2

Dobranoc wszystkim!
Życzę aby dzisiaj wieczorem każdy mógł sobie powiedzieć: "Lubię poniedziałki!"
Oby to był piękny dzień dla wszystkich kibiców Barcelony! :)

7

Przeważnie Gran Derbi oglądało się w Nc+ lub czasami na TVP1,raz byłem zmuszony aby oglądać El Clasico w internecie i wiecie co? To było straszne,stream zacinał się co sekundę i go wywalało i trzeba było szukać nowego...
Efekt obejrzałem jedynie 20 minut meczu a był to mecz tak jak pisałem Barca vs Real i to ten który wygrała Barca 4:3...
Jednym słowem oglądanie ważnych meczy w necie to-MĘKA...

8

Wiem,że Stinger napisał przed chwilą ale dzisiaj swoje 38 urodziny obchodzi Henry i warto tu podkreślić kwotę za jaką przyszedł do Barcelony-były to 24 miliony euro!!!
A teraz za Sterlinga trzeba płacić po 60 mln...
Jak te ceny się zmieniają...

6

Równe 4 lata temu FC Barcelona zdobyła swój dziesiąty Superuchar Hiszpanii. W dwumeczu pokonała Real Madryt 5:4.

Obyśmy dziś wygrali 11 Superpuchar Hiszpanii!!! :)

8

Nie wiem czemu niektórzy się cieszą,że nc+ przegrało przetarg,oczywiście mogą mieć swoje zdanie ale nie będzie lepiej niż w nc+ teraz wszystko pięknie działa i jest za darmo a jak przyjdzie 1/4 LM lub Gran Derbi to wszystko padnie...
Niestety...ale taka jest prawda. :(

0

Nie załamuj Dorka :)

4

Myślę,że mógłbyś pracować w Barcelonie jako dyrektor sportowy!

Nadajesz się! Te niesamowite wysuwanie wniosków..Ach coś niesamowitego! :)

5

Komentarz usunięty

5

Czemu żart?
Niektórzy są już tak wrogo nastawieni do Ronaldo,że to jest straszne.Ronaldo zasłużył aby być w tej "3" i nic tego nie zmieni.Może za rok będzie całe MSN! :)

6

Jutro remontada!
Dobranoc!

2

Zazdroszczę Ci,sam muszę się wybrać niedługo do Barcelony!
Dokonamy jutro niemozliwego!

9

No to za 24 godziny Barca zaczyna remontadę! :)

120

Jak to kiedyś napisał jeden z naszych użytkowników:

"Talent Roberto jest jak Yeti niby jest a nikt go nigdy nie widział"

39

Messi zawodnik meczu z oceną 5.0...
Dziwny widok :(

3

Barcelona nie gra z Barceloną :)

0

Co obchodzi Real który nigdy nie wygrał trypletu,są zazdrośni o to,że Barca wygrała już 4 trofea...a oni nic...
Hala Dzieci jedynie czekają na porażkę Barcy żeby się pośmiać ale co zrobisz,to są po prostu dzieci...

0

Oczywiście,pomyliłem się,zasugerowałem się tym,że przytaczam wypowiedź byłego zawodnika Lazio i dla tego pomyślałem o meczu Juve vs Lazio. :)
Przepraszam za pomyłkę i dzięki za znalezienie błędu :)

1

Corradi ( były zawodnik Lazio i City): "Gol Messiego na 1:1 w meczu z Sevillą przypominał mi gola Maradony z meczu Juve vs Napoli w sezonie 1985/86."

:)

12

Messi w swojej karierze strzelił 66 goli zza pola karnego.55 w Barcelonie i 11 dla Reprezentacji Argentyny.Najwięcej goli zza pola karnego strzelił:

Sevilli-8
Atletico-5
Bilbao-4
Deportivo-3
Malaga-3
Real Saragossa-3

Z tych 66 goli zza pola karnego 21 (Barcelona 18,Argentyna 3) było z rzutów wolnych.
Najwięcej goli z rzutów wolnych Messi strzelił:

Sevilli-3
Almeria-2
Athletic-2
Atletico-2
Real Madyt-2

7

Zawodnicy którzy strzelali pierwszego oficjalnego gola w sezonie dla Barcelony:

2004/05-Giuly
2005/06-Giuly
2006/07-Giuly
2007/08- Ronaldinho
2008/09-Eto'o
2009/10-Xavi
2010/11-Zlatan
2011/12-Villa
2012/13-Puyol
2013/14-Sanchez
2014/15-Messi
2015/16-Messi

15

Najwięcej asyst w roku 2015.Klub + reprezentacja:

-Messi 21
-De Bruyne 16
-Suarez 16
-Pastore 12

#fcblive

0

Sory.myślałem,że on jeszcze w United gra :)

2

Jak może być komuś szkoda Chelsea? :)

1

Jutro będzie pierwszy raz!
Czemu ma tego nie dokonać zwycięzca trypletu?Jesteśmy najlepszym klubem na świecie! Jeśli Bilbao strzeliło nam 4 gole to czemu my im nie możemy strzelić też 4 goli? Po prostu trzeba zagrać mecz jak najlepiej,nie stracić bramki,niby to takie proste ale będzie to jednak męka dla piłkarzy.Ale wiara czyni cuda!
Visca el Barca!

0

Bo Perez ma za dużo kasy... :)

5

Otmanendi nowym zawodnikiem Man.City za 40 mln euro + wypożyczenie Mangali. [Superdeporte]

4

Sherwood (trener Aston Villi): " Adama jest jak Messi albo Ronaldo,nie żartuję mam jednak nadzieję,że da z siebie wszystko. " :)

5

Fabregas coraz bardziej przypomina tempem gry zawodników z lat 70.

2

Czegoś Enrique dotychczas brakowało w roli trenera Barcy.
.
.
Wielkiej Remontady!!!
Może najwyższa pora na pamiętny wieczór w poniedziałek ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?