To nie Pique zastrzelił Barcelonę..
Zrobił to w pierwszym meczu Enrique wystawiając rezerwowy skład.Rozumiem,że zawodnicy musieli odpocząć ale chodzi mi o to,że nie wolno tu winić Pique,rozgrywał świetne zawody do 60 minuty.A potem czerwona kartka i co..o to ma mieć ocenę 1
!Dla mnie bez sensu...
Ocena Pique zdecydowanie zaniżona,powinien mieć ocenę co najmniej 4.To on w pierwszych minutach meczu stworzył największe zagrożenie trafiając w poprzeczkę,to on był najlepszym obrońcą na boisku do 60 minuty i jednym z najlepszych zawodników meczu.
Oczywiście ta czerwona kartka może zaniżyć ocenę ale nie aż tak,czerwona kartka już odebrała całkowite nadzieje drużynie na puchar ale żeby aż tak ostro potraktować Pique dając mu ocenę "1"!
Drużyny które strzeliły najwięcej goli w pierwszym meczu sezonu w La Liga:
Barcelona 196 ( 2.33)
Real 181 (2.15)
Bilbao 157 (1.87)
Atletico 153 (1.96)
Sevilla 132 (1.86)
Valencia 128 (1.60)
Busquets to chyba po Messim drugi najważniejszy zawodnik Barcy,czasami nie widać jego udziału ale jest bardzo potrzebny drużynie.W pierwszym meczu z Bilbao było bardzo widać jego brak.
Busquets to geniusz w środku pomocy Barcelony,niezastąpiony!
Cała obrona Barcelony miała razem 18 odbiorów,Busquets miał ich 11! :)
Piłkarze dziękują Pedro na portalach społecznościowych:
Josep Maria Bartomeu: „#GràciesPedro za to, że bezpośrednio przyczyniłeś się do sukcesów klubu. Pedro, jesteś częścią legendy Barçy”,
Mascherano: „Wszystkiego najlepszego na nowym etapie. Dziękuję Ci za wszystko Pedro”,
Iniesta: „Życzę ci przede wszystkim powodzenia w świecie. Będę bardzo tęsknił za tobą przyjacielu”,
Bartra: „Za to wszystko, co przeszliśmy, zarówno na boisku i poza nim. Dzięki za wszystko Pedro. Dużo szczęścia, przyjacielu”
Pinto: „Powodzenia na nowym etapie Don Pietro. Przejdziesz do historii w Anglii, tak jak zrobiłeś to w Barçy”,
Puyol: „Pedro, życzę Ci powodzenia i wszystkiego najlepszego. Bardzo Ci dziękuję za wszystko. Ściskam Cię przyjacielu”
Abidal: „Życzę Ci powodzenia na nowym etapie Pedro”,
Alba: „Świetny partnerze, wspaniały przyjacielu… Dziękuję Tobie o Twojej rodzinie za wszystko. Nigdy się nie zmieniał. Dalej idź przez życie z tym uśmiechem i pokorą, która Cię charakteryzuje. Będziemy bardzo tęsknić”
Pedro rozegrał w barwach Barcelony 321 spotkań z czego wygrał 235 meczów,49 zremisował i 37 przegrał.
W tym czasie 213 razy wychodził w podstawowej jedenastce Barcelony.Ponadto Pedro strzelił dla Barcelony 99 goli i zaliczył 46 asyst i uczestniczył w zdobyciu 20 trofeów.Pedro najlepiej wiodło się w Barcelonie za czasów współpracy z Guardiolą pod wodzą którego Kanaryjczyk rozegrał 167 spotkań zdobył 58 goli zaliczył 29 asyst i zdobył 14 trofeów!!!
Pedro w Barcelonie strzelał w 7 finałach:
Superpuchar Hiszpanii 2009 68 minuta
Superpuchar UEFA 2009 115 minuta
Klubowe Mistrzostwa Świata 2009 89 minuta
Liga Mistrzów 2010/11 27 minuta
Puchar Króla 2011/12 3 i 25 minuta
Superpuchar Hiszpanii 2012 56 minuta
Superpuchar UEFA 2015 115 minuta
Wszystkie te finały Barca wygrała!!!
