Nie będzie już uśmieszków po niestrzelonej bramce...
Nie będzie już goli w finałach...
Dla mnie Pedro zawsze będzie świetnym zawodnikiem ale od 2 lat gra piach i nadawał się jedynie za rezerwowego.30 milionów to dobra cena,to było wiadome,że kiedyś będziemy musieli się z nim pożegnać....
Gracies Pedo!!!
Przypomniał mi się cytat powiedziany kiedyś przez Messiego: " Chciałbym transferu Higuaina do Barcelony,dobrze się dogadujemy.To jeden z najlepszych zawodników "
R. Fernández: " Sędziowie powinni się zastanowić przed podjęciem tak kluczowej decyzji jak wyrzucenie zawodnika.Oni zupełnie nie zdają sobie z tego sprawy jak kluczowa jest to decyzja."
Messi i Ronaldo a dalej przepaść...
Ja się zastanawiam co będzie gdy tych dwóch zawodników zakończy kariery,to oni przyzwyczaili nas do Hat-tricków w każdym meczu do cudownych strzałów z dystansu,do magii na boisku.Nie będzie już nie-ziemskich statystyk,nie będzie zawodników którzy przez jeden sezon będą strzelać w lidze po 40,50 goli.
Może i Ronaldo jest wkurzający na boisku,może go i nie lubię ale to,że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie...to jest prawda i nic tego nie zmieni.
Cieszmy się,że żyjemy w erze tych dwóch wspaniałych zawodników.bowiem gdy zakończą kariery nic nie będzie takie samo a tacy zawodnicy rodzą się raz na 30,40 lat...
2
Agent Halilovicia potwierdził, że w piątek uda się do Sportingu Gijon, aby domknąć transfer. Halilović zostanie wypożyczony. [COPE]
99
Ronaldo pobił i dostał 2 spotkania.
#Sprawiedliwość!
1
Tylko czemu do żałosnej Chelsea?
Ech..
Pedrito!
0
Wzmocni formację obronną w Chelsea!
14
Nie będzie już uśmieszków po niestrzelonej bramce...
Nie będzie już goli w finałach...
Dla mnie Pedro zawsze będzie świetnym zawodnikiem ale od 2 lat gra piach i nadawał się jedynie za rezerwowego.30 milionów to dobra cena,to było wiadome,że kiedyś będziemy musieli się z nim pożegnać....
Gracies Pedo!!!
0
Ogłoszenie transferu Pedro wkrótce.[RAC1]
3
Bo Barca przegrała puchar!
0
Ciężko będzie z naszą obroną,pierwsze 3 drużyny potrafią grać głową.Zobaczymy co to będzie,musimy przetrwać ciężki początek sezonu!
5
Pedro uda się dzisiaj do Londynu aby zamknąć transfer do Chelsea.Chelsea zapłaci za Pedro 28 mln + 2mln zmiennych.[RAC1]
Pedro pożegnał się wczoraj z drużyną Barcelony.[RAC1]
Oficjalnie!
Pique zawieszony na 4 mecze! #fcblive
4
Przypomniał mi się cytat powiedziany kiedyś przez Messiego: " Chciałbym transferu Higuaina do Barcelony,dobrze się dogadujemy.To jeden z najlepszych zawodników "
0
Filozoficznie: A jak BeinSports będzie w Polsce, to co z tymi co mówią "stop islamizacji Europy"?
1
Wracając do Basków - mogą w tym sezonie wrócić do walki o wyższe cele niż siódme miejsce. Wybornie zapowiada się bój o puchary w Hiszpanii.
2
Jordi Farré spotkał się wczoraj z przedstawicielami Barcelony w celu przekazania negocjacji z Botemania.
Firma miałaby zapewnić 40M rocznie. Podobno zarząd jest bardzo zainteresowany
5
R. Fernández: " Sędziowie powinni się zastanowić przed podjęciem tak kluczowej decyzji jak wyrzucenie zawodnika.Oni zupełnie nie zdają sobie z tego sprawy jak kluczowa jest to decyzja."
37
Gran Derbi w 12 kolejce. If you know, what i mean... ;') #Pique.
0
https://pbs.twimg.com/media/CMroP9yW8AALWjo.jpg :)
0
Pewnie nasz crack-Sergi Roberto! :)
9
Najwięcej goli w ostatnich 6 sezonach w La Liga;
-Messi-232
-Ronaldo-225
-Benzema-87
-Aduriz 77
-Negredo-75
-Higuain-75
-Soldado-75
-Villa-67
Messi i Ronaldo a dalej przepaść...
Ja się zastanawiam co będzie gdy tych dwóch zawodników zakończy kariery,to oni przyzwyczaili nas do Hat-tricków w każdym meczu do cudownych strzałów z dystansu,do magii na boisku.Nie będzie już nie-ziemskich statystyk,nie będzie zawodników którzy przez jeden sezon będą strzelać w lidze po 40,50 goli.
Może i Ronaldo jest wkurzający na boisku,może go i nie lubię ale to,że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie...to jest prawda i nic tego nie zmieni.
Cieszmy się,że żyjemy w erze tych dwóch wspaniałych zawodników.bowiem gdy zakończą kariery nic nie będzie takie samo a tacy zawodnicy rodzą się raz na 30,40 lat...
0
Halilović chciał dołączyć do zespołu z ligi angielskiej bądź niemieckiej, ale ostatecznie dołączy na wypożyczenie do Sportingu Gijon. [RAC1]
0
Nie zapłaci.
0
Zimowa piłka La Ligi
http://static.fangol.pl/content/6/4/7/64747ecd5557518663c1e9e624780592-554.jpg
O Matko...
10
Mecz Realu opóźniony bo Ronaldo chciał przed meczem postrzelać karne :)
6
Za parę minut Real Madryt rozpocznie walkę o prestiżowe trofeum-Trofeum Santiago Bernabeu!
Czy Real Madryt wygra swój letni "tryplet"? :)
0
My wtedy drugi raz świętowaliśmy tryplet! :)
1
Po spotkaniu o Superpuchar Hiszpanii kataloński klub postanowił przeprowadzić wymianę murawy na Camp Nou.
20
Pique przeprosił na Twitterze za swoje zachowanie w stosunku do sędziego liniowego, zapewniając, że nie obraził arbitra. [@3gerardpique]
Pique bowiem nie użył takich słów, które zostały umieszczone w pomeczowym protokole sędziego.
2
Sprawdźcie się:
http://www.sporcle.com/games/Freddie/UCLBarcelona
Redakcja miała 203/209!!! :)
0
Dobry jest ale to jeszcze nie czołówka :)
0
Może ma 3 telewizory albo laptopy!
Albo ma po prostu włączonego livesports'a :)
0
Właśnie to jest najlepsze:
Di Stefano nigdy nie strzelił gola w Superpucharze Hiszpanii :)