2

Agent Halilovicia potwierdził, że w piątek uda się do Sportingu Gijon, aby domknąć transfer. Halilović zostanie wypożyczony. [COPE]

99

Ronaldo pobił i dostał 2 spotkania.
#Sprawiedliwość!

1

Tylko czemu do żałosnej Chelsea?
Ech..
Pedrito!

0

Wzmocni formację obronną w Chelsea!

14

Nie będzie już uśmieszków po niestrzelonej bramce...
Nie będzie już goli w finałach...
Dla mnie Pedro zawsze będzie świetnym zawodnikiem ale od 2 lat gra piach i nadawał się jedynie za rezerwowego.30 milionów to dobra cena,to było wiadome,że kiedyś będziemy musieli się z nim pożegnać....
Gracies Pedo!!!

0

Ogłoszenie transferu Pedro wkrótce.[RAC1]

3

Bo Barca przegrała puchar!

0

Ciężko będzie z naszą obroną,pierwsze 3 drużyny potrafią grać głową.Zobaczymy co to będzie,musimy przetrwać ciężki początek sezonu!

5

Pedro uda się dzisiaj do Londynu aby zamknąć transfer do Chelsea.Chelsea zapłaci za Pedro 28 mln + 2mln zmiennych.[RAC1]

Pedro pożegnał się wczoraj z drużyną Barcelony.[RAC1]

Oficjalnie!
Pique zawieszony na 4 mecze! #fcblive

4

Przypomniał mi się cytat powiedziany kiedyś przez Messiego: " Chciałbym transferu Higuaina do Barcelony,dobrze się dogadujemy.To jeden z najlepszych zawodników "

0

Filozoficznie: A jak BeinSports będzie w Polsce, to co z tymi co mówią "stop islamizacji Europy"?

1

Wracając do Basków - mogą w tym sezonie wrócić do walki o wyższe cele niż siódme miejsce. Wybornie zapowiada się bój o puchary w Hiszpanii.

2

Jordi Farré spotkał się wczoraj z przedstawicielami Barcelony w celu przekazania negocjacji z Botemania.

Firma miałaby zapewnić 40M rocznie. Podobno zarząd jest bardzo zainteresowany

5

R. Fernández: " Sędziowie powinni się zastanowić przed podjęciem tak kluczowej decyzji jak wyrzucenie zawodnika.Oni zupełnie nie zdają sobie z tego sprawy jak kluczowa jest to decyzja."

37

Gran Derbi w 12 kolejce. If you know, what i mean... ;') #Pique.

0

Pewnie nasz crack-Sergi Roberto! :)

9

Najwięcej goli w ostatnich 6 sezonach w La Liga;

-Messi-232
-Ronaldo-225
-Benzema-87
-Aduriz 77
-Negredo-75
-Higuain-75
-Soldado-75
-Villa-67

Messi i Ronaldo a dalej przepaść...
Ja się zastanawiam co będzie gdy tych dwóch zawodników zakończy kariery,to oni przyzwyczaili nas do Hat-tricków w każdym meczu do cudownych strzałów z dystansu,do magii na boisku.Nie będzie już nie-ziemskich statystyk,nie będzie zawodników którzy przez jeden sezon będą strzelać w lidze po 40,50 goli.
Może i Ronaldo jest wkurzający na boisku,może go i nie lubię ale to,że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie...to jest prawda i nic tego nie zmieni.

Cieszmy się,że żyjemy w erze tych dwóch wspaniałych zawodników.bowiem gdy zakończą kariery nic nie będzie takie samo a tacy zawodnicy rodzą się raz na 30,40 lat...

0

Halilović chciał dołączyć do zespołu z ligi angielskiej bądź niemieckiej, ale ostatecznie dołączy na wypożyczenie do Sportingu Gijon. [RAC1]

0

Nie zapłaci.

0

10

Mecz Realu opóźniony bo Ronaldo chciał przed meczem postrzelać karne :)

6

Za parę minut Real Madryt rozpocznie walkę o prestiżowe trofeum-Trofeum Santiago Bernabeu!
Czy Real Madryt wygra swój letni "tryplet"? :)

0

My wtedy drugi raz świętowaliśmy tryplet! :)

1

Po spotkaniu o Superpuchar Hiszpanii kataloński klub postanowił przeprowadzić wymianę murawy na Camp Nou.

20

Pique przeprosił na Twitterze za swoje zachowanie w stosunku do sędziego liniowego, zapewniając, że nie obraził arbitra. [@3gerardpique]

Pique bowiem nie użył takich słów, które zostały umieszczone w pomeczowym protokole sędziego.

2

Sprawdźcie się:
http://www.sporcle.com/games/Freddie/UCLBarcelona
Redakcja miała 203/209!!! :)

0

Dobry jest ale to jeszcze nie czołówka :)

0

Może ma 3 telewizory albo laptopy!
Albo ma po prostu włączonego livesports'a :)

0

Właśnie to jest najlepsze:
Di Stefano nigdy nie strzelił gola w Superpucharze Hiszpanii :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?