0

Na oficjalnej stronie i oficjalnym Twitterze Mundo nie ma żadnej takiej informacji. :)

0

Jakieś źródło?
Bo szukam i nigdzie takiej informacji nie widzę...

2

Nesta,Maldini :)

24

Sevilla to druga drużyna której Messi strzelił najwięcej goli w karierze.

Atletico-23 gole
Sevilla-22 gole
Real-21 goli
Getafe-17 goli
Athletic- 17 goli

2

Kadra jest już kompletna,obecnie nie widzę dla niego miejsca w pierwszym składzie.
Ale to jeden z nielicznych zawodników City którego lubię,obok Aguero.

4

Messi w ostatnim sezonie strzelił Sevilli 4 gole,przy 3 z nich asystował mu Neymar. :)

11

To był żart?
Czy co to,bo nie wiem?

5

Komentarz usunięty

1

Barcelona vs Hiszpańskie drużyny w Europejskich pucharach:

- 5 zwycięstw
- 6 remisów
- 10 porazek

53

W ostatnich 10 sezonach (2006 do 2015) Superpuchar Europy wygrywały drużyny z następujących krajów:

Hiszpania-7
Włochy-1
Niemcy-1
Rosja-1

W ostatnich 10 sezonach Sevilla grała w Superpucharze Europy 4 razy.

W ostatnich 10 sezonach drużyny z Premier League grały w Superpucharze Europy-3 razy... :)

57

Zawodnicy którzy wygrywali Superpuchar Europy jak zawodnicy a następnie jako trenerzy:

- Guardiola
- Ancelotti
- Simeone

-Luis Enrique... ? :)

6

Komentarz usunięty

10

Lucho: Jutro czeka nas trudne spotkanie. A za kilka dni kolejne mecze o Superpuchar Hiszpanii. To interesujący początek sezonu.

Lucho: Pedro? Już dużo mówiłem na ten temat. Chcę liczyć na moich wszystkich zawodników przez cały sezon.

Lucho: Kontuzje? Oba zespoły muszą się z nimi zmagać.

Lucho: Konoplanka chciałby kiedyś dołączyć do FCB? To świetny zawodnik i zapewne kiedyś dołączy do jednego z najlepszych zespołów.

Lucho: Suarez jest dla nas bardzo ważny. Miał świetny pierwszy sezon na poziomie praktycznie niedostępnym dla wielu innych piłkarzy

Lucho: Arda bardzo szybko adaptuje się do nowego zespołu. To bardzo sympatyczny gość.

Lucho: Naszym celem jest kontynuowanie pisania historii klubu i cieszenie się tym, co robimy.


Koniec konferencji prasowej. :)

11

Iniesta: Posiadanie Messiego w zespole jest gwarancją sukcesu. Mamy nadzieję, że nadal będzie grał tak jak teraz i będzie numerem 1.

Alves: Finały nie mają faworytów. Jednak z takich spotkań zapamiętuje się tylko zwycięzców

Iniesta: Nie da się porównać naszego ostatniego sezonu z pierwszym Pepa. Wszystko jest inne - zawodnicy, okoliczności, sytuacje.

Alves: Arda? Świetny zawodnik. Trudno jest spotkać tak radosnych graczy jak on, więc tym bardziej cieszę się, że dołączył do nas

Alves: Nasz zespół potrzebuje tak pozytywnie zakręconych zawodników jak Arda Turan.

9

Alves: Zrobimy wszystko, aby wygrać jutro ten puchar. Ponadto chcemy, aby Andres zanotował świetny start jako pierwszy kapitan.

Iniesta: To będzie trudny mecz. Musimy zagrać na 100%. Sevilla to bardzo wymagający przeciwnik.

Alves: Szkoda, że nie ma z nami Neymara. Mamy jednak świetnych graczy, którzy go zastąpią.

Alves: Pedro? Chcemy, aby został. Jednak to on podejmie decyzję i my zawsze ją uszanujemy.

3

Właśnie zaczęła się konferencja prasowa Iniesty, Alvesa i Luisa Enrique przed jutrzejszym meczem o Superpuchar Europy.

0

Źródła w Barcelonie zaprzeczają jakimkolwiek rozmowom w sprawie wypożyczenia Vermaelena do Romy. [md]

0

W Barcelonie też nie najlepiej,nie ma Neymara,Alby,Douglasa...


Za Albę prawdopodobnie zagra Mathieu a za Neymara,Lucho pewnie wystawi Pedro.Douglas to raczej rezerwowy i na jego pozycji będzie grał Alves.

Liczę jutro na świetny spektakl bo to wreszcie jakiś emocjonujący mecz Barcelony.
Mimo osłabień Barcelony to nadal w Barcelonie gra.. Leo Messi a z tym niesamowitym Argentyńczykiem możemy wygrać każdy mecz. :)

0

Dokładnie tak jak napisał Stinger,jest to łączna suma za wyjście z grupy dotarcie do 1/8,1/4 1/2 i wygranie finału. :)

2

Tryumfator tej edycji Ligi Mistrzów zarobi za same rozgrywki 55,5 mln euro. :)

3

Rakitić: " Jeśli nie cieszysz się gdy grasz w najlepszym klubie na świecie,to nigdy nie będziesz się cieszył. "
#fcblive

2

Luis Enrique chce, aby Pedro został w Barcelonie przynajmniej do czasu rozegrania Superpucharu Hiszpanii oraz Europy. [MD]

9

Kokego...
Haha.
Koke a nie Kokego...

1

Manchester City interesuje się pozyskaniem Pedro. Piłkarz czeka na dalszy ciąg wydarzeń w związku ze swoim transferem. [MD]

0

Dokładnie 5 lat temu, w towarzyskim spotkaniu z USA, Neymar zdobył swojego 1. gola dla Brazylii.
Bilans na dziś: 65 meczów i 44 bramki!

13

To samo pisałem wcześniej:
http://www.fcbarca.com/65045-robert-fernandez-na-temat-transferow,dyskusja-3855561.html#feedback
Obecnie Nolito to dużo lepszy zawodnik od Pedro,mam nadzieję,że przejdzie do Barcelony.

15

Arda Turan: " Chciałbym mieć w Barcelonie numer 14.Mój tata był wielkim fanem Johana Cruyffa. " [AS]

6

Barcelona chce przedłużyć kontrakt z Neymarem do roku 2020. Obecna umowa wygasa w 2018 roku gracza [Md]

19

Dani Alves miał w tym sezonie 12 asyst.Połowa z nich to asysty do Messiego oraz po 3 asysty do Neymara i Suareza. :)

22

W poprzednim sezonie, Messi zdobywał gole w 10 kolejnych meczach na Camp Nou, ustanawiając swój nowy życiowy rekord .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?