Pep Guardiola: " W tym roku wszyscy będą biegać tak jak ja chcę.Ja mówię jak wykonujemy zadania a wy słuchacie.Na świecie jest tylko jeden piłkarz który nie musi się mnie słuchać-Leo Messi. " [MD]
Suarez strzela i zakłada siatkę,asystuje zakładając siatkę.
Messi 2 pierwsze rzuty wolne i 2 gole.
Pedro wchodzi i strzela w 115 minucie tak samo jak z Szachtarem w Superpucharze Hiszpanii...
Niesamowity mecz,pełen emocji.Liczę na świetne widowisko w wykonaniu Barcelony również jutro! :)
Ale miło się teraz czyta te wszystkie komentarze.Wielka Barcelona,półfinał Ligi Mistrzów,wielkie emocje,genialny Messi.Cudowny sezon,przypomina mi się jak się oglądało te wszystkie mecze Barcelony,jak się darło po golach.Niesamowity sezon,mam nadzieję,że ten sezon będzie podobny do poprzedniego,że MSN znowu będzie niszczyło każdą obronę,że Barca dalej będzie tworzyła historię...
Piękne wspomnienia :)
Jaki tu był szał na stronie.Ach... :)
0
Lucho ty wariacie! :)
1
Kolor czerwony po meczu-Żewłakow.
2
4 finał Barcelony w 2015 roku w którym od pierwszej minuty pojawi się 5 wychowanków La Masii. :)
0
Pedro strzeli gola i będzie 100 goli w Barcelonie!
Dawaj Pedrito! :)
2
Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Bartra Vermaelen Adriano - SergiRoberto Mascherano Rafinha - Messi Suarez Pedro #fcblive
0
Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Bartra Vermaelen Adriano - SergiRoberto Mascherano Rafinha - Messi Suarez Pedro #fcblive
25
Nigdy nie zapomnę jego gola z przewrotki.Dzięki bramce (i hat-trickowi) Rivaldo Barcelona wygrywa 3:2 i awansuje do eliminacji Ligi Mistrzów.
1
To to ja wiem,To tylko ciekawostka :)
16
Śmieszny fakt:
Piątek to jedyny dzień tygodnia w którym Messi strzelił więcej goli dla Reprezentacji Argentyny (9) niż dla Barcelony (2). ;)
12
Parę ciekawostek przed dzisiejszym meczem z Bilbao:
● Najwięcej oficjalnych występów przeciwko Bilbao: Xavi (34), Migueli (32), Ramallets (31).
● Zawodnicy Barcelony z największą liczbą zwycięstw przeciwko Bilbao: Xavi (23), Messi (16), Valdés (15).
● Zawodnicy Barcelony którzy strzelili najwięcej goli przeciwko Bilbao: Messi (17), César (15), Kubala (12).
● Messi w ostatnim sezonie w 3 meczach z Bilbao miał 4 asysty.
● Trenerzy którzy trenowali obie drużyny: José Ralph Kirby, Ferdinand Daucik i Salvador Artigas.
● Obecny trener Bilbao Ernesto Valverde był zawodnikiem obu drużyn.
● Luis Enrique mierzył się z Bilbao 7 razy ( 4 razy w Celcie i 3 razy w Barcelonie).Jego statystyki to 4 zwycięstwa,1 remis i 2 porażki.
● Sędzią dzisiejszego spotkania będzie José Gonzalez Gonzalez.Gdy ten sędzia sędziował mecz Barca nigdy go nie przegrała-12 zwycięstw i 4 remisy.
● Rafinha jest pierwszym zawodnikiem który asystował na nowym San Mames.Asysta dla Celty w 2013 roku.
● Zawodnicy Bilabo którzy strzelali Hat-tricki Barcelonie: Bata, Gorostiza, Iraragorri, Gárate, Elices, Unamuno, Zarra, Artetxe i Sarabia.
● Nowe San Mames było pierwszym stadionem na którym każdy z MSN strzelił gola.
● Najwyższe zwycięstwo Barcelony nad Bilbao to 7:0 w La Liga w sezonie 2000/01.
● Najwyższe zwycięstwo Bilbao nad Barceloną to 12:1 w La Liga w sezonie 1930/31.
● Zawodnicy Barcelony którzy zadebiutowali w meczu z Bilbao: Portas, Artigas, Vela, Francàs, Valcarcel, Rocasolano, Jaume Elías, Quique Martín, Soto, Gensana, Zaballa, Pellicer, Romero, Pérez, Juanito, Artola, Sorín, van Bronckhorst, Davids, Jorquera, Olmo, Orlandi, Martos, Pitu Comadevall, Masó, Milito, Maxwell, Ibrahimovic, Afellay.
