Neymar: " Mój najlepszy przyjaciel? Kiedyś był nim Ganso,z którym grałem w Santosie,kiedy jednak odszedł z klubu kontakt się z nim urwał,Teraz jest nim Dani Alves.To jeden z moich najlepszych przyjaciół. "
Cóż z tego,że Neymar bardziej jest bardziej marketingowy?
Według mnie Suarez zasłużył,był bardzo kluczowym zawodnikiem w tym sezonie.
Za rok powinniśmy w Top ujrzeć całe MSN. :)
Mazinho (ojciec Rafinhi): ". Rafa miał dobry pierwszy sezon i jestem pewien, że będzie jeszcze lepiej,Rafa gra teraz z przyjemnością na kilku pozycjach" [ser]
Ogromne serce i zaangażowanie w grę,do tego w poprzednim sezonie przez bana Fifa nie mógł grać przez parę miesięcy a wszystko nadrobił swoją walecznością i zaangażowaniem.W kanadyjce ma chyba nawet lepsze statystyki od Neymara.
W 2015 roku kanadyjka wygląda tak:
- 2009 Superpuchar UEFA
- 2009 Superpuchar Hiszpanii
- 2009 Klubowe Mistrzostwa Świata
- 2011 Liga Mistrzów
- 2012 Copa del Rey
- 2012 Superpuchar Hiszpanii
- 2015 Superpuchar UEFA
We wszystkich finałach w jakich Pedro strzelał gole,Barcelona nigdy nie przegrała meczu!
5
Messi w meczu z Sevillą miał 8 udanych dryblingów.Cała reszta zawodników Sevilli miał 4 udane dryblingi... :)
14
Rakitić w meczu z Sevillą miał 5 kluczowych podań.Żaden inny zawodnik Barcelony nie miał więcej niż 2 kluczowe podania. :)
3
12 mln za zawodnika rezerw i do tego możliwość pierwokupu.Dla mnie bardzo dobry transfer.
0
Gole + Asysty w 2015 roku:
- Messi 59
- Ronaldo 42
- Suarez 39
- Neymar 32
- Ibrahimovic 32
- Bacca 27
- DeBruyne 27
1
Neymar: " Mój najlepszy przyjaciel? Kiedyś był nim Ganso,z którym grałem w Santosie,kiedy jednak odszedł z klubu kontakt się z nim urwał,Teraz jest nim Dani Alves.To jeden z moich najlepszych przyjaciół. "
1
Cóż z tego,że Neymar bardziej jest bardziej marketingowy?
Według mnie Suarez zasłużył,był bardzo kluczowym zawodnikiem w tym sezonie.
Za rok powinniśmy w Top ujrzeć całe MSN. :)
2
Ronaldo nominowany za nazwisko??
Haha...
15
W 2015 roku kanadyjka wygląda tak:
Messi-55
Suarez-39
Neymar-29...
W całym sezonie 2014/15 kanadyjka wygląda tak:
Messi-84
Suarez-44
Neymar-46
45
To powinno być zdjęcie tygodnia:
https://pbs.twimg.com/media/CMKuD96UEAExZ8L.jpg :)
2
Najwięcej Europejskich tytułów w ostatnich 10 latach:
- Barça 7
- Sevilla 5
- Atleti 4
- Milan, Bayern, Chelsea, Zenit, Madrid 2
53
Antonella:
https://pbs.twimg.com/media/CMJXqGxXAAAYD8M.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CMJXpyRWIAApDvh.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CMJXpyfWcAA4HYH.jpg :)
0
https://pbs.twimg.com/media/CMNoNXeUAAIqRO-.jpg
1
Za rok całe MSN będzie!
Nie ma innej opcji! :)
18
Mazinho (ojciec Rafinhi): ". Rafa miał dobry pierwszy sezon i jestem pewien, że będzie jeszcze lepiej,Rafa gra teraz z przyjemnością na kilku pozycjach" [ser]
0
Haha,jaka edycja komentarza szybka :)
1
Wiśnia wrócił z bana i z dużej litery "Cr" napisał :)
7
Hiszpańskie kluby które wygrywały najwięcej trofeów w roku kalendarzowym:
- Barça 2009: 6
- Barça 2011: 5
- Barça 2015: 4*
- Barça 1992: 4
-Madrid 2014: 4
*Może być 6 pucharów :)
3
Laporta chyba się zbytnio nie przejął,że przegrał wybory:
https://pbs.twimg.com/media/CMM0gW7W8AAKK_A.jpg :)
5
Nolito (Celta): "Mam oferty z innych klubów lecz postanowiłem zostać w Celcie, nie dostałem żadnej oferty z Barcelony, te plotki są fałszywe."
6
W tym sezonie w La Liga z całego serca życzę Sevilli 2 miejsca w lidze. :)
0
Ogromne serce i zaangażowanie w grę,do tego w poprzednim sezonie przez bana Fifa nie mógł grać przez parę miesięcy a wszystko nadrobił swoją walecznością i zaangażowaniem.W kanadyjce ma chyba nawet lepsze statystyki od Neymara.
W 2015 roku kanadyjka wygląda tak:
Messi-55
Suarez-39
Neymar-29...
1
Messi w Barcelonie grał w 20 różnych krajach.Strzelał w każdym z tych krajów.20 była właśnie Gruzja.
6
Najwięcej asyst w 2015 roku:
Messi 18
Suarez 16
Alves 8
Xavi Rakitic 6
Pedro 5
Alba Ney 4
Bartra Iniesta 3
Montoya Masche Busq 2
Douglas Adriano Rafinha 1
Najwięcej goli w 2015 roku:
Messi 37
Neymar 25
Suarez 23
Pedro 5
Pique 4
Rakitic 4
Mathieu 3
Rafinha 2
Alba 1
Roberto 1
Adriano 1
Iniesta 1
Bartra 1
Xavi 1
0
Prawdopodobnie został nominowany do najlepszego gracza roku UEFA,ale obok siebie ma Messiego i Ronaldo a więc szanse,że wygra tą nagrodę są znikome...
2
Oficjalnie nominację Najlepszego Piłkarza Europy 2014/15 poznamy dzisiaj wieczorem. Zwycięzca zostanie wyłoniony 27/28 sierpnia.
4
Barcelona strzeliła 3 lub więcej goli w każdym finale w którym grała w 2015 roku!
11
Przeciek na stronie internetowej UEFA ujawnia,że do nagrody na "najlepszego gracza w Europie" nominowani są:
-Messi!
-Suarez!
-Ronaldo
:)
1
Barcelona w ostatnich 3 meczach z Sevillą strzeliła im 4 gole z rzutów wolnych. :)
0
W 2015 roku Barcelona strzeliła 12 goli zza pola karnego:
Messi 5
Neymar 2
Suarez 2
Mathieu 1
Roberto 1
Xavi 1
10
Finały w których Pedro strzelał gole:
- 2009 Superpuchar UEFA
- 2009 Superpuchar Hiszpanii
- 2009 Klubowe Mistrzostwa Świata
- 2011 Liga Mistrzów
- 2012 Copa del Rey
- 2012 Superpuchar Hiszpanii
- 2015 Superpuchar UEFA
We wszystkich finałach w jakich Pedro strzelał gole,Barcelona nigdy nie przegrała meczu!