8

A więc następne Gran Derbi w Eleven. Ekspertem Zdzisław Kręcina. :)

47

Napisałbym, że kibice Realu świętują ten SP niczym zdobycie trypletu. Ale nie mogę... Nigdy nie widziałem jak cieszyli się z trypletu. :)

11

Każdy komentarz ze strony rm.pl powinien się tu kończyć permanentnym banem.
Na co nam ich mądrości?!

3

Za bardzo przywykliśmy do sukcesów.

9

Wpis Gerarda Pique o 90 minutach na Camp Nou stał się nieaktualny w 56. minucie ;)

14

Usuń konto.

2

Komentarz usunięty

2

Wiecie co wam powiem:

Barca ma już jeden wygrany SEKSTET i jest to więcej od każdego innego klubu w Europie!!!

21

Mamy tryplet ✓
Jesteśmy najlepszym klubem na świecie ✓
Mamy najlepszego piłkarza na świecie ✓
To się nie zmieni,tamten sezon był wspaniały,nie wszystko da się wygrać!

2

Teoria, że sędzia z Madrytu gwiżdże na zlosć Barcy, a sędzia z Barcelony Realowi ma się tak samo infantylne jak te o ustawieniu ligi dla RM/FCB

2

Jakby grali nad Wisła to Barca by dokonała cudu i wygrała puchar!

7

Przegraliśmy puchar a kibice Realu się cieszą jakby wygrali tryplet...
#Żenada...

4

Największymi zwycięzcami dnia - bukmacherzy!

3

Te wszystkie pre-sezony w USA,Australii są do dupy!
Strasznie to mączące dla zawodników...

2

W strefie mieszanej po meczu pytali Piqué o kartkę: "Powiedziałem mu [VC], że był karny na Keicie. On to zapamiętał i mnie wyrzucił".

5

Proponuję aby redakcja wstawiła funkcję-dotyczącą oceny sędziego...

0

Iraizoz powinien też mieć czerwoną...

6

Ej no,sędziowanie miało być ustawione pod Real tylko w La Lidze!

1

Realcja live z meczu od redakcji.Świetna sprawa!
Brawo redakcjo!

2

Pique do sędziego: "Madrytowi byś zagwizdał pajacu! " :)

2

Po jego golu z Realem piałeś z zachwytu...

8

Hymn Ligi Mistrzów..jaki on piękny :)

20

Iraizoz jak wpuści trzy gole to będzie mógł zabrać sobie tę piłkę do domu..

5

Sędzia z Madrytu i wszystko jasne!

3

Barcelona strzela gola i chce piłkę żeby się cieszyć a ten bramkarz jej nie puści i trzyma ją jak cygan zapałki w kieszeni.
Co za bezsensowne zachowanie...

2

Wygramy ten puchar!
Iniesta już na wiwat kopie...

0

5 minut do meczu.
Za 95 minut-5 goli!

1

Zarząd Barcelony stworzył Departament Podróży, który ma pomóc kibicom w wyjazdach na mecze.

0

Czas posłuchać od Żewłakowa o paraboli lotu piłki :)

6

Komentarz Żewłakowa nas poniesie!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?