Gracias Pedrto!!! :)
3
Pedro to drugi zawodnik w historii Barcelony który strzelał gola/gole w dwóch różnych Superpucharach Europy.Pierwszy był Messi. :)
5
Zawodnicy którzy rozegrali najwięcej meczów po wejściu z ławki w Lidze Mistrzów:
- Xavi 25
- Iniesta 23
- Pedro 22
- Bojan 18
- Keita 17
- Gerrard 13
2
Kolejni wychowankowie opuszczają klub, a S.Roberto nadal przyspawany do ławki rezerwowych...
13
To nie Pique zastrzelił Barcelonę..
Zrobił to w pierwszym meczu Enrique wystawiając rezerwowy skład.Rozumiem,że zawodnicy musieli odpocząć ale chodzi mi o to,że nie wolno tu winić Pique,rozgrywał świetne zawody do 60 minuty.A potem czerwona kartka i co..o to ma mieć ocenę 1
!Dla mnie bez sensu...
12
Ocena Pique zdecydowanie zaniżona,powinien mieć ocenę co najmniej 4.To on w pierwszych minutach meczu stworzył największe zagrożenie trafiając w poprzeczkę,to on był najlepszym obrońcą na boisku do 60 minuty i jednym z najlepszych zawodników meczu.
Oczywiście ta czerwona kartka może zaniżyć ocenę ale nie aż tak,czerwona kartka już odebrała całkowite nadzieje drużynie na puchar ale żeby aż tak ostro potraktować Pique dając mu ocenę "1"!
0
Pedro jego już nigdy nie zobaczymy w ocenach za mecz,tak samo jak Xaviego :(
2
Drużyny które strzeliły najwięcej goli w pierwszym meczu sezonu w La Liga:
Barcelona 196 ( 2.33)
Real 181 (2.15)
Bilbao 157 (1.87)
Atletico 153 (1.96)
Sevilla 132 (1.86)
Valencia 128 (1.60)
W nawiasie podana średnia liczba goli w meczu :)
30
Busquets to chyba po Messim drugi najważniejszy zawodnik Barcy,czasami nie widać jego udziału ale jest bardzo potrzebny drużynie.W pierwszym meczu z Bilbao było bardzo widać jego brak.
Busquets to geniusz w środku pomocy Barcelony,niezastąpiony!
Cała obrona Barcelony miała razem 18 odbiorów,Busquets miał ich 11! :)
3
Najwięcej goli w La Liga w miesiącu Sierpniu:
-MESSI 12
-Soldado 8
-Negredo 7
-Forlán 6
-Raúl 6
-Ronaldo 5
@MessiStat
5
Pedro jest drugim Hiszpanem który strzelił najwięcej goli w Lidze Mistrzów dla Barcelony.Pierwszy jest...Luis Enrique.
Enrique-19 goli
Pedro-15 goli
9
Zawodnicy Barcelony którzy strzelali najwięcej goli w finałach:
-Messi23
-Stoichkov 8
-Pedro 8
-Kocsis 7
-Xavi 6
-César 5
-Alexanko 5
-Samitier 5
-Begiristáin 5
2
https://pbs.twimg.com/media/CM3ama5WcAEvVIC.jpg :(
1
Bilbao wygrywa na wyjeździe 2:0 z Ziliną. Drugiego gola dla Basków strzelił Sola! :)
2
W Bahii gra kuzyn Messiego.Dzisiaj w nocy podczas rozgrywek Copa Sudamericana strzelił gola który dał jego drużynie zwycięstwo.
Bahia pokonała 1:0 Sport Recife.
