Kadra jest już kompletna,obecnie nie widzę dla niego miejsca w pierwszym składzie.
Ale to jeden z nielicznych zawodników City którego lubię,obok Aguero.
W Barcelonie też nie najlepiej,nie ma Neymara,Alby,Douglasa...
Za Albę prawdopodobnie zagra Mathieu a za Neymara,Lucho pewnie wystawi Pedro.Douglas to raczej rezerwowy i na jego pozycji będzie grał Alves.
Liczę jutro na świetny spektakl bo to wreszcie jakiś emocjonujący mecz Barcelony. Mimo osłabień Barcelony to nadal w Barcelonie gra.. Leo Messi a z tym niesamowitym Argentyńczykiem możemy wygrać każdy mecz. :)
0
Na oficjalnej stronie i oficjalnym Twitterze Mundo nie ma żadnej takiej informacji. :)
0
Jakieś źródło?
Bo szukam i nigdzie takiej informacji nie widzę...
2
Nesta,Maldini :)
24
Sevilla to druga drużyna której Messi strzelił najwięcej goli w karierze.
Atletico-23 gole
Sevilla-22 gole
Real-21 goli
Getafe-17 goli
Athletic- 17 goli
2
Kadra jest już kompletna,obecnie nie widzę dla niego miejsca w pierwszym składzie.
Ale to jeden z nielicznych zawodników City którego lubię,obok Aguero.
4
Messi w ostatnim sezonie strzelił Sevilli 4 gole,przy 3 z nich asystował mu Neymar. :)
11
To był żart?
Czy co to,bo nie wiem?
5
Komentarz usunięty
1
Barcelona vs Hiszpańskie drużyny w Europejskich pucharach:
- 5 zwycięstw
- 6 remisów
- 10 porazek
53
W ostatnich 10 sezonach (2006 do 2015) Superpuchar Europy wygrywały drużyny z następujących krajów:
Hiszpania-7
Włochy-1
Niemcy-1
Rosja-1
W ostatnich 10 sezonach Sevilla grała w Superpucharze Europy 4 razy.
W ostatnich 10 sezonach drużyny z Premier League grały w Superpucharze Europy-3 razy... :)
57
Zawodnicy którzy wygrywali Superpuchar Europy jak zawodnicy a następnie jako trenerzy:
- Guardiola
- Ancelotti
- Simeone
-Luis Enrique... ? :)
6
Komentarz usunięty
10
Lucho: Jutro czeka nas trudne spotkanie. A za kilka dni kolejne mecze o Superpuchar Hiszpanii. To interesujący początek sezonu.
Lucho: Pedro? Już dużo mówiłem na ten temat. Chcę liczyć na moich wszystkich zawodników przez cały sezon.
Lucho: Kontuzje? Oba zespoły muszą się z nimi zmagać.
Lucho: Konoplanka chciałby kiedyś dołączyć do FCB? To świetny zawodnik i zapewne kiedyś dołączy do jednego z najlepszych zespołów.
Lucho: Suarez jest dla nas bardzo ważny. Miał świetny pierwszy sezon na poziomie praktycznie niedostępnym dla wielu innych piłkarzy
Lucho: Arda bardzo szybko adaptuje się do nowego zespołu. To bardzo sympatyczny gość.
Lucho: Naszym celem jest kontynuowanie pisania historii klubu i cieszenie się tym, co robimy.
Koniec konferencji prasowej. :)
11
Iniesta: Posiadanie Messiego w zespole jest gwarancją sukcesu. Mamy nadzieję, że nadal będzie grał tak jak teraz i będzie numerem 1.
Alves: Finały nie mają faworytów. Jednak z takich spotkań zapamiętuje się tylko zwycięzców
Iniesta: Nie da się porównać naszego ostatniego sezonu z pierwszym Pepa. Wszystko jest inne - zawodnicy, okoliczności, sytuacje.
Alves: Arda? Świetny zawodnik. Trudno jest spotkać tak radosnych graczy jak on, więc tym bardziej cieszę się, że dołączył do nas
Alves: Nasz zespół potrzebuje tak pozytywnie zakręconych zawodników jak Arda Turan.
9
Alves: Zrobimy wszystko, aby wygrać jutro ten puchar. Ponadto chcemy, aby Andres zanotował świetny start jako pierwszy kapitan.
Iniesta: To będzie trudny mecz. Musimy zagrać na 100%. Sevilla to bardzo wymagający przeciwnik.
Alves: Szkoda, że nie ma z nami Neymara. Mamy jednak świetnych graczy, którzy go zastąpią.
Alves: Pedro? Chcemy, aby został. Jednak to on podejmie decyzję i my zawsze ją uszanujemy.
3
Właśnie zaczęła się konferencja prasowa Iniesty, Alvesa i Luisa Enrique przed jutrzejszym meczem o Superpuchar Europy.
0
Źródła w Barcelonie zaprzeczają jakimkolwiek rozmowom w sprawie wypożyczenia Vermaelena do Romy. [md]
0
W Barcelonie też nie najlepiej,nie ma Neymara,Alby,Douglasa...
Za Albę prawdopodobnie zagra Mathieu a za Neymara,Lucho pewnie wystawi Pedro.Douglas to raczej rezerwowy i na jego pozycji będzie grał Alves.
Liczę jutro na świetny spektakl bo to wreszcie jakiś emocjonujący mecz Barcelony.
Mimo osłabień Barcelony to nadal w Barcelonie gra.. Leo Messi a z tym niesamowitym Argentyńczykiem możemy wygrać każdy mecz. :)
0
Dokładnie tak jak napisał Stinger,jest to łączna suma za wyjście z grupy dotarcie do 1/8,1/4 1/2 i wygranie finału. :)
2
Tryumfator tej edycji Ligi Mistrzów zarobi za same rozgrywki 55,5 mln euro. :)
3
Rakitić: " Jeśli nie cieszysz się gdy grasz w najlepszym klubie na świecie,to nigdy nie będziesz się cieszył. "
#fcblive
2
Luis Enrique chce, aby Pedro został w Barcelonie przynajmniej do czasu rozegrania Superpucharu Hiszpanii oraz Europy. [MD]
9
Kokego...
Haha.
Koke a nie Kokego...
1
Manchester City interesuje się pozyskaniem Pedro. Piłkarz czeka na dalszy ciąg wydarzeń w związku ze swoim transferem. [MD]
0
Dokładnie 5 lat temu, w towarzyskim spotkaniu z USA, Neymar zdobył swojego 1. gola dla Brazylii.
Bilans na dziś: 65 meczów i 44 bramki!
13
To samo pisałem wcześniej:
http://www.fcbarca.com/65045-robert-fernandez-na-temat-transferow,dyskusja-3855561.html#feedback
Obecnie Nolito to dużo lepszy zawodnik od Pedro,mam nadzieję,że przejdzie do Barcelony.
15
Arda Turan: " Chciałbym mieć w Barcelonie numer 14.Mój tata był wielkim fanem Johana Cruyffa. " [AS]
6
Barcelona chce przedłużyć kontrakt z Neymarem do roku 2020. Obecna umowa wygasa w 2018 roku gracza [Md]
19
Dani Alves miał w tym sezonie 12 asyst.Połowa z nich to asysty do Messiego oraz po 3 asysty do Neymara i Suareza. :)
22
W poprzednim sezonie, Messi zdobywał gole w 10 kolejnych meczach na Camp Nou, ustanawiając swój nowy życiowy rekord .