Redaktor serwisu FCBarca.com
23 sierpnia 2015, 20:01
0
https://pbs.twimg.com/media/CNHJPCSWEAAbBpi.jpg
23 sierpnia 2015, 19:58
38
Ten ban FIFA jest bardzo bolesny...
23 sierpnia 2015, 19:53
10
Veramaelen w pierwszej połowie: -100% wygranych pojedynków powietrznych -96% celności podań -5 odbiorów -2 przechwyty -1 zablokowany strzał!!!
23 sierpnia 2015, 19:50
" Czekać 505 minut na gola z akcji w La Liga, to jak czekać 50 minut na gola strzelonego głową po dośrodkowaniu w Premier League."
23 sierpnia 2015, 19:46
Rosyjski komentator jest spoko. Rzadko się odzywa, ale mądrze. Po niecelnym strzale Messiego powiedział tylko jedno słowo: „tribunka”.-Stanowski :))
23 sierpnia 2015, 19:42
Suarez TO JEST CRACK!
23 sierpnia 2015, 19:40
Jak Messi strzeli zwycięskiego gola to Ci którzy go wyzywali będą go znowu wywyższać ponad wszystkimi...
23 sierpnia 2015, 19:34
Podobno Alves ma uraz mięśnia uda...
23 sierpnia 2015, 19:32
Niestety nie. Jeszcze nieoficjalnie,módlmy się aby było dobrze z Alvesem i ta informacja się nie potwierdziła :)
23 sierpnia 2015, 19:31
6
Dani Alves wypada z gry na 7 tygodni.@Barcelona_HD Jeszcze nieoficjalnie...
23 sierpnia 2015, 19:19
4
W momencie gdy drużyna miewa gorsze momenty to chcielibyście sprzedać wszystkich...sypia się wyzwiska nawet na Messiego... Nie strzelił karnego i już płacz,co za żałosne zachowanie...
23 sierpnia 2015, 19:12
Haha,Hiszpański komentator zaczął sobie śpiewać-"Athetic,Athletic!"
23 sierpnia 2015, 19:07
Taka ciekawostka: Ten sam sędzie nie odgwizdał karnego dla Barcy po zagraniu ręką gracza Realu Sociedad w meczu w styczniu. :)
23 sierpnia 2015, 19:05
Roberto akcja życia!
23 sierpnia 2015, 19:01
5
Leo lepiej strzela wolne niż karne! :)
23 sierpnia 2015, 18:25
1
Idealna niedziela-Barca zdobywa 3 punkty a Real je traci :)
23 sierpnia 2015, 18:22
Oczywiście,że sobie poradzę ze znalezieniem transmisji do meczu,ale żeby w takim kraju jak Polska nie móc obejrzeć meczu Barcelony z polskim komentarzem?Niesamowite. ..
23 sierpnia 2015, 18:16
Redakcja niech walnie u góry strony dwa duże linki do meczu,bo widzę,że niektórzy sobie nie poradzą...
23 sierpnia 2015, 18:10
3
Wolskiego komentującego mecz Barcelony już nie usłyszymy. ..Szkoda.
23 sierpnia 2015, 18:07
W internecie. Meczyki.pl
23 sierpnia 2015, 18:06
Po pierwsze 3 punkty w tym sezonie!
23 sierpnia 2015, 17:50
Komentarz usunięty
23 sierpnia 2015, 17:43
Haha.Wysuwanie wniosków :)
23 sierpnia 2015, 17:42
Tak
23 sierpnia 2015, 17:39
Do tego szachy i golf!
23 sierpnia 2015, 15:18
Pedro gol i asysta w debiucie w Chelsea! :)
23 sierpnia 2015, 11:12
14
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CNA8Ch2UkAEFwDT.mp4 Neymar i Messi :)
23 sierpnia 2015, 09:31
Mourinho : Nie jestem zadowolony z gry Cesca.[MD]
23 sierpnia 2015, 09:30
Barcelona odrzuciła możliwość kupna Abdennoura (Monaco) i Nolito (Celta) oraz kilku innych piłkarzy. Klub nie kupi nikogo w tę lato. [Sport]
23 sierpnia 2015, 00:34
Najbardziej wiarygodne źródło w Hiszpanii. Większość informacji które piszą to na 100% prawda. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
https://pbs.twimg.com/media/CNHJPCSWEAAbBpi.jpg
38
Ten ban FIFA jest bardzo bolesny...
10
Veramaelen w pierwszej połowie:
-100% wygranych pojedynków powietrznych
-96% celności podań
-5 odbiorów
-2 przechwyty
-1 zablokowany strzał!!!
0
" Czekać 505 minut na gola z akcji w La Liga, to jak czekać 50 minut na gola strzelonego głową po dośrodkowaniu w Premier League."
0
Rosyjski komentator jest spoko. Rzadko się odzywa, ale mądrze. Po niecelnym strzale Messiego powiedział tylko jedno słowo: „tribunka”.-Stanowski :))
0
Suarez TO JEST CRACK!
0
Jak Messi strzeli zwycięskiego gola to Ci którzy go wyzywali będą go znowu wywyższać ponad wszystkimi...
0
Podobno Alves ma uraz mięśnia uda...
0
Niestety nie.
Jeszcze nieoficjalnie,módlmy się aby było dobrze z Alvesem i ta informacja się nie potwierdziła :)
6
Dani Alves wypada z gry na 7 tygodni.@Barcelona_HD
Jeszcze nieoficjalnie...
4
W momencie gdy drużyna miewa gorsze momenty to chcielibyście sprzedać wszystkich...sypia się wyzwiska nawet na Messiego...
Nie strzelił karnego i już płacz,co za żałosne zachowanie...
0
Haha,Hiszpański komentator zaczął sobie śpiewać-"Athetic,Athletic!"
0
Taka ciekawostka:
Ten sam sędzie nie odgwizdał karnego dla Barcy po zagraniu ręką gracza Realu Sociedad w meczu w styczniu. :)
0
Roberto akcja życia!
5
Leo lepiej strzela wolne niż karne! :)
1
Idealna niedziela-Barca zdobywa 3 punkty a Real je traci :)
0
Oczywiście,że sobie poradzę ze znalezieniem transmisji do meczu,ale żeby w takim kraju jak Polska nie móc obejrzeć meczu Barcelony z polskim komentarzem?Niesamowite. ..
0
Redakcja niech walnie u góry strony dwa duże linki do meczu,bo widzę,że niektórzy sobie nie poradzą...
3
Wolskiego komentującego mecz Barcelony już nie usłyszymy. ..Szkoda.
0
W internecie. Meczyki.pl
0
Po pierwsze 3 punkty w tym sezonie!
4
Komentarz usunięty
0
Haha.Wysuwanie wniosków :)
0
Tak
5
Do tego szachy i golf!
0
Pedro gol i asysta w debiucie w Chelsea! :)
14
https://pbs.twimg.com/tweet_video/CNA8Ch2UkAEFwDT.mp4
Neymar i Messi :)
6
Mourinho : Nie jestem zadowolony z gry Cesca.[MD]
4
Barcelona odrzuciła możliwość kupna Abdennoura (Monaco) i Nolito (Celta) oraz kilku innych piłkarzy. Klub nie kupi nikogo w tę lato. [Sport]
0
Najbardziej wiarygodne źródło w Hiszpanii. Większość informacji które piszą to na 100% prawda. :)