Tak wyglądał gol:
5
https://pbs.twimg.com/media/CM21-SVVEAIgVU4.jpg :)
66
Pedro 28 lat:
5 razy La Liga
3 razy Liga Mistrzów
3 razy Superpuchar UEFA
Chelsea 110 lat:
5 razy Premier League
1 raz Liga Mistrzów
1 raz Superpuchar UEFA... :)
34
https://x.com/Troll__Football/status/634392882082742272 :))
0
Stanowski: "Jutro rusza liga hiszpańska. Boże, pobłogosław ruskie streamy w jakości HD."
3
Pedro jest zawodnikiem który strzelił dla Barcelony 5555 gola w historii klubu.
@Barca19stats. :)
0
Czystego gola? :)
2
Reprezentacja Hiszpanii wygrał wszystkie 10 meczów w których Pedro strzelał gole!
3
Pedro zagrał z Messim 269 meczów,Messi asystował mu 25 razy a Pedro asystował Messiemu 17 razy.
@Barca19stats
8
Piłkarze dziękują Pedro na portalach społecznościowych:
Josep Maria Bartomeu: „#GràciesPedro za to, że bezpośrednio przyczyniłeś się do sukcesów klubu. Pedro, jesteś częścią legendy Barçy”,
Mascherano: „Wszystkiego najlepszego na nowym etapie. Dziękuję Ci za wszystko Pedro”,
Iniesta: „Życzę ci przede wszystkim powodzenia w świecie. Będę bardzo tęsknił za tobą przyjacielu”,
Bartra: „Za to wszystko, co przeszliśmy, zarówno na boisku i poza nim. Dzięki za wszystko Pedro. Dużo szczęścia, przyjacielu”
Pinto: „Powodzenia na nowym etapie Don Pietro. Przejdziesz do historii w Anglii, tak jak zrobiłeś to w Barçy”,
Puyol: „Pedro, życzę Ci powodzenia i wszystkiego najlepszego. Bardzo Ci dziękuję za wszystko. Ściskam Cię przyjacielu”
Abidal: „Życzę Ci powodzenia na nowym etapie Pedro”,
Alba: „Świetny partnerze, wspaniały przyjacielu… Dziękuję Tobie o Twojej rodzinie za wszystko. Nigdy się nie zmieniał. Dalej idź przez życie z tym uśmiechem i pokorą, która Cię charakteryzuje. Będziemy bardzo tęsknić”
#Gracies Pedro!
2
Pedro już z Fabregasem:
https://vine.co/v/eDhWHvJTepP :)
0
Równe 3 lata temu Barca kupiła Songa... :)
3
Pedro rozegrał w barwach Barcelony 321 spotkań z czego wygrał 235 meczów,49 zremisował i 37 przegrał.
W tym czasie 213 razy wychodził w podstawowej jedenastce Barcelony.Ponadto Pedro strzelił dla Barcelony 99 goli i zaliczył 46 asyst i uczestniczył w zdobyciu 20 trofeów.Pedro najlepiej wiodło się w Barcelonie za czasów współpracy z Guardiolą pod wodzą którego Kanaryjczyk rozegrał 167 spotkań zdobył 58 goli zaliczył 29 asyst i zdobył 14 trofeów!!!
4
Pedro w Barcelonie-Czemu nie grają za niego młodzi?
Pedro w Chelsea-Mamy słabą ławkę!
fcbarca.com! :)
14
Pedro w Barcelonie strzelał w 7 finałach:
Superpuchar Hiszpanii 2009 68 minuta
Superpuchar UEFA 2009 115 minuta
Klubowe Mistrzostwa Świata 2009 89 minuta
Liga Mistrzów 2010/11 27 minuta
Puchar Króla 2011/12 3 i 25 minuta
Superpuchar Hiszpanii 2012 56 minuta
Superpuchar UEFA 2015 115 minuta
Wszystkie te finały Barca wygrała!!!
Gracias Pedrto!!! :)
0
Fifa to jest Mafia!
Chamstwo!
0
Rio Ferninad o transferze Pedro:
" W jaki sposób Chelsea mogła przeprowadzić testy medyczne bez lekarza? " :)