Mamy tryplet ✓
Jesteśmy najlepszym klubem na świecie ✓
Mamy najlepszego piłkarza na świecie ✓
To się nie zmieni,tamten sezon był wspaniały,nie wszystko da się wygrać!
Barcelona strzela gola i chce piłkę żeby się cieszyć a ten bramkarz jej nie puści i trzyma ją jak cygan zapałki w kieszeni.
Co za bezsensowne zachowanie...
8
A więc następne Gran Derbi w Eleven. Ekspertem Zdzisław Kręcina. :)
47
Napisałbym, że kibice Realu świętują ten SP niczym zdobycie trypletu. Ale nie mogę... Nigdy nie widziałem jak cieszyli się z trypletu. :)
11
Każdy komentarz ze strony rm.pl powinien się tu kończyć permanentnym banem.
Na co nam ich mądrości?!
3
Za bardzo przywykliśmy do sukcesów.
9
Wpis Gerarda Pique o 90 minutach na Camp Nou stał się nieaktualny w 56. minucie ;)
14
Usuń konto.
2
Komentarz usunięty
2
Wiecie co wam powiem:
Barca ma już jeden wygrany SEKSTET i jest to więcej od każdego innego klubu w Europie!!!
21
Mamy tryplet ✓
Jesteśmy najlepszym klubem na świecie ✓
Mamy najlepszego piłkarza na świecie ✓
To się nie zmieni,tamten sezon był wspaniały,nie wszystko da się wygrać!
2
Teoria, że sędzia z Madrytu gwiżdże na zlosć Barcy, a sędzia z Barcelony Realowi ma się tak samo infantylne jak te o ustawieniu ligi dla RM/FCB
2
Jakby grali nad Wisła to Barca by dokonała cudu i wygrała puchar!
7
Przegraliśmy puchar a kibice Realu się cieszą jakby wygrali tryplet...
#Żenada...
4
Największymi zwycięzcami dnia - bukmacherzy!
3
Te wszystkie pre-sezony w USA,Australii są do dupy!
Strasznie to mączące dla zawodników...
2
W strefie mieszanej po meczu pytali Piqué o kartkę: "Powiedziałem mu [VC], że był karny na Keicie. On to zapamiętał i mnie wyrzucił".
5
Proponuję aby redakcja wstawiła funkcję-dotyczącą oceny sędziego...
0
Iraizoz powinien też mieć czerwoną...
6
Ej no,sędziowanie miało być ustawione pod Real tylko w La Lidze!
1
Realcja live z meczu od redakcji.Świetna sprawa!
Brawo redakcjo!
2
Pique do sędziego: "Madrytowi byś zagwizdał pajacu! " :)
2
Po jego golu z Realem piałeś z zachwytu...
8
Hymn Ligi Mistrzów..jaki on piękny :)
20
Iraizoz jak wpuści trzy gole to będzie mógł zabrać sobie tę piłkę do domu..
5
Sędzia z Madrytu i wszystko jasne!
3
Barcelona strzela gola i chce piłkę żeby się cieszyć a ten bramkarz jej nie puści i trzyma ją jak cygan zapałki w kieszeni.
Co za bezsensowne zachowanie...
2
Wygramy ten puchar!
Iniesta już na wiwat kopie...
0
5 minut do meczu.
Za 95 minut-5 goli!
1
Zarząd Barcelony stworzył Departament Podróży, który ma pomóc kibicom w wyjazdach na mecze.
0
Czas posłuchać od Żewłakowa o paraboli lotu piłki :)
6
Komentarz Żewłakowa nas poniesie!!!