@Grup 14. :)
4
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
10
Zawodnicy Barcelony którzy strzelali hat-tricki Bilbao- Pascual, Evaristo, Stoiczkow i Luis Enrique.
@Grup14
5
Były zawodnik FC Barcelony – Rivaldo ogłosił, że w wieku 43 lat postanowił ostatecznie zakończyć swoją sportową karierę.
7
Barcelona w ostatnich 10 latach wygrała 6 Superpucharów Hiszpanii.
15
Ja myślę,że będzie 24:0 dla nas.W końcu Bilbao to trzecioligowiec Hiszpanii...
3
Weź nie żartuj...
3
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20150814/201234372274/pep-guardiola-leo-messi-bayern-latigo.html
9
Procent goli strzelonych przez Messiego dla Barcelony we wszystkich rozgrywkach.Od sezonu 2008/09:
2008/09-24,1%
2009/10-34,1 %
2010/11-34,9 %
2011/12-38,4 % !
2012/13-38 %
2013/14-27,7 %
2014/15-33,1 %
@erMESSIdi
46
Pep Guardiola: " W tym roku wszyscy będą biegać tak jak ja chcę.Ja mówię jak wykonujemy zadania a wy słuchacie.Na świecie jest tylko jeden piłkarz który nie musi się mnie słuchać-Leo Messi. " [MD]
38
Zawodnicy którzy zdobyli najwięcej Superpucharów Hiszpanii:
- Valdes 6
- Xavi 6
- Iniesta 6
- Messi 6
- Puyol 6
- Alves 5
- Bakero 5
- Begiristain 5
- Sanchis 5
0
Przecież to wczoraj było. :)
3
Prorocy:
http://www.fcbarca.com/57448-oficjalnie-mathieu-pilkarzem-barcelony,dyskusja-3790412.html#comment-3790412 :)
0
Edytowałem,błąd zrobiłem :)
Napisałem tak:Barcelona w ostatnich 20 wyjazdowych meczach z Bilbao strzeliła 19 goli.
Głupi błąd :)
1
Barcelona w 19 meczach na 20 strzelało gole Bilbao na wyjeździe.
Barcelona z Bilbao w finale Superpucharu Hiszpanii grała 2 razy (1983 i 2009) oba te pojedynki wygrała. :)
41
Suarez strzela i zakłada siatkę,asystuje zakładając siatkę.
Messi 2 pierwsze rzuty wolne i 2 gole.
Pedro wchodzi i strzela w 115 minucie tak samo jak z Szachtarem w Superpucharze Hiszpanii...
Niesamowity mecz,pełen emocji.Liczę na świetne widowisko w wykonaniu Barcelony również jutro! :)
9
Barcelona jest pierwszą drużyną w historii Superpucharu Hiszpanii gdzie 3 różnych wychowanków strzelało gola w tym samym finale-Messi, Rafinha, Pedro.
Finały Barcelony w których strzelało co najmniej 3 różnych wychowanków:
- 2009 Copa del Rey
- 2011 Klubowe Mistrzostwa Świata
- 2015 Superpuchar UEFA :)
2
Alves i Neymar zostali powołania na mecze towarzyskie przeciwko Kostaryce-5 września oraz na mecz przeciwko USA-8 września. :)
#fcblive
8
Krychowiak za 10 dni wróci do zajęć z drużyną.Występ z reprezentacją Niemiec nie jest zagrożony. :)
5
http://www.fcbarca.com/63426-wielka-barca,sortuj-najlepsze.html
http://www.fcbarca.com/63984-wielka-barca-po-raz-drugi-w-historii-zdobywa-potrojna-korone,sortuj-najlepsze.html
Ale miło się teraz czyta te wszystkie komentarze.Wielka Barcelona,półfinał Ligi Mistrzów,wielkie emocje,genialny Messi.Cudowny sezon,przypomina mi się jak się oglądało te wszystkie mecze Barcelony,jak się darło po golach.Niesamowity sezon,mam nadzieję,że ten sezon będzie podobny do poprzedniego,że MSN znowu będzie niszczyło każdą obronę,że Barca dalej będzie tworzyła historię...
Piękne wspomnienia :)
Jaki tu był szał na stronie.Ach... :)