52
Myślałem,że nam anulują tego gola bo nie był z wolnego :)
11 sierpnia 2015, 21:29
Dream Team Lucho!
11 sierpnia 2015, 21:24
Dobrze,że nie gram przeciwko Messiemu.Jakby zaczął biec w moją stronę to bym się posrał ze strachu. :)
11 sierpnia 2015, 21:23
35
Ostatnim zawodnikiem Barcelony który strzelił 2 gole z wolnych w jednym meczu był...Ronaldinho w meczu z Betisem w 2007 roku. :)
11 sierpnia 2015, 21:16
9
Messi strzelił w 16 minut 2 gole z wolnych. W tym sezonie-2 wolne-2 gole Poprzedni sezon-55 wolnych-2 gole.
11 sierpnia 2015, 21:13
Messi pierwszy raz w karierze strzelił 2 gole z wolnego w jednym meczu. :)
11 sierpnia 2015, 21:08
65
W poprzednich 40. Superpucharach Europy padły 4 bramki bezpośrednio z rzutów wolnych. Dzisiaj już trzy.
11 sierpnia 2015, 21:05
Wiedziałem,że Messi będzie wkurzony,ale,że aż tak? :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
W karnych nie wytrzymam psychicznie. :)
2
Wiesz jak włożyć korek z powrotem do butelki z szampanem?
Nie? To zapytaj kibiców Barcelony.
#suchartime
0
Karne to loteria,jeśli będą możemy się jedynie modlić...
5
Sędzi chce być zawodnikiem meczu...
2
Jeśli wejdzie Pedro i strzeli gola dającego zwycięstwo,to pięknie się pożegna z kibicami. :)
3
Barcelona straciła 4 gole po raz pierwszy od meczu z Bayernem w Monachium (0:4) 23 kwietnia 2013 roku.
0
FC Barcelona wygrała zaledwie 6 ze 178 meczów, w których straciła cztery gole.
1
PIlne!
Może mi ktoś polecić dobre leki na to żeby wytrzymać tą dogrywkę? :)
2
Nie wchodzić w linki użytkownika barcareal2016!
1
Wkurza to,że Barcelona pewnie wygrywa i kładzie potem lachę na mecz...
0
Idę po leki,bo mi serce nie wytrzyma :)
0
Jaki to musi być mecz, że gdy piłka trafia w poprzeczkę, na komentatorach nie robi to - dosłownie - żadnego wrażenia.
0
Przechwycilem myśli Krychowiaka: Co się tu k**wa dzieje?!?!
0
Najlepszy mecz Rafinhy w karierze.
0
Na mecze z Barceloną trzeba chyba szykować jakąś osobną skalę notowania. Jedna dla Barcelony, i dla przeciwników.
0
Suarez kocha kanały tak samo jak Norek z Miodowych Lat. :)
3
Jak to ujął Victor Valdes - " Sam Messi zdecyduje, gdzie jest kres jego możliwości, bo my tego nie wiemy."
1
W tym meczu widziałem więcej goli z wolnych niż w całym poprzednim sezonie. :)
1
Messi jest pierwszym zawodnikiem w historii który strzelił 2 gole w pierwszej połowie meczu o Superpuchar Europy.
51
Messi strzela lepiej wolne niż karne :)
1
Barcelona po raz pierwszy w historii zdobyła 3 bramki w meczu o Superpuchar Europy.
0
Wiecie co?
Nawet nie zauważyłem,że gramy bez Neymara i Alby! :)
52
Myślałem,że nam anulują tego gola bo nie był z wolnego :)
2
Dream Team Lucho!
3
Dobrze,że nie gram przeciwko Messiemu.Jakby zaczął biec w moją stronę to bym się posrał ze strachu. :)
35
Ostatnim zawodnikiem Barcelony który strzelił 2 gole z wolnych w jednym meczu był...Ronaldinho w meczu z Betisem w 2007 roku. :)
9
Messi strzelił w 16 minut 2 gole z wolnych.
W tym sezonie-2 wolne-2 gole
Poprzedni sezon-55 wolnych-2 gole.
0
Messi pierwszy raz w karierze strzelił 2 gole z wolnego w jednym meczu. :)
65
W poprzednich 40. Superpucharach Europy padły 4 bramki bezpośrednio z rzutów wolnych. Dzisiaj już trzy.
0
Wiedziałem,że Messi będzie wkurzony,ale,że aż tak? :)