„Jeśli Gerard został wyrzucony, to w każdym spotkaniu ktoś schodziłby wcześniej z boiska. Nie sądzę, że powiedział coś aż tak wyjątkowego do sędziego. To było nerwowe spotkanie, każdy chciał wygrać. Tak jednak się stało i to musi nam posłużyć za nauczkę”
„Piqué jest ważnym dla nas zawodnikiem i jesteśmy zaniepokojeni jego sankcją, ale mamy wielu zawodników, którzy pracują i walczą o miejsce każdego dnia”, dodał.
„Jesteśmy bardzo smutni, ale najważniejsze, że zdobyliśmy cztery z pięciu tytułów. Nikt nie chciał sekstetu bardziej od nas, ale jesteśmy szczęśliwi i możemy być dumni”
[Sport]
Bilbao zasłużyło na ten puchar,pozostaje im pogratulować tego,że od 30 lat nie wygrali pucharu i nie odeszli od swoich tradycji. Za to naprawdę duży szacunek!
22
Najwięcej goli w historii Superpucharu Hiszpanii:
-MESSI 11
-Raúl 7
-Stoiczkow 6
-Begiristáin 6
-Kanouté 5
-ADURIZ 4
-J.M.Bakero 4
-Xavi 4
42
Messi w 2015 roku w klubie i reprezentacji:
-44 mecze
- 39 goli
-21 asyst
2
Tymczasem w Bilbao:
https://pbs.twimg.com/media/CMsnKtoW8AAHG3G.jpg :)
0
W Hiszpanii piszą, ze Sevilla ma zaproponować Krychowiakowi w najbliższych tygodniach przedłużenie kontraktu.
2
Zachowanie Pique to brak kultury,wyzywać czyjąś matkę to naprawdę jest już głupie...
2
Oficjalnie!
Barcelona informuje, że będzie się odwoływać od wczorajszej czerwonej kartki Pique.
2
Ivan Rakitić:
„Jeśli Gerard został wyrzucony, to w każdym spotkaniu ktoś schodziłby wcześniej z boiska. Nie sądzę, że powiedział coś aż tak wyjątkowego do sędziego. To było nerwowe spotkanie, każdy chciał wygrać. Tak jednak się stało i to musi nam posłużyć za nauczkę”
„Piqué jest ważnym dla nas zawodnikiem i jesteśmy zaniepokojeni jego sankcją, ale mamy wielu zawodników, którzy pracują i walczą o miejsce każdego dnia”, dodał.
„Jesteśmy bardzo smutni, ale najważniejsze, że zdobyliśmy cztery z pięciu tytułów. Nikt nie chciał sekstetu bardziej od nas, ale jesteśmy szczęśliwi i możemy być dumni”
[Sport]
0
Ostatnich 4 trenerów Barcelony którzy wystawiali wyjściową jedenastkę gdzie średnia wieku była wyższa niż 29 lat:
-Pep: 1
-Tito: 0
-Tata: 5
-Lucho: 4
4
Zawodnicy Barcelony którzy mieli najwięcej udanych dryblingów w meczu z Bilbao:
-Messi-3 udane dryblingi
.
.
.
-Mascherano-...3 udane dryblingi! :)
3
Ze wszystkich zawodników Barcelony-Busquets w meczu z Bilbao miał najwięcej:
-Udanych odbiorów-7
- Przechwytów-4
- Wygranych pojedynków powietrznych-2
- Największą celność podań-94,7 %
34
Xavi by pograł do 40 lat i nadal byłby lepszym zmiennikiem od Roberto...
Brakuje Generała... :)
0
Może to pozytywnie zadziała na formę Bartry! Gratulacje Marc!
1
Messi jest jedynym zawodnikiem Barcy który strzelił na razie we wszystkich 5 rozgrywkach w jakich grała Barcelona.
Jeszcze niech strzeli w KMŚ :)
2
Messi w 2015 roku był zaangażowany w 60 goli dla Barcelony.39 goli i 21 asyst do tego 4 trofea.
#Geniusz!
1
Piłkarze Barcy otrzymali dwa dni wolnego. Treningi rozpoczną w czwartek, aby rozpocząć przygotowania do pierwszego meczu ligowego. #fcblive
42
Bilbao zasłużyło na ten puchar,pozostaje im pogratulować tego,że od 30 lat nie wygrali pucharu i nie odeszli od swoich tradycji. Za to naprawdę duży szacunek!
1
Dla mnie wyzwanie czyjeś mamy to po prostu chamstwo! Pique zasłużył na czerwoną kartkę!
55
Bramkarz Bilbao leżał na piłce i nic nie dostał. Śmiech na sali. ..
0
O mnie chodzi?
O co chodzi w ogóle? :)
0
Kibic musi być najbardziej naiwną istotą ludzką, skoro wierzyłem w dzisiejszą remontadę.
#DRE5M
12
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CMpByTIU8AABKXd.mp4 :)
4
Równe 17 lat temu w FC Barcelonie oficjalnie zadebiutował Xavi Hernandez.
Przydałby się w tym rewanżu Xavi...
27
Dokładnie!
Szacunek za walkę dla Barcelony ale puchar leci do kraju Basków.
Poprawimy grę i będziemy walczyć o kolejne puchary!
28
A ja sobie obejrzę jakiś filmik z naszym trypletem. W Madrycie takich rzeczy nie mają.
3
Komentarz usunięty
5
El Jarek może spokojnie zasnąć w swoim pokoju:
http://klops.pl/upload/klopsy/pokoj-kibica_96469.jpg :)
14
Pozostaje pogratulować Baskom,zagrali fantastyczny dwumecz z Barceloną i zasłużyli na ten puchar.30 lat nie wygrali pucharu i do tego cały czas byli wierni swoim tradycjom.
Szacunek!
Tak 31 lat temu Athletic swietowal ostatnie trofeum. Na pokladzie slynnej "gabarry"
https://pbs.twimg.com/media/CMpExniWsAAieBd.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CMpExnhWUAAopbJ.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CMpExnfWoAAKINK.jpg
12
Suarez to najlepszy środkowy napastnik świata. Ale jest coś nad czym na prawdę powinien popracować. Łapie się na spalone jak dziecko...
19
Jak nie znoszę jak "kibice" wyzywają swoich własnych graczy...
Pedro nie trafia w piłkę:
"Pedro debilu"
" Pedro ciota"
" Pedro odejdz z Barcy"
Mathieu popełnia bład:
" Haha Rudy debil"
" Co za drewno"
Smutno się takie coś czyta mimo tego,że przegraliśmy ten Superpuchar...
Ale naszym zadaniem jest bronieni własnych zawodników a nie ich wyzywanie...
1
Wychodzi na to ze Pique ostatnio za dużo mówi.