0

A jak wygramy puchar-to zrobię to,to ustawię to...
To ma być śmieszne? Coś chcecie tym osiągnąć,pewnie polecenia...
Żałosne...

11

Dobranoc...

16

Nie śmieszne..

9

Nick Franco....

2

4:0 po dogrywce.
Karne..
Decydującego karnego strzela Pedro i ...nie trafia.
Po czym Pedrito ucieka do United ! :)

21

Każde wyśmianie zawodnika Barcelony powinno się kończyć tutaj tygodniowym banem...
Mamy wspierać swoich zawodników a nie ich wyzywać!

1

Chyba bym padł ze śmiechu jakby na Camp Nou była kartoniada-twarzy Żewłakowa. :)

12

Mam nadzieję,że dzisiaj redakcja będzie dawała bany tym którzy będą pisali Lucho Out itd...
To już nie śmieszne...

0

Do meczu 30 minut a już 130 komentarzy!

25

Komentarz usunięty

34

Serce w gardle...

29

Wszystkie oczy skierowane na Messiego! :)

17

Barcelona vs Milan 4:0.Małe przypomnienie. :)

5 minuta: Przez środek,na jeden kontakt,Leo Messi!zobaczmy!Messi i Gollll!!!!!
Ależ cudowne trafienie!!!

39 minuta: Iniesta,Messi,lewa noga Messi!!! iii...Goolll!!! 2:0 Leo Messi

55 minuta: Na wyprzedzenie Mascherano,jest okazja na 3:0!!Strzał i golll 3:0
prowadzi Barcelona-David Villa!!!

92 minuta: Alexis Sanchez,piłka na drugą stronę!Szansa! Goolll!!!! Barca stawia
kropkę nad i!!Jordi Alba!!!! :)

Wygramy ten puchar!!!
Visca el Barca!!! :)

4

Ed Woodward z United spotkał się dziś z przedstawicielami FCB. Barca poinformowała go, że Pedro może odejść tylko za 30M. [@xlemus]

5

Ławka: Ter Stegen, Bartra, Vermaelen, Sergi Roberto, Munir, Sandro, Rafinha

8

Nie śmieszne...

3

Swoją drogę jeśli by było 4:0 i w dogrywce w 115 minucie gola by walnął Pedro to bym chyba oszalał! :)

2

No niezły żarcik :)

11

Barcelona line-up (official): Bravo - Alves Pique Mascherano Mathieu - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Pedro !!

0

Piłkarze Barcelony są już na Camp Nou. O godzinie 21 poznamy oficjalne składy.

9

Luis Enrique: " Wiemy, że będzie ciężko, ale mamy szansę zdobyć puchar,jeśli wykonamy dobrą robotę.Gracze wierzą w remontadę.Kiedy gra Barca,wszystko jest możliwe!."

41

Już pisałem,że rzygam tym Gangiem Albanii i Popkiem.
To jest jedno wielkie gówno!

3

Oby tak było,wiara czyni cuda,mam nadzieję,że nasi kibice nie będą szczędzili gardeł i dadzą wspaniały doping! :)

3

Kolejny prawdopodobny skład Barcelony na dzisiejszy mecz z Bilbao:

Bravo - Alves Pique Mascherano Mathieu - Rakitic Busquets Iniesta - Messi Suarez Pedro

#fcblive [AS]

8

Bilbao przegrało 13 z 14 ostatnich spotkań na Camp Nou,Tylko jedno udało im się zremisować.
@Opta

2

Mascherano: " Musimy być przekonani,że możemy wrócić do gry,choć wiemy,że będzie to bardzo trudne,szanujemy Athletic ale damy z siebie wszystko."

2

Jeśli stracimy gola to już jest praktycznie po meczu.Musimy być skuteczni i bardzo dobrze bronić dostępu do bramki!

1

Czy ludzie którzy nie wierzą w remontadę Barcelony nie mogą już się nazywać prawdziwymi kibicami Barcelony?

Otóż nie! Po prostu są nadal wiernym kibicami Barcelony lecz mają odmienne zdanie na ten temat,przegrana 4:0 z Bilbao to naprawdę bardzo przykra porażka którą będzie cholernie ciężko odrobić.Sam bardzo wierzę w sukces Barcelony ale to jednak nie będzie łatwe,Bilbao będzie gryzło trawę aby wygrać pierwszy swój puchar od już chyba 30 lat,dlatego Barcelona będzie miała utrudnione zadanie,ponieważ Bilbao to niezwykle waleczna drużyna.Pozostaje wierzyć,serce od godziny 22:00 zacznie bić mocniej! Jeśli ktoś nie wierzy to jego sprawa i nie należy na niego mówić,że jest nie wiernym kibicem Barcelony!Nawet Ci co piszą,że nie wierzą myślę,że będą wspierać swoją drużynę na stadionie,przed telewizorem,komputerem!

1

impossible does not exist!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?