Ja wierzę,że mamy szansę odrobić straty na Camp Nou.Mamy w drużynie Messiego-zawodnika który już nie raz udawadniał,że jest z kosmosu. Możemy dokonać remontady,możemy pokonać Bilbao 4 lub 5 do zera.Jesteśmy najlepszą drużyną na świecie,owszem porażka jest wysoka i bolesna ale mamy szansę na zdobycie Superpucharu Hiszpanii. Wiara i motywacja mogą łamać wszelkie bariery. Liczę na to,że zawodnicy Barcelony od początku meczu będą gryźć trawę. Każda strzelona bramka na Camp Nou będzie jeszcze bardziej mobilizowała do dalszej gry.Gramy u siebie,gramy na wielkim Camp Nou!!! Visca el Barca!!!
„Jeżeli nie kibicujesz nam kiedy przegrywamy, to nie kibicuj nam kiedy wygramy”. W poniedziałek remontada!
Piękne słowa!
Wygramy i zdobędziemy puchar,jesteśmy Barceloną!!!
Visca el Barca!!!
Jak sobie przypomnę poprzedni sezon to wygrana co najmniej 4:0 na Camp Nou jest możliwa. :)
Wiara czyni cuda! Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce!!!
1
Ja wierzę,że mamy szansę odrobić straty na Camp Nou.Mamy w drużynie Messiego-zawodnika który już nie raz udawadniał,że jest z kosmosu. Możemy dokonać remontady,możemy pokonać Bilbao 4 lub 5 do zera.Jesteśmy najlepszą drużyną na świecie,owszem porażka jest wysoka i bolesna ale mamy szansę na zdobycie Superpucharu Hiszpanii. Wiara i motywacja mogą łamać wszelkie bariery. Liczę na to,że zawodnicy Barcelony od początku meczu będą gryźć trawę. Każda strzelona bramka na Camp Nou będzie jeszcze bardziej mobilizowała do dalszej gry.Gramy u siebie,gramy na wielkim Camp Nou!!! Visca el Barca!!!
14
Jeśli Barcelona odrobiła by straty na Camp Nou to nie wiem czy El Jarek by takie coś wytrzymał psychicznie... :)
4
W pierwszych dwóch meczach sezonu straciła 8 goli,ostatni raz zdarzyło się to w sezonie 1950/1951...
7
Lucho: Musiałem dokonać tylu zmian w składzie, bo mieliśmy mało czasu na odpoczynek. Biorę na siebie odpowiedzialność za tę porażkę.
Lucho: To nie czas na szukanie wymówek. Kalendarz nie jest dla nas sprzyjający, ale musimy go zaakceptować.
16
Pique: " 90 minut na Camp Nou.Ja wierzę. "
0
Aduriz chyba jest najlepszym zawodnikiem w Europie jeśli chodzi o grę głową. :)
2
Tak,wygramy to!!!
2
Wawrzyniak>Roberto :)
2
„Jeżeli nie kibicujesz nam kiedy przegrywamy, to nie kibicuj nam kiedy wygramy”. W poniedziałek remontada!
Piękne słowa!
Wygramy i zdobędziemy puchar,jesteśmy Barceloną!!!
Visca el Barca!!!
4
Luis Enrique: To nie jest chwila na szukanie wymówek. Wystawiłbym ten sam skład.
40
Dokładnie!
Wiara i zaangażowanie mogą wszystko,wygramy to jeszcze.Sextet jest możliwy.
Pozdrowienia dla prawdziwych kibiców Barcelony!!!
2
Luis Enrique: Jeżeli jest drużyna, która może odwrócić losy tego dwumeczu, to jest nią Barça
0
2014/2015 - 7 pierwszych meczow - 0 straconych goli
2015/2016 - 2 mecze - 8 goli
4
Wyczuwam rekord komentarzy!
6
Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce!!!
Odrobimy to na Camp Nou!!
2
Czy tylko ja wierzę w remontadę na Camp Nou?
0
Luis Enrique ostrzegał: "Jeśli nie gramy na 100%, tacy świetni już nie jesteśmy"
3
Interesuje się piłką nożną od długiego czasu i nie takie cuda widziałem.Barca ma szansę to odrobić!!!
0
88 minuta meczu a Neymar nie wchodzi...
2
Jeśli Bilbao potrafiło strzelić 4 bramki u siebie to czemu Barca ma nie strzelić 5? :)
4
Są plusy:
Sezonowców nie będzie na stronie! :)
6
Jak sobie przypomnę poprzedni sezon to wygrana co najmniej 4:0 na Camp Nou jest możliwa. :)
Wiara czyni cuda! Dumni po zwycięstwie,wierni po porażce!!!
3
Komentarz z Twittera:
2 mecze, 8 straconych goli. Ten żółty autobus spod Camp Nou chyba by nie wystarczył.
Haha :)
0
W trakcie dwóch meczów Ter Stegen stracił 8 goli, o połowę mniej niż przez cały poprzedni sezon...
1
Neymar niewidoczny,wszystko jego wina!
4
Dani Alves jest jebnięty, co miewa swoje dobre i złe strony.
1
Aduriz jest pierwszym zawodnikiem od 2005 roku który strzelił Hat-tricka Barcelonie...
1
Jeśli miałbym powiedzieć co sądzę o składzie Enrique to poszedłbym do więzienia...
1
Roberto zagroził Lucho,że zabije mu rodzinę i dlatego nie zszedł z boiska...
3
Messi idzie oddać opaskę kapitańską Inieście
Komentator: "Leo Messi opuszcza boisko"...