1

Ja wierzę,że mamy szansę odrobić straty na Camp Nou.Mamy w drużynie Messiego-zawodnika który już nie raz udawadniał,że jest z kosmosu. Możemy dokonać remontady,możemy pokonać Bilbao 4 lub 5 do zera.Jesteśmy najlepszą drużyną na świecie,owszem porażka jest wysoka i bolesna ale mamy szansę na zdobycie Superpucharu Hiszpanii. Wiara i motywacja mogą łamać wszelkie bariery. Liczę na to,że zawodnicy Barcelony od początku meczu będą gryźć trawę. Każda strzelona bramka na Camp Nou będzie jeszcze bardziej mobilizowała do dalszej gry.Gramy u siebie,gramy na wielkim Camp Nou!!! Visca el Barca!!!

14

Jeśli Barcelona odrobiła by straty na Camp Nou to nie wiem czy El Jarek by takie coś wytrzymał psychicznie... :)

4

W pierwszych dwóch meczach sezonu straciła 8 goli,ostatni raz zdarzyło się to w sezonie 1950/1951...

7

Lucho: Musiałem dokonać tylu zmian w składzie, bo mieliśmy mało czasu na odpoczynek. Biorę na siebie odpowiedzialność za tę porażkę.

Lucho: To nie czas na szukanie wymówek. Kalendarz nie jest dla nas sprzyjający, ale musimy go zaakceptować.

16

Pique: " 90 minut na Camp Nou.Ja wierzę. "

0

Aduriz chyba jest najlepszym zawodnikiem w Europie jeśli chodzi o grę głową. :)

2

Tak,wygramy to!!!

2

Wawrzyniak>Roberto :)

2

„Jeżeli nie kibicujesz nam kiedy przegrywamy, to nie kibicuj nam kiedy wygramy”. W poniedziałek remontada!
Piękne słowa!
Wygramy i zdobędziemy puchar,jesteśmy Barceloną!!!
Visca el Barca!!!

4

Luis Enrique: To nie jest chwila na szukanie wymówek. Wystawiłbym ten sam skład.

40

Dokładnie!
Wiara i zaangażowanie mogą wszystko,wygramy to jeszcze.Sextet jest możliwy.
Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców Barcelony!!!

2

Luis Enrique: Jeżeli jest drużyna, która może odwrócić losy tego dwumeczu, to jest nią Barça

0

2014/2015 - 7 pierwszych meczow - 0 straconych goli
2015/2016 - 2 mecze - 8 goli

4

Wyczuwam rekord komentarzy!

6

Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce!!!
Odrobimy to na Camp Nou!!

2

Czy tylko ja wierzę w remontadę na Camp Nou?

0

Luis Enrique ostrzegał: "Jeśli nie gramy na 100%, tacy świetni już nie jesteśmy"

3

Interesuje się piłką nożną od długiego czasu i nie takie cuda widziałem.Barca ma szansę to odrobić!!!

0

88 minuta meczu a Neymar nie wchodzi...

2

Jeśli Bilbao potrafiło strzelić 4 bramki u siebie to czemu Barca ma nie strzelić 5? :)

4

Są plusy:
Sezonowców nie będzie na stronie! :)

6

Jak sobie przypomnę poprzedni sezon to wygrana co najmniej 4:0 na Camp Nou jest możliwa. :)
Wiara czyni cuda! Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce!!!

3

Komentarz z Twittera:

2 mecze, 8 straconych goli. Ten żółty autobus spod Camp Nou chyba by nie wystarczył.

Haha :)

0

W trakcie dwóch meczów Ter Stegen stracił 8 goli, o połowę mniej niż przez cały poprzedni sezon...

1

Neymar niewidoczny,wszystko jego wina!

4

Dani Alves jest jebnięty, co miewa swoje dobre i złe strony.

1

Aduriz jest pierwszym zawodnikiem od 2005 roku który strzelił Hat-tricka Barcelonie...

1

Jeśli miałbym powiedzieć co sądzę o składzie Enrique to poszedłbym do więzienia...

1

Roberto zagroził Lucho,że zabije mu rodzinę i dlatego nie zszedł z boiska...

3

Messi idzie oddać opaskę kapitańską Inieście
Komentator: "Leo Messi opuszcza boisko"